IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Недопустимо е да имаш над хиляда мнения в този форум и да не си запознат с проф. Каро и неговата теория за чистите акции. Това са основни неща, което трябва да ги знае всеки форумец в Инвестора.
    Ми явно аз съм от друго тесто и не го познавам проф. Каро и като гледам и без него може ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      За кво става съпрос не знам, но тва DRYS няма да хои до 1, ще слезне малко и толкоз на месечна изглежда, че ще ходи на горе и тва е. Не го знам нито Каро нито баба му
      Недопустимо е да имаш над хиляда мнения в този форум и да не си запознат с проф. Каро и неговата теория за чистите акции. Това са основни неща, което трябва да ги знае всеки форумец в Инвестора.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • викай бе

        Коментар


        • къде е куклата що не вика ръъъъъъъъъъъъъъъъъст

          Коментар


          • Аз съм чувал за тази теория от хора, който са го чували от други, които знаят за какво става въпрос. Идеята била, че акцията не трябва да се разбира толкова тясно свързана с фундамента си, понеже това я ограничава и тя не може да достигне пълния си потенциал. В частния случай, тя може да се разглежда напълно отделно от своя фундамент и тогава се приема, че е "чиста" акция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Явно не си запознат с теорията на професор Каро за чистата хартия Порови у форумо да я намериш, да се посмееш малко. Ако не, питай, Фискалистът ще ти я обясни.

              Иначе днес отвъд водата май пак ще е игра в центъра. В Европа има лека консолидация, ама онез си знаят тяхната.
              За кво става съпрос не знам, но тва DRYS няма да хои до 1, ще слезне малко и толкоз на месечна изглежда, че ще ходи на горе и тва е. Не го знам нито Каро нито баба му

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                чартот го видех, нема да се върне на 1 и там да стои не се кози
                Явно не си запознат с теорията на професор Каро за чистата хартия Порови у форумо да я намериш, да се посмееш малко. Ако не, питай, Фискалистът ще ти я обясни.

                Иначе днес отвъд водата май пак ще е игра в центъра. В Европа има лека консолидация, ама онез си знаят тяхната.
                Last edited by snaky; 11.03.2014, 14:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                  Що пък трябва да се върнат на 100 Може да идат обратно на 1
                  чартот го видех, нема да се върне на 1 и там да стои не се кози

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    купуаме ги колега, как кво да ги прайм или искаш на 100 да си ги купуиш
                    Що пък трябва да се върнат на 100 Може да идат обратно на 1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Ае батета, кво мислите за DRYS? Интересни са ми тези хартии, но не знам какво да ги правим.
                      купуаме ги колега, как кво да ги прайм или искаш на 100 да си ги купуиш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

                        Не го ли прочете някъде. Голям номер са ти извъртяли.
                        Иначе тез сухите кораби не ги знам. Ама като видиш движението на цената от близо 100 на 1,5 Не знам акционерите как са го понесли Гледам някви спин-офи е имало големи врътки. Счетоводната цена на акция май е към 10 кинта. Доста дебело. Ако тръгнеш да отиграваш това, имаш към 200% потенциал. Не е зле.
                        това са гърци некви, византийци дейва. Нещо е потънала гемията . ха ха ха
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          ей дейва, днеска ли са сменили часовника ве. пише затворено, викам си - w t fffff

                          Не го ли прочете някъде. Голям номер са ти извъртяли.
                          Иначе тез сухите кораби не ги знам. Ама като видиш движението на цената от близо 100 на 1,5 Не знам акционерите как са го понесли Гледам някви спин-офи е имало големи врътки. Счетоводната цена на акция май е към 10 кинта. Доста дебело. Ако тръгнеш да отиграваш това, имаш към 200% потенциал. Не е зле.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Явно съм прекалено прост да намеря резон за шортене на голям батко с РЕ под 7...
                            Ако е заради стейка им в Русия - също тоже е неправилно.
                            Сетих се един върпос специално. Колко е ПЕ на компания, дето като теглиш чертата и е точно, ама баш, съвсем на 0?
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • ей дейва, днеска ли са сменили часовника ве. пише затворено, викам си - w t fffff
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Явно съм прекалено прост да намеря резон за шортене на голям батко с РЕ под 7...
                                Ако е заради стейка им в Русия - също тоже е неправилно.
                                Нз батка, шорт съм от 500 насам, търся 450. Иначе много ми хареса как казваш голям батко.
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X