IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Хемилио весело прекарване в Азия и да разказваш после във форума как е там живота, и как е борсовата търговия.
    Благодаря,другата седмица тръгвам и в тяхна чест ще прасна няколко ханг сенга,че там ще мога да си ги зяпам на живо.
    Иначе който не знае-азия е рай!!!
    Само там можем да се почувстваме нормални хора, понеже ни идва евтино.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • така е пускат от висока тирикатите . а цацата купува

      Коментар


      • хахо дали абдала ще нарисува обървана чутура с главичка 16341

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          Е аз питах за дръпнатите ама няма значка
          Дръпнатите не ги разбирам и не ги следя.
          Ако ме питаш за "НИВЕЯ" там е само за самурай и хора със здрави нерви, там са непредвидими.
          Иначе според мен ще ходят нагоре, няма на къде, трябва да се бори световната дефлация.

          Коментар


          • абе това 16583 било фибу. как пък стана

            Коментар


            • Хемилио весело прекарване в Азия и да разказваш после във форума как е там живота, и как е борсовата търговия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                И Хахо,като се върна да си съборил дакса,че кредитните карти ще са на червено,требе се пълнят
                Ми ДАКС-а при това движение според мен тавана му е 9700-9800 МАХ, значи след 9700 може да се шорти спокойно.
                Но това за лятото, на есен съм убеден че ще удари 10 000.
                В момента ДАКС-а си следва Америка, а там се очаква уж спад (малък 5%).
                Става нещо доста интересно в Америка а и по света, спекулантите се изтеглят от small caps и интернет, ИТ балоните и се насочват към Large Caps.
                Също се продават акции за растеж и се преминава в акции за дивиденти. Щото той растежа почти свърши
                Така че НАСДАК и Руссел се очават да падат.
                А другите индески настрани (което за мен би било идеално).

                Коментар


                • Абдала ако стигне предродилно 16583 пак го почвам.

                  Коментар


                  • Весело тропане на копитца към кланицата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      мм може да, те тука си прав дееба и на мене на такова ми мирише ...
                      Tи доде стигна с тия опциЙ там бре ?

                      Айде изучавай се, вземай доцентурата и идвай на място да ни провеждаш курсове.
                      Откъсни се замалко от тая скапана виена и местните краварки.
                      Ела глей Варна лятото ще е гъч с готини украинки, аче в тая криза и кат не могат на крим, няма де другаде да идат

                      Коментар


                      • Стигне ли дакса 9710 почвам да го скъсявам за 9612 през 50

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Не знам Архитекте имам чувството (и това се е мое мнение) че не е свършило с движението нагоре, но ще направи lower-high, или ще докосне предния high, не го виждам да направи new all time high.
                          Може би е момент който държи дълги да ги разтовари при следващото вдигане и после да зарежда късите.
                          Но това си е мое виждане за пазара.
                          мм може да, те тука си прав дееба и на мене на такова ми мирише ...

                          Коментар


                          • Е аз питах за дръпнатите ама няма значка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Бе споко бе, днесканка пак сме ъп.
                              Не знам за пазаря, не съм братчед на ванга, ма руските ми индекси със сигурност.
                              какъв ъп бе пичове,времето е преобладаващо
                              яд ме е че заминавам на почивка в Азия другата седмица и няма да мога да следя екшъна който се очертава на живо,но пък ще следя азиатците он лайн

                              Успехи желаем на всичкото спекулант

                              И Хахо,като се върна да си съборил дакса,че кредитните карти ще са на червено,требе се пълнят
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                . хахо дай фундамент
                                Не знам Архитекте имам чувството (и това се е мое мнение) че не е свършило с движението нагоре, но ще направи lower-high, или ще докосне предния high, не го виждам да направи new all time high.
                                Може би е момент който държи дълги да ги разтовари при следващото вдигане и после да зарежда късите.
                                Но това си е мое виждане за пазара.

                                Коментар

                                Working...
                                X