IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • гледай близките часове какво става с твоя ръст

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Един РЪСТ от мен
      Един РЪСТ от мен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
        Утре тухла ??

        Покрай поташа може и още някой олигопол да се разцепи ... ще бъде жега
        Утре? Не ми се вярва. 1-во число на месеца е утре и има пари, които се насочват автоматично към пазара. После имаш Драги, Мраги и т.н. глупости. Алгоритмите сигурно са ги настроили както трябва още тази вечер

        Коментар


        • Утре тухла ??

          Покрай поташа може и още някой олигопол да се разцепи ... ще бъде жега
          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Да, ама не. 14 на 4 за мене
            Айде лека.




            ПС Равен - позаинтригуваха ме тия уралски рашъни.
            За 8 дни от 22 юли на 33$ са на под 22$ днес, дават и 5.5% дивидент.
            Мисля пазара хиперреагира.
            Утре продължавам да ги проучвам....та ще видим.
            Що се хвърляш през глава на всичко. Тук ще е за влизане, ако изобщо стане за влизане след поне година. първо трябва да падне цената на поташа, те да си увеличат производството. Останалите да почнат да се намират в клинична смърт. Да започнат руснаците агресивно да си увеличават пазарния дял. И най-важното цената на поташа да се стабилизира за достатъчен период от време на ново равновесно ниво.

            И тогава вече ще е за влизане. Всичко това ще отнеме доста време. До тогава и те ще падат, защото винаги нещо може да се издъни в тази последователност. Например цената може да падне прекалено. Другите могат да решат да отговорят и те с рязко увеличаване на произведенето количество. Така реално целия отрасъл ще се запъти към дъното и Уралкали също. А и те са руска фирма. Там изненадите може да дойдат от всякакво естество. Заради това и пазара им се търгува на такива смешни коефициенти вече доста години под ред. Аз поне акции от руски фирми не взимам.

            Изобщо към момента има прекалено много несигурност в този отрасъл и тази несигурнотс няма да се махне много много месеци. А при несигурност акциите падат.

            Коментар


            • ако Ялън я изберат ще има още много ръст. И тя е инфлационист като другия рептил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                ,
                А той нагоре/надоле..ма се пази де не удари 1700
                На път съм да инкасирам 5 ритник, макар да водя все още 13 на 4.
                Да, ама не. 14 на 4 за мене
                Айде лека.

                Не се набутвай в този отрасъл - всички освен Уралкали - тези които разбиха картела ще страдат яко. Тези акции са за къси не за дълги.

                ПС Равен - позаинтригуваха ме тия уралски рашъни.
                За 8 дни от 22 юли на 33$ са на под 22$ днес, дават и 5.5% дивидент.
                Мисля пазара хиперреагира.
                Утре продължавам да ги проучвам....та ще видим.
                Last edited by pipbel; 31.07.2013, 23:28.

                Коментар


                • Някоя голяма риба се намърда в златото днеска...Скоро ще има фойерверки...
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Някой следи ли приридния газ. започнах покупки много внимателно.... но ми се струва че не му е времето да се напъвам с крупни суми а за дейтрейд не е подходящ заради спреда
                    Мисля, че ще има още едно изсипване. Особено ако долара се напъне за обрат следващите дни...но дългосрочно цената трябва да е нагоре. За дейтрейд не го предпочитам
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Някой следи ли приридния газ. започнах покупки много внимателно.... но ми се струва че не му е времето да се напъвам с крупни суми а за дейтрейд не е подходящ заради спреда

                      Коментар


                      • то само на срещи на плешивци и изявления на плешивци ръст не се гради

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          кеф
                          Кеф кеф, ама при мене само +0.14 засега, 4 пъти по малко от спая.
                          А той нагоре/надоле..ма се пази де не удари 1700
                          На път съм да инкасирам 5 ритник, макар да водя все още 13 на 4.
                          За седмица съм - 4%, демек половината ми печалби от предните 2 седмици в канала.

                          Бе ко се кахъря всъщност...повечето ми позиции съм дългосрочен и би трябвало да се моля да се спихват барабар с олиото колкото може повече та да допълвам.

                          Коментар


                          • Айде атака на върха ... кой каза 1,700
                            RandomTrader дай анализ, как е настроението на борсата ... Булиш ли е?

                            Коментар


                            • надувай до пръсване

                              Коментар


                              • Един РЪСТ от мен

                                Коментар

                                Working...
                                X