IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Не знам , защо нагоре ,но аз си чакам ДБ около 20.......и то ще стане.....и Комерца на 8 .....
    ooo банки - nein Danke, не знам за твойте банки ама ланците подскочиха нещо май ше има игра с публиката там, да посвети малко и на моята улица, че ги чакам от 2013 ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      Не знам другари, но ше има връщане, че ше слезне на 8000 и на 6000 да ама не изведнъж или поне не сега, сега америте като отворят, ше видим ако DAX се върне да потвърди таргета за месеца на 9025 го взимам аз на горе пък квот такова ....
      Не знам , защо нагоре ,но аз си чакам ДБ около 20.......и то ще стане.....и Комерца на 8 .....

      Коментар


      • Боинга на 100 го искам.там много добри сигнали даде за надоле едно време.като едно зло

        Иначе незнам дали сте отваряли любимия ми сайт яхуто финанс.но от седмица две непрекъснато викат че е рано за корекция и че инвеститорите не трябва да се страхуват и да купуват.а преди само крякаха че курекцията е започнала при което веднага обръщаха.абе същински хаховци

        Коментар


        • Наближаваме ...

          Aeroflot-Shares-Fall-6-percents

          https://www.google.com/finance?chdnp...N6aewAOi3oDoCA
          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

          Коментар


          • Не знам другари, но ше има връщане, че ше слезне на 8000 и на 6000 да ама не изведнъж или поне не сега, сега америте като отворят, ше видим ако DAX се върне да потвърди таргета за месеца на 9025 го взимам аз на горе пък квот такова ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
              Ти като си разумен човек, какво очакваш, да надува само нагоре каквото и да става.
              Ще отречеш ли че над 8000 е без покритие, а балон? Като добавим проблемите...
              Ха така,рекни му го,щото на мен не ми вярва!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Хемилио аз съм ОК, зареждам дълъг ДАКС при всеки спад.
                Мисля че 9000 ще го пробва и после нагоре, но и до 8500 може да стигне, аз мога удържа.
                Надявам се да си изкярил от този спад и да си имал къси.
                Аз ДАКС-а го карам само на дълги, къси имам на други индекси.
                Но това си е голям спад, не съм го очаквал.
                Ти като си разумен човек, какво очакваш, да надува само нагоре каквото и да става.
                Ще отречеш ли че над 8000 е без покритие, а балон? Като добавим проблемите...

                Коментар


                • Супер е за сега и с едно жинче с тоник става още по хубаво падането.наздраве

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Интересно обаче този дакс на дневна как дълго време си рисува обърната чутура с дъно 8900. Ама много красиво изрисувана точно като по книжка
                    тества 9К , прогнозите са до 8200 ,по нататък не знам.....

                    Коментар


                    • Интересно обаче този дакс на дневна как дълго време си рисува обърната чутура с дъно 8900. Ама много красиво изрисувана точно като по книжка

                      Коментар


                      • Страхотно трепане при дакса направих пак.има ли още бичета

                        Коментар


                        • Да ама като потледнем даксона предните две години само Ръъъъъъст няма лято няма зима.лапа народа пък после идва еспириту санту.ама много яко са го измислили

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                            Щото ливъриджа на дребните играчи е на ол тайм хай... И големите изпозват тънкия маркет през лятото да им извадят душиците!

                            Всяко лято се случва... без иключение... Само дето едтата година е Май-Юни, другата Юни-Юли, Юли-Август или Авсуст - нач на Септември. Тайминга зависи от това кога са се разбрали да го направят "играчи" от ранга Блакстоун и компания..
                            Вожде, нещо рядко се мяркаш напоследък.
                            Я кажи що държиш напоследък навън и някакви свежи идейки да препоръчаш ?
                            Тенкс.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              Обем на дънцето на фашагата ново дъно ще има.а американската икономикафе много силна.какъв чипс прави.хахо дай фундамент що падаме
                              Щото ливъриджа на дребните играчи е на ол тайм хай... И големите изпозват тънкия маркет през лятото да им извадят душиците!

                              Всяко лято се случва... без иключение... Само дето едтата година е Май-Юни, другата Юни-Юли, Юли-Август или Авсуст - нач на Септември. Тайминга зависи от това кога са се разбрали да го направят "играчи" от ранга Блакстоун и компания..

                              Коментар


                              • Обем на дънцето на фашагата ново дъно ще има.а американската икономикафе много силна.какъв чипс прави.хахо дай фундамент що падаме

                                Коментар

                                Working...
                                X