IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    два дни подред чувам по телефона . да не изпуснем влака с апъл

    това от моя сайт

    Apple shares blast off ahead of upcoming new products
    така, така
    докато Аарон говори, Айкън си продава

    Обаче виж какво измисли британската сттатистика.
    Ще включи дрогата и проституцията в БВП.
    Евентуално боя с камшик и аналния секс биха били достатъчни да неутрализират днешния резил на щатското БВП при 3-тата ревизия.

    Коментар


    • два дни подред чувам по телефона . да не изпуснем влака с апъл

      това от моя сайт

      Apple shares blast off ahead of upcoming new products
      Last edited by the architect; 29.05.2014, 19:26.

      Коментар


      • разбира се с чутурка

        Коментар


        • фашагата сега ще направи едно шипче над 10000 и после ще им разкажа играта . нали моше . сега разбирам от къде идва думата мошенник

          Коментар


          • twitter май му е ден или вечер днес

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              И някой друг мисли като мен
              Прот, ти остави другото ми кажи какво ще правим с BVN и новия му олтайм лоу ?
              Нали ти приказваше за тях ?
              И на мене ми е стара слабост и голямо контрарно изкушение в момента, ама.....нещо 6-то ми чувство не ми аресва...

              http://finviz.com/quote.ashx?t=BVN&ty=c&ta=1&p=d

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                пичове,утре заминавам за Хонконг,и най вероятно ще изтърва екшъна с пързалката,но вие дерзайте,ще ви наглеждам,и хахо да го спихнеш дакса,белким ми е късмет азията,да затворя от там позицията си

                Успехи!
                Че ти пак пиши във форума бе, в Хонг Конг да не би да нямат интернет?
                Не се притеснявай то й в Хонг Конг ще има пързалка.
                Те обикновенно пързалките са глобални събития.
                До 2 седмици я чакаме.
                Успех

                Коментар


                • наско сега ще си направи обърнат чутурляк . злото малко му остана до 1252 от там нагоре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Не дърпай дявола за опашката!

                    Коментар


                    • пичове,утре заминавам за Хонконг,и най вероятно ще изтърва екшъна с пързалката,но вие дерзайте,ще ви наглеждам,и хахо да го спихнеш дакса,белким ми е късмет азията,да затворя от там позицията си

                      Успехи!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • ааа и да не забравя наблюдавай хабълките

                        Коментар


                        • няма да се плашиш редко . едно шипче сега да зарибим сганта и после където му е мястото . колкото повече се бави толкова по красиво и изваяно ще е като пада седни сега малко и погледай графиката може нещо да научиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            обаче ме кефи бичата сган майкъле . за едно 10000 и майка си ще продадат . все едно ще хванат господ за шлифера . а после кво . пръс
                            Тука за първи път да се съглася с Архитекта, за тия 50 точки нагоре няма смисъл да се играе.
                            Но за тия 500 на долу със сигурност

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              обаче ме кефи бичата сган майкъле . за едно 10000 и майка си ще продадат . все едно ще хванат господ за шлифера . а после кво . пръс
                              после ше раздаваме свирките против акули и кой му се падне свирка без топче или глуха акула да се опраа ...

                              Коментар


                              • злото май чутурка си направи за нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X