IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Време е алгоритмите да сменят посоката, за да може към края на сесията пак да обърнат посоката. Понякога седя и им се чудя на акъла защо го правят, при положение, че на всички им е ясен сценария.
    ами харесвам им на извратените гниди да има после мазало

    Коментар


    • Тренда е нагоре, ама защо си играете да ловите кратки движения, играйте с идеята че волатилността ще остане висока. А тя ще остане висока поне до края на 2014 когато паричната им политика ще влезе в релси.

      А играта при висока волатилност е елементарна - купува се при нови дъна, продава се при нови върхове.

      И никакви къси - по-добре човек да стои настрани от пазара отколкото да играе срещу големия тренд.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        надувай
        Време е алгоритмите да сменят посоката, за да може към края на сесията пак да обърнат посоката. Понякога седя и им се чудя на акъла защо го правят, при положение, че на всички им е ясен сценария.

        Коментар


        • надувай

          Коментар


          • хахо спокойно пак ще растем . купувай

            Коментар


            • егати ръста, дай дай

              Коментар


              • абе това нещо не ще да пада , какво става

                Коментар


                • Доволен кеф едно прибирам едно оставям за две ...казах 1700 ....ще го возя до умора...ако даде нагоре се качвам ....все някога ще тръгне за по десет
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • кеф

                    Коментар


                    • Жик-так! Пак нищо не хортувате днес! Някой да не получи инфаркт виждайки графиката?
                      Късия ми тексасец от миналата седмица влезе доволно в парите, може и да го затворя тази вечер.

                      Коментар


                      • кеф

                        Коментар


                        • пак рисуваме обратни чутурки от любимите на плешивата чутура

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            печатарите обърнаха света с главата надолу

                            добрия фундамент = лошо , че няма да се печати
                            лош фундамент = шапки във въздуха, че бен ще печати...

                            сбъркана работа

                            ПП мечи съм настроен за края на лятото
                            Силен е тренда, има си и много неотчетен растеж на М2, но при тези П/Е ми е некомфортно да търгувам смело. От една страна е по-вероятно да расте, от друга ако решат може и сериозна и рязка корекция да спретнат от тези нива.
                            То отчетите привършват, та може и да не чакат края на лятото, за втория вариант, но най-вече зависи масата на какво е заложила, че да стане другото.

                            Коментар


                            • Нищо не казвате тука вече. Рано е още за море, сега е време за жътва А днес имаше много материял, навсякъде!
                              Аз лично вчера се върнах към една от любимите ми позиции - Technip. Днес, след публикацията се изстреля се мощно на отварянето, после консолидира леко, но в следващите дни ще дръпне доста, ако няма срив на пазара.
                              Нямаше и начин да не уважа Фейса. Не бях толкоз далновиден като Десперадов обаче. Купих си рано заран, т.е. следварително. Наредих се на опашката от кандидат милионери и не беше грешка. Тук ще има тест на 38 поне, няма начин просто. Много мощен отчет, а ще има хора дето ще съжалят, че са продали миналата година и ще се полакомят. Ня тях разчитам Кой ме чука по главата да продам на предишния отчет?!

                              Коментар


                              • плешивеца вика копувай копувай

                                Коментар

                                Working...
                                X