IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • обаче добре се изиграха нещата при US30 ... надлежно образуваха бичи флаг на дневна или триъгълник и подлъгаха че бичият trend продължава и точно когато всички мислеха че тренда продължава го срутиха .. ако го бяха срутили без да образуват фигурата може би падането щеше да стане по време на изборите а това нямаше да е добре за новоизбраният президент като начало
    Pip master

    Коментар


    • Аз бих участвал в BABA-та, но позицията ми там е прекалено голяма и червена, за да допълвам. Еле пък ако човек има достатъчно пари, да участва акстивно с путове... След всеки отчет пада по този начин и после връща. Без изключение.

      Коментар


      • Айде сега, нямало срив...
        От 26 април, NASDAQ e паднал над 9%.
        Някои тех компании са стигнали -20%.
        Лошото е, че не освободих кеш навреме да участвам, а съм само в режим HOLD.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Срив няма, не е имало и няма да има. Така и никой не написа защо го чака тоя срив, какви са основанията.

          Юруш на алъш-вериша!
          никой нищо не чака щото вече случи - 50% съм надолу и продължавам. Как и да го гледам и с какъв и термин да го описвам се таа - парите ми ги нема.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

            Вземи и отвори някоя графика на произволен индекс и я разгледай внимателно. Ще се изненадаш, но нито е линейна, нито по експонента, а е ш...н зиг-заг, където има и нагоре, и надолу! Ако всяко кривване на юг го наричаш срив и си скубеш косите, по-добре да се откажеш , щото след време ще започнеш да лаеш по колите!
            добре де - не е срив, а губене на много пари. Има ли значение как ще го наречеш при това положение - срив или клатушкане - все в гъз.

            Коментар


            • бичи флаг за 50 пипса
              Click image for larger version

Name:	US30M1 BI4I FLAG.png
Views:	1
Size:	25.7 КБ
ID:	3759091
              Pip master

              Коментар


              • обаче волата е жестока... 1 минутен бар при US30 Е 40 ПИПСА
                Pip master

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Честит пореден срив - тоя път няма нафта, няма газ, няма суровини, няма злато, няма крипто ... всичко краш. Само волатиният индекс е нагоре.
                  Вземи и отвори някоя графика на произволен индекс и я разгледай внимателно. Ще се изненадаш, но нито е линейна, нито по експонента, а е ш...н зиг-заг, където има и нагоре, и надолу! Ако всяко кривване на юг го наричаш срив и си скубеш косите, по-добре да се откажеш , щото след време ще започнеш да лаеш по колите!

                  Коментар


                  • Срив няма, не е имало и няма да има. Така и никой не написа защо го чака тоя срив, какви са основанията.

                    Юруш на алъш-вериша!

                    Коментар


                    • Мда, едно време железниците и фабриките за текстил са били хай тек. Едрите земевладелци са се надявали да има сила, която да ги спре

                      Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                      Ми то всичко е навързано. Креш няма още. Ама не би ме учудило да има майско събитие с дъх на люляк. Обичаш ли уханието на люляците?
                      Зукърбърг сега брои пачките дето касира. Ама да ти кажа аз не го харесвам. Той е поклонник на калифорнийската школа, която ненавиждам In Tech we Trust. Надявам се да има сила, която да ги спре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Честит пореден срив - тоя път няма нафта, няма газ, няма суровини, няма злато, няма крипто ... всичко краш. Само волатиният индекс е нагоре.
                        Ми то всичко е навързано. Креш няма още. Ама не би ме учудило да има майско събитие с дъх на люляк. Обичаш ли уханието на люляците?
                        Зукърбърг сега брои пачките дето касира. Ама да ти кажа аз не го харесвам. Той е поклонник на калифорнийската школа, която ненавиждам In Tech we Trust. Надявам се да има сила, която да ги спре.

                        Коментар


                        • Честит пореден срив - тоя път няма нафта, няма газ, няма суровини, няма злато, няма крипто ... всичко краш. Само волатиният индекс е нагоре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                            Сега смених монетата с още по-късметлийски боб. Той казва, че няма да има повече кръв и зъби! Даже вика, че юни сме на 4400 SPX, ама баш не му фащам вяра.
                            Боба ще се окаже прав, ако няма събитие, за което още не знаете. Ако има Мюлера ве почва с путовете. Я Анкара, Киев Париж.

                            Коментар


                            • Бобът, който хвърлих вика, че до 3990 SPX максимално щe пада и после започва бруталното рали. А фасулят е добър- произход Египет, но "от градината на баба". В крайна сметка, ако сбърка, заминава с пушени кокали!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Сериозен спад стана. Къде ли можем да отидем , дали ще стигнем 32 000 за Dow Jones?
                                Аха, веднага. И почва японският сценарий.

                                Коментар

                                Working...
                                X