IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • даа бяха златни години за акциите, такова чудо друг път едва ли ще изживеем
    ма като гледам от последните минути трябва и да се кешира все пак

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
      колко са ви се качили акциите трябва хедж фонд да направите, с тоя тайминг и пикинг бфб-то тотално сте го отвяли по доходност
      Aaa, ти недей. Това де ми е дала бфб за 2.5г ще съм предоволен ако тука го постигна за 5-6 години. Все още съм само 8 месечно бебе туканка
      Но верно на нисето си е ок откъм възможности, просто на тия фон бфб си е една досадна селска сергия. При това пълна с неликвидни балоняци де се търгуват двойно по скъпо и от уса биотехи, като незнайно що ги набеждават за велики сини чипове.
      Но си има все пак своето място, в момента съм точно фифти/фифти спрямо капитала на 2-те места.

      Коментар


      • колко са ви се качили акциите трябва хедж фонд да направите, с тоя тайминг и пикинг бфб-то тотално сте го отвяли по доходност

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Държиш ли още PBR ? Нещо му се опъва нивото 16 ....
          Но не му се сърдя - досега ми направи към 40% горница
          Ха, и питаш. Кви 16, кви 5лв.
          Тая златна артия съм я "забравил" за пипане преди 50$

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Остави ги тия, не ми вдъхват доверие, стари лаври, без бъдеще...може и да греша де, не знам...
            Миналата седмица поподстригах малко тук таме на бфб и онзи ден ми кацнаха тук по жицата още 16% кеш.
            Последните 2-3 дни купувам (удвоих чи и отгоре) главно PSEC ( 10% диви чисто, а и дай боже капиталова занапред) както и добавка към GILD за да остане над 18% от портфейла.
            Гилдчето напук на неверниците продължава да цепи мрака. Истински флагман
            Държиш ли още PBR ? Нещо му се опъва нивото 16 ....
            Но не му се сърдя - досега ми направи към 40% горница
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Кажете нещо за Sony - чакам да стигне скоро дъното....годишното поне.
              За мен този спад беше предсказан още с новината (преди 2-3 м), че трябва да запише яки загуби покрай неуспешния си РС бизнес...
              Някой търгува ли го ?
              Остави ги тия, не ми вдъхват доверие, стари лаври, без бъдеще...може и да греша де, не знам...
              Миналата седмица поподстригах малко тук таме на бфб и онзи ден ми кацнаха тук по жицата още 16% кеш.
              Последните 2-3 дни купувам (удвоих чи и отгоре) главно PSEC ( 10% диви чисто, а и дай боже капиталова занапред) както и добавка към GILD за да остане над 18% от портфейла.
              Гилдчето напук на неверниците продължава да цепи мрака. Истински флагман

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Кажете нещо за Sony - чакам да стигне скоро дъното....годишното поне.
                За мен този спад беше предсказан още с новината (преди 2-3 м), че трябва да запише яки загуби покрай неуспешния си РС бизнес...
                Някой търгува ли го ?
                не го търгувам,но го държа под око заедно с twetter

                Коментар


                • Кажете нещо за Sony - чакам да стигне скоро дъното....годишното поне.
                  За мен този спад беше предсказан още с новината (преди 2-3 м), че трябва да запише яки загуби покрай неуспешния си РС бизнес...
                  Някой търгува ли го ?
                  Last edited by Protokol; 14.05.2014, 20:10.
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Ох, ох, ох!!!! 100 тояги по г*за на шортелките при Criteo!!!!!! Алгосите умряха. Шорт скуийз! Нищо пак ще им продам към 40-50 като предния път и пак ще си купя като почнат да шортят като се вдигне йената. Идиотите на борсата за безброй

                    Коментар


                    • ето сега ще направим един лас ветас с пешо диков на мястото на кремиковци.съсъсъсъ

                      Коментар


                      • споко уа хахолин , пари винаги има че и са повече вечи защото нали сме в балон , куета ,муета , много се оядох напоследък . за къси пари бол . съсъсъсъ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение


                          Като гладни чакали профукали всичко на борсата

                          Поне няма да съм сам
                          ако това те топли
                          Дакса заби в горния Бойлинджър на дневна
                          Слагайте ските
                          Last edited by hemilio; 14.05.2014, 17:28.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            то хубаво ,да не се наложи само да вием срещу луната ,като чакали


                            Като гладни чакали профукали всичко на борсата

                            Поне няма да съм сам

                            Коментар


                            • злото 1310 много го дърпа

                              Коментар


                              • Да видим какво ще стане след 1 час след тези положителни новини. Според мен ще направим пак опит за подскок.

                                Коментар

                                Working...
                                X