IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сриииииииф

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      ето тук където се намираме в момента 9500 при дакса е МА200(на дневна), да не говоря за RSI ,MACD-те тръгнаха отдавна.-важно ниво! , както и Долния Бойлинджър.
      Умната
      На тези нива 9500 ДАКС-а е добре за един ЛОНГ.

      Ако евентуално падне още може добавка на 9350 и 9200.

      И есента пак 10 000.

      Аз лично имам лонг от 9500.

      Успех на всички.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        няма баце докато съвсем не спрат крана с парите няма пропадане ей са ше се качат пак идните дни е без ралита но ше висят там ....
        Аз не говоря краткосрочно!
        Както виждаш-писал съм на дневна!
        + това спирането на крана е близо-ей къде е октомври
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          ето тук където се намираме в момента 9500 при дакса е МА200(на дневна), да не говоря за RSI ,MACD-те тръгнаха отдавна.-важно ниво! , както и Долния Бойлинджър.
          Умната
          няма баце докато съвсем не спрат крана с парите няма пропадане ей са ше се качат пак идните дни е без ралита но ше висят там ....

          Коментар


          • Бум обемчето на дау

            Коментар


            • ето тук където се намираме в момента 9500 при дакса е МА200(на дневна), да не говоря за RSI ,MACD-те тръгнаха отдавна.-важно ниво! , както и Долния Бойлинджър.
              Умната
              Last edited by hemilio; 31.07.2014, 11:08.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                кои каzа 4е аz не сам лонг и то с опции които отварам и zатварам daily.

                днес сутринта осте 10% хоп

                кеф ти short кеф то лонг. супер вола
                мхм аз ше ги изчакам сега си купих един PUT Vertical над 150 за DAX , че ще стои там до Sep 19 може още една добавка да напрайм, те мнооо волатилни бе ....

                а някой тука беше казал, че си е взел BMW като го гледам май неее мноо добра идея точно са да я кара тая кола ....

                Коментар


                • Удължавате ли дакса.някой да каже едно фибо до къде че да се ориентирам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    че кво им е на GAZ.xlon бе ники, само чакам още малко да ги изтърбушат и нахълтвам там и с 7% дивидент, ко повече му тряя на човек ...
                    кои каzа 4е аz не сам лонг и то с опции които отварам и zатварам daily.

                    днес сутринта осте 10% хоп

                    кеф ти short кеф то лонг. супер вола

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                      Ебаси предвидимата игра, ако не бяха пИчалбите нямаше да ми е интересно изобщо
                      Пепел ти на езика!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        Gazprom is the best stock followed by Twitter



                        https://www.youtube.com/watch?v=egtI2xqg75E
                        че кво им е на GAZ.xlon бе ники, само чакам още малко да ги изтърбушат и нахълтвам там и с 7% дивидент, ко повече му тряя на човек ...

                        Коментар


                        • Gazprom is the best stock followed by Twitter



                          https://www.youtube.com/watch?v=egtI2xqg75E

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                            Ебаси предвидимата игра, ако не бяха пИчалбите нямаше да ми е интересно изобщо
                            нищо ново под слънцето
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Ебаси предвидимата игра, ако не бяха пИчалбите нямаше да ми е интересно изобщо
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • VLO-то приличен отчет извади, немалко профит правят и от по добрите етанолови маржини от евтиния царевичак.
                                Добре съм си хеджирал зрънчовците...

                                И гилдените напредват без проблем, може да нямаше голямо яхуу след якия отчет, ма всеки ден да правят 1-2% / $ , па нека ни е зле...а маркета да си ходи надето си иска

                                Зеленото гущер вече на 1.33 спрямо еврото, до края на годината чакам поне 1.30.
                                Слуховете за смърта му както се очакваше - силно преувеличени

                                PZE дочката на браса също тоже кърти мивки...бе добър ден за нашъта демокрация както казваше преди време едно политбуре...

                                Коментар

                                Working...
                                X