IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Бе ти вземи поне една част на 38-39, ачи иде другото тримесечие увеличение на дивидента >7.5%, отделяне на МЛП-та и т.н....да не останеш с празни кунки на 32


    http://stockcharts.com/freecharts/gallery.html?$BDI


    Балтиеца 55% на червено от началото на годината и долу горе на нивата на 2008-9.
    Ръъсттттттттттттттт
    Аз се придържам към следната стратегия :
    - тия дни трябва да изкарат някакви отчети, които не очаквам да са особено розови предвид заетостта на флота им .... ако това не срути цената повече от 2-3% ( при продължаващи разпродажби на NYSE ) - значи са стигнали дъното

    Просто се опитвам да подражавам или да се уча от най-добрите:

    "....Когато борсата не реагира повече на добри новини – напускай, и когато лошите новини нямат повече въздействие – влизай. ...."
    Андре Костолани
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      То ако RIG пробие 38 го чакай направо на 32-33....Там ще го чакам ..
      Бе ти вземи поне една част на 38-39, ачи иде другото тримесечие увеличение на дивидента >7.5%, отделяне на МЛП-та и т.н....да не останеш с празни кунки на 32


      http://stockcharts.com/freecharts/gallery.html?$BDI


      Балтиеца 55% на червено от началото на годината и долу горе на нивата на 2008-9.
      Ръъсттттттттттттттт

      Коментар


      • абе нещо почна да се говори за ВИРОСА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          И аз така съм сложил ордерите на 39 и 48, хеджирам с къса позиция на С&П срещу евентуален борсов срив.
          То ако RIG пробие 38 го чакай направо на 32-33....Там ще го чакам ..
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • по сисибиси американскиге бичета реват , ще им държи влажно особенно през уикенда много боли . пък и дакса още не е тествал 9252

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
              Дау пак ли е в киреча ?
              всичко е в киреча нема ръстове вече, малко памперси на рогатите да им сложим че VIX е напрайл един прът ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Entry za RIG 38-39$
                ESV ~ 48 - 48.5 $
                SDRL 32-33$

                Това са за мене нивата за влизане/допълване. Няма нищо спешно, цяла година очаквам да се мандахерцат и да си ги тестват. Другата ще тръгнат на горе.
                Което е много добре за мене, че наесен ще имам кеш да си удвоя портфейла на нисе.
                Сиидрил не са за изпускане в момента, все пак близо 12% дивидент. Не очаквам да го режат или други проблеми с него. При това е бермудски, нетаксуван.
                Аз предпочитам да ги имам и 3-те основни играча в сектора. Ако много я закъса някой, просто е добре за останалите пък. Комбинирано ми снасят 7% чист дивидент.
                И аз така съм сложил ордерите на 39 и 48, хеджирам с къса позиция на С&П срещу евентуален борсов срив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                  Някой шортак на Си-то...проба за хоум рън
                  Някой беше написал да се внимава със Ситито .... ама какво имаше предвид
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • мммммммммм красота

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Петролчето и газта са скъпи, а цените на дрилърите отново падат. Чудя се да се включа ли в RIG и ESV?
                      Entry za RIG 38-39$
                      ESV ~ 48 - 48.5 $
                      SDRL 32-33$

                      Това са за мене нивата за влизане/допълване. Няма нищо спешно, цяла година очаквам да се мандахерцат и да си ги тестват. Другата ще тръгнат на горе.
                      Което е много добре за мене, че наесен ще имам кеш да си удвоя портфейла на нисе.
                      Сиидрил не са за изпускане в момента, все пак близо 12% дивидент. Не очаквам да го режат или други проблеми с него. При това е бермудски, нетаксуван.
                      Аз предпочитам да ги имам и 3-те основни играча в сектора. Ако много я закъса някой, просто е добре за останалите пък. Комбинирано ми снасят 7% чист дивидент.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Някой би ли определил компетентно поведението на долара.
                        Ами не ти е ясен въпроса, ама предполагам питаш за движенията спрямо еврото. Просто е като фасул. От юни 2012 до сега баланса на ЕЦБ се сви с 1000 млрд. Тоз на Фед-а се наду с 1300 млрд., т.е. от едната страна имаш по-малко предлагане, а от другата повече. => Долара пада, еврото качва. Точка по въпроса. Другото няма никакво значение.

                        Коментар


                        • Някой би ли определил компетентно поведението на долара.

                          Коментар


                          • Дау пак ли е в киреча ?
                            Я всегда буду твоим поводом напиться.

                            Коментар


                            • Петролчето и газта са скъпи, а цените на дрилърите отново падат. Чудя се да се включа ли в RIG и ESV?
                              Last edited by bate Goiko; 11.04.2014, 20:13.

                              Коментар


                              • Интересно нещо си е ребаунда .

                                Коментар

                                Working...
                                X