IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

    Не познавам компанията и ситуацията, но знам едно: безплатен обяд няма. И без риск, няма ритърн. Аз съм пас, не бих набил кеш тука.
    Тук не печелиш от перспективи а от разликата е цената на акциите едната спрямо другата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      Тази статия е малко... розова мъгла...

      The 34 million subscriber base has a monthly churn of 1.6%, implying that customers stay around for five years on average. Routh adds that Sirius XM "could shrink the equity so much every year that it almost guarantees the stock price will not go down."

      Гаранция - Франция

      Според мен след конвертирането на LSXMA и LSXMK към SIRI, цената на SIRI ще падне доста...
      След изборите вероятно ще има корекция, и тогава ще падне още...

      И... някак няма пауър в SIRI
      Ако прочете идеята е да продадеш преди сделката когато разликата се затвори поне аз така го виждам. Все пак освен Бъфет има поне още 5,6 топ милиардери които са заложил на това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        https://www.morningstar.com/news/mar...and-john-mayer

        Тази сделка според дали си струва мисля да вкарам много ?
        До Август спреда ще се затвори ...
        Доста милиардери имат покупки тук вкл и Бъфет.
        Арбитраж му се казвало
        Не познавам компанията и ситуацията, но знам едно: безплатен обяд няма. И без риск, няма ритърн. Аз съм пас, не бих набил кеш тука.
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          https://www.morningstar.com/news/mar...and-john-mayer

          Тази сделка според дали си струва мисля да вкарам много ?
          До Август спреда ще се затвори ...
          Доста милиардери имат покупки тук вкл и Бъфет.
          Арбитраж му се казвало
          Тази статия е малко... розова мъгла...

          The 34 million subscriber base has a monthly churn of 1.6%, implying that customers stay around for five years on average. Routh adds that Sirius XM "could shrink the equity so much every year that it almost guarantees the stock price will not go down."

          Гаранция - Франция

          Според мен след конвертирането на LSXMA и LSXMK към SIRI, цената на SIRI ще падне доста...
          След изборите вероятно ще има корекция, и тогава ще падне още...

          И... някак няма пауър в SIRI

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Усещам, че ще се наиграеш с тия 'ракети' !

            пп
            Ракети - много, ама не всяка лети нагоре........
            https://www.morningstar.com/news/mar...and-john-mayer

            Тази сделка според дали си струва мисля да вкарам много ?
            До Август спреда ще се затвори ...
            Доста милиардери имат покупки тук вкл и Бъфет.
            Арбитраж му се казвало

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
              Това изглежда като ракета и се държи като ракета - EYEN.
              Дали не е... ракета?
              Усещам, че ще се наиграеш с тия 'ракети' !

              пп
              Ракети - много, ама не всяка лети нагоре........

              Коментар


              • Вместо корекция- ротация, борсите обичат да изненадват. ESTC също ме изненада неприятно, прехвърлих позицията към APP. Още намалих CRWD и прехвърлям към UBER. NVDA = monster, няма да се учудя да удари 1000 преди някаква по-значителна корекция

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Глупости пишете всичките. Бейонд 50% нагоре при луди загуби. После да не излеле пак грешка в десетичната запетая.
                  Еми, бичи пазар. Редно е и магаретата да литнат. Но още е слаба ракия - къде е еуфорията, повечето чакат Nvidia да се срути?! Днес натоварих DECK за спекулация в CFD акаунта, които са си съвсем добре с печалбите. Споко и петрола трябва да помръдне, само не знам защо си се хванал за RIG, след като има TDW и WFRD

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Глупости пишете всичките. Бейонд 50% нагоре при луди загуби. После да не излеле пак грешка в десетичната запетая.
                    За кое всички пишем?

                    Коментар


                    • Глупости пишете всичките. Бейонд 50% нагоре при луди загуби. После да не излеле пак грешка в десетичната запетая.
                      Last edited by RUBLA; 28.02.2024, 17:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                        За реакторите нямам забележки, то и ако попълня тото фиш също няма да имам. Взел съм само 150 картончета. Относно технологията, колкото повече чета, толкова повече резерви имам. Има обосновани предположения, че доста занижават прогнозната цена на електроенергията . Излиза скъпо евентуалното строителство. Не могат да осъществят икономии от мащаба и ако не намерят способ да намалят цената по друг начин, обречени са. Или ако не лапнат нещо държавно и непазарно...
                        Ще ги видя тия GRPN, благодаря!
                        За SMR не се задълбочавай много в четене, не са да ги държиш повече от година. Като видиш добра цена и ги махаш. Има много по-добри технологии, но още са в етап да набират финансирания и т.н.


                        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        grpn как не са фалирали още не е истина. Ако тази шитня ще стига 26, то ще е само и единствено заради бетата. Следователно, ако разчиташ на това, не е ли по-добре и по-просто да си купиш един дълъг x3 върху Насдак.
                        В тия GRPN явно има нещо, което публиката не знае. Отчета излиза трагичен и се сриват, но до няколко дена се възстановяват и надминават върха. Не знам как става тая работа, в такива случаи просто ги държа докато е очевиден пазарният натиск за нагоре. Насдак ми е неудобен, не че и от него не могат да се изкарат пари.

                        Коментар


                        • Това изглежда като ракета и се държи като ракета - EYEN.
                          Дали не е... ракета?

                          Коментар


                          • grpn как не са фалирали още не е истина. Ако тази шитня ще стига 26, то ще е само и единствено заради бетата. Следователно, ако разчиташ на това, не е ли по-добре и по-просто да си купиш един дълъг x3 върху Насдак.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                              Днеска SMR (реакторите) са на +12%, вярвам засега нямаш рекламации.
                              За не-тех ако искаш разгледай GRPN (Groupon), онлайн шитня но клиентите взимат там хубави реални отстъпки. Институциите го харесват по незнайни за мене причини. Не е да се държи до пенсия, но поне до $26 мисля че лесно ще качи.
                              За реакторите нямам забележки, то и ако попълня тото фиш също няма да имам. Взел съм само 150 картончета. Относно технологията, колкото повече чета, толкова повече резерви имам. Има обосновани предположения, че доста занижават прогнозната цена на електроенергията . Излиза скъпо евентуалното строителство. Не могат да осъществят икономии от мащаба и ако не намерят способ да намалят цената по друг начин, обречени са. Или ако не лапнат нещо държавно и непазарно...
                              Ще ги видя тия GRPN, благодаря!
                              Last edited by ford_perfekt; 27.02.2024, 22:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                                Аз се наиграх с някои тех шитни и ги избягвам вече. И изобщо от всички техове съм изкарал по-малко отколкото от една компания, която правеше гумени ръкавици по ковид. Терзиев я метна тук.
                                От реакторите на Петков дръпнах 150 билетчета за спорта и ми стига толкова.
                                Изключвам играта с GME, но онова беше друга бира
                                Днеска SMR (реакторите) са на +12%, вярвам засега нямаш рекламации.
                                За не-тех ако искаш разгледай GRPN (Groupon), онлайн шитня но клиентите взимат там хубави реални отстъпки. Институциите го харесват по незнайни за мене причини. Не е да се държи до пенсия, но поне до $26 мисля че лесно ще качи.

                                Коментар

                                Working...
                                X