IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    A не бе, току що пак добра добавка на 88,87 $

    Мишок, да му кайш на твоя гуру че за никакъв ...не става.
    Не ти требе GOLD га имаш GILD
    бате до са с тея било квот било ама ше слезне и ше тръшне пейзажа, никви акции не купувам на тея, ако нещо иам взимане даване с тех, то само вертикални опции иначе ньет ... и без тва бече си иам зрънчо JJG, чакаме го на 42-45 ако е рекъл Господ ...

    Коментар


    • CRTO е моя фаворит в най-кратко време. Позитивна корекция от поне 5.4% до 6 Август очаквам. Прогноза $32,57 преди 7-ми Август.

      Коментар


      • Ренесансът на железниците в САЩ http://www.newsline.bg/read_more.php?post=646
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Не можах аз да си дочакам съвсем таргета от 31$ за RSXJ, ма и 32.2 не е зле
          Просто доста ме изкушаваше арбитража, ERUS ми бе на +17% от средната, а RSXJ само на 5. Разкарах целия ерус и сложих 1/2 от него в RSXJ.
          Последното освен по добрия дивидент от 3.5% има и потенциал за трипъл от тия нива, докато еруса само за дабъл според мене.
          Дано да се поскинат още - ще купувам допълнително и от двете.
          Уверен съм че графиките им ще заприличат на долната, само малко да се поуталожат нещата в Украйна, а те ще..под една или друга форма.

          http://finviz.com/quote.ashx?t=SCIF&ty=c&ta=0&p=w

          Коментар


          • Ако искате вярвайте ма вчера си затворих ръчно късия насдак на 3995.5 а целта ми беше 3950 толкоз близо до 4000
            жилетките ще ги почакате няколко тримесечия да втасат явно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Кастро бате не знам, тоз CIO с кво омайва ората ама нешо изчисленията не изгледат никак добре според тези доле ... ше прегледам аз шорт опциите май пак, че на много народ им аресват тея самобръсначки,а и с биткойно беше така .....

              http://www.gurufocus.com/dcf/GILD
              A не бе, току що пак добра добавка на 88,87 $

              Мишок, да му кайш на твоя гуру че за никакъв ...не става.
              Не ти требе GOLD га имаш GILD

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                охооо ми ресторантите им ше се превърнат на руски баничарници и толкоз ...
                Още малко да се налаят и се мятам на Аерофлот-а
                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                  Там има друга интрига
                  охооо ми ресторантите им ше се превърнат на руски баничарници и толкоз ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    и ше си ебе франко музиканта ... само нека дразнят оше малко Путинчита Вурст ...
                    Там има друга интрига
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                      Един път да се спре газчицата...
                      и ше си ебе франко музиканта ... само нека дразнят оше малко Путинчита Вурст ...
                      Last edited by michaelis; 25.07.2014, 16:25.

                      Коментар


                      • Един път да се спре газчицата...
                        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                        Коментар


                        • Кастро бате не знам, тоз CIO с кво омайва ората ама нешо изчисленията не изгледат никак добре според тези доле ... ше прегледам аз шорт опциите май пак, че на много народ им аресват тея самобръсначки,а и с биткойно беше така .....

                          http://www.gurufocus.com/dcf/GILD

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            Кой се усетил да шортне AMZN да си седи на ръцете, ще даде много този път. Наздраве!
                            аз не бих го шортил тва точно в тоя момент, но това е мое мнение ...

                            Коментар


                            • Кой се усетил да шортне AMZN да си седи на ръцете, ще даде много този път. Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Може, може....

                                Ако не веднага, то...
                                Да, тук нещата стават постепенно, ако може да се нарича постопенно по 50% ръст на година . В случая тъй като растежът на резултатите реално изпреварва растежа на цената - въпреки същия силен тренд в цената и компанията почва да изглежда все по евтина. но човек погледне графиката и почва да се панира. Хората просто не са свикнали на голяма компания, която да расте като малка компания, аз поне не се сещам за нито един друг подобен случай в последните години.

                                И бушоните в този случай изгарят. Почват да си мислят че е нереално, че е балон и че трябва да се срива, а това пречи на сериозни подскоци в цената. Лична аз мисля да я държа в пълен размер позицията до като растежа на резултатие и коефициентите за оценка не постигнат синхрон. Не знам на каква цена ще се получи но ако върви в същите темпове като резултати наистина може да удари и 200. Тогава мисля просто да я намаля до 7-8% от портфейла ми. В моментта е към двойно на това.

                                Коментар

                                Working...
                                X