IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес дългите май прибират профит.Около 6% за 13 дни...доволно.
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

    Коментар


    • пък и обемите никога не лъжат

      Коментар


      • тренда е толкова фалшив че се надяват бичетата единствено на едно изказване на някакъв миризлив плешивец , от дъжд на вятър

        Коментар


        • имам къси и то дългосрочно , цел първо гапа на 13000 , пък после и 8400

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            хахо уж еуфория ама нещо не летим нагоре а надоле , гледай след малко надолето
            Надявам се нямаш отворени къси... много си заблуден... къси днес ще стават само за малко като кокошките,,, клъвваш и бегаш докато петела не те е натиснал

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              хахо уж еуфория ама нещо не летим нагоре а надоле , гледай след малко надолето
              Ми аз си кеширах последната дълга на 1,670
              Сега мисля какво да правя ...
              Ако паднем под 1,665 отварям нова...
              За къси дори и не си помислям.

              Коментар


              • RandomTrader дай един анализ набързо кво става на пазара?

                Коментар


                • хахо уж еуфория ама нещо не летим нагоре а надоле , гледай след малко надолето

                  Коментар


                  • Е кво ние направихме New All Time High ли?
                    Браво бе, хубавци !!!

                    Коментар


                    • аз ще се смея последен а ти прай париииииииииииии

                      Коментар


                      • И да си кажа

                        Ръстттттттт !!!!

                        Коментар


                        • Аз чакам 1,660 ние отваряме на 1,670.
                          Мерсаж
                          Искренно съчувствам на късите, обаче не се научихте

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Цикълът едвам започва. Със сигурност ще има корекции по пътя нагоре, някой може да са доста продължителни, но пътя е нагоре - за акциите

                            За суровините е надолу Още много дълго време
                            Цикълът няма да започне докато не се промени фундамента. А сега фундамента е изстискване на мокър парцал освен ако не мислиш че моторът за растеж е паста за зъби, белина и виагра . То тежко на човечеството ако се стигне до там. Цените на мед, никел, поташ, захар, зърно предвещаваха дефлационен период, който може би още не е завършил. Акциите може да се задържат на нивата си но потенциала е там където в момента нещата са подценени...
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Естествено. Тука си я знаем хавата, мъкаааа....
                              Ровех се тия дни из химическите индустрии и агроторовици (поради евтината газ), ма нищо свястно подценено не намерих де да ми хване окото.
                              Други идеи ?
                              Банки - особено регионалните US Bancorp е добра, и големите ДЖ П Морган, Банк ъф америка, Сити и Уелс Фарго стават - но за първите три от тях бих очаквал по значима корекция за влизане.

                              Шистов газ - тук Шеврон е ОК, но мен лично не ме кефят особено петролните компании, защото винаги има шанс да се случи голяма издънка като с БП. Но Шеврон е най-добрия избор според мен поне между големите такива. Не бих залагал на стомана или на торови заводи, като потребители на газ, никой не може да гарантира че ниската цена на газа ще остане такава.

                              Биотехнологии - това е най-перспективния отрасъл според мен. Но ако човек не е изключително на вътре в него е изключително опасен - най-лесния начин човек да си загуби парите е да слага тук. За това пък има ЕТФ за биотехнологии които са доста добри. Market Vectors Biotech ETF и SPDR Biotech ETF са ок, като ако иска човек да има експозиция към сектора е хубаво да ги има и двата - първия е концентриран към големите играчи, а втория дава експозиция към малките. А то при малките са всъщност най-големите пари - и бруталния риск.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                В САЩ ли?
                                Естествено. Тука си я знаем хавата, мъкаааа....
                                Ровех се тия дни из химическите индустрии и агроторовици (поради евтината газ), ма нищо свястно подценено не намерих де да ми хване окото.
                                Други идеи ?

                                Коментар

                                Working...
                                X