IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      иначе заглавието е много яко "NE" да не пипаме ли как ? ...
      Не съм се замислял. Смятам ни по лош ни по-добър от RIG, ESV и SDRL
      Просто ми направи впечатление маневрата им да се разделят на две компании.
      И в контекста на това, че геополитиката в момента яко гърчи бизнеса.
      То на това се базира цялата ми меча настройка към индексите, представящи големите компании. Светът отново почна да се дели.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Това http://finviz.com/quote.ashx?t=ne&ty=c&ta=1&p=d
        днес се е разделило на две компании. Предполагам идеята е едната да дупчи демократично, а другата авторитарно. Имаш ли друга хипотеза?
        иначе заглавието е много яко "NE" да не пипаме ли как ? ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Ногу сий добре даже
          Кеш ескандрона от бг пристигна и готов за война. Имам кеш колкото дядя ти Бъфя, тъй че нам не страх, а се оглеждам лакомо за мечешки мръвки.
          Засега RIG вървят много добре, току виж утре сме щракнали капаня.
          ESV и SDRL им требе малко повече да поузреят...
          Това http://finviz.com/quote.ashx?t=ne&ty=c&ta=1&p=d
          днес се е разделило на две компании. Предполагам идеята е едната да дупчи демократично, а другата авторитарно. Имаш ли друга хипотеза?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
            Не е на добре ра'утата
            Ногу сий добре даже
            Кеш ескандрона от бг пристигна и готов за война. Имам кеш колкото дядя ти Бъфя, тъй че нам не страх, а се оглеждам лакомо за мечешки мръвки.
            Засега RIG вървят много добре, току виж утре сме щракнали капаня.
            ESV и SDRL им требе малко повече да поузреят...

            Коментар


            • Не е на добре ра'утата
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Трепиииииии бичата сган.когато обещая нещо винаги си го изпълнявам.просто съм честен човек.я сега кажете колко пъти купихте дипуити

                Коментар


                • тегли го към 9090 що така обърнаха палачинката

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                    Захарен памук да продаваш в тая жега
                    ако го дават на въртележките по 40 кинта ше го взема ...

                    Коментар


                    • Захарен памук да продаваш в тая жега
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Няма,какво да се коментира,просто стоим и гледаме мача
                        Единственото,което ми беше по неочаквано и интересно,бе тайминга(много бързо слезе)
                        Има 2варианта,това да е първия опит за обръщане на тренда и 9000 нивото да го спре,другия вариянт е да не го спре
                        Успехи,и умната.
                        Спада не ме притеснява, но ме учудва колко бързо падна и колко рязко в сравнение с другите индекси.
                        Все още ми е загадка
                        Иначе 9000 ми се вижда разумно дъно и после нагоре рейндж 9000-10 000.
                        Нека да има волатилити.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Добре добре обаче от 9500 пускам дълги нещо толеранса разбираш ли стана голям.а наско дори не е стигнал 3456
                          DAX омърлушен, ама чоглавия ако ги дръпне и айде пак се почва ... нагоре до луната и обратно ...

                          Коментар


                          • Добре добре обаче от 9500 пускам дълги нещо толеранса разбираш ли стана голям.а наско дори не е стигнал 3456

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Кво става с ДАКС-а той направи почти 10% корекция.
                              Голям спад
                              Хемилио дай коментар?
                              Няма,какво да се коментира,просто стоим и гледаме мача
                              Единственото,което ми беше по неочаквано и интересно,бе тайминга(много бързо слезе)
                              Има 2варианта,това да е първия опит за обръщане на тренда и 9000 нивото да го спре,другия вариянт е да не го спре
                              Успехи,и умната.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Кво става с ДАКС-а той направи почти 10% корекция.
                                Голям спад
                                Хемилио дай коментар?

                                Коментар

                                Working...
                                X