IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    абдал жоунс

    Коментар


    • надолу цели цели, мамо,мамо, ще е грозна гледка . а те вече ми отварят шампанските

      Коментар


      • абдал жоунс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          От тука нагори добавки на абдали и фашаги през 100
          на кое викаш ти абдал ?

          Знам вече съсела кво е, наско знам кво е, абдал само не разбрах кво е

          Коментар


          • От тука нагори добавки на абдали и фашаги през 100

            Коментар


            • Класика,чакат да се обезкуражат и последните мечета,и тогава,когато всичко е най-розово,ще дойде сечта,ама ние тоя мач сме го гледали и нема да се плашим
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • то май и на нова година беше така оптимистично . интересно ми е биците пускат ли къси

                инак гнидата изчисти обема и сега ще бие стопове . аз съм тук сладурчо до 100, няма бягане . чак чак чакам те .
                Last edited by the architect; 12.05.2014, 23:30.

                Коментар


                • не го виждам да пада тая седмица под 16500. има още сили за нагоре.проби ол тайм хай, държи над него вече няколко часа. поне още 150 -200 поинта на север ми се привиди преди по-сериозна корекция. ама де да го знайш, тук сме в teror incognita
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • сега иттересно като тръгне да пада каква клюка ще изкарат - сигурно нещо като напрежението в украйна пак нараства , ама гниди са тия ей

                    Коментар


                    • 5 къси дакса и 4 абдала , насковците съм ги наройл кат прасенца , търся им на тиа близки цели доле. инак докато не вида наско на 2930 нищо дългосрочно не завтарям

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ох руки направо разбиваш ами какви къси се привиждаха на еврото на 1,3999999999 ама стана
                        е тя картинката си беше за лонги в индексите на дейли. а ойрото го проспах. видях го @ 3950 и не даде чист сигнал цели 90 пипа, освен един съмнителен на 1 мин. а после ме хвана шубето. виж в петъка даде чист сигнал за шорти @ 1,3835, та дръпнах 70 пипона. не се оплаквам де 25% от 250 пипа движение не е лошо ич.
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • чакай да погледна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            иначе страхотно се движи графиката 16278 е все по далече и по сладко
                            Архитекте кво стана с късите?
                            Държиш ли?
                            Дакс-а от кога го скъсяваш от 9500?

                            Коментар


                            • ох руки направо разбиваш ами какви къси се привиждаха на еврото на 1,3999999999 ама стана

                              Коментар


                              • иначе страхотно се движи графиката 16278 е все по далече и по сладко

                                Коментар

                                Working...
                                X