IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Кофти варианта е да фалира. Ако не фалира цената ще стане *5 на сегашната. А лично аз смятам че вероятността за фалит е минимална.

    Но все пак поне в моя портфейл това е най-играещата нагоре надолу акция и ако държа дори 20% в нея това доста ще ме напряга
    +++
    Това хубаво да го прочетат новобранците !
    Хареса ми това *5 - но в случая си поставям като таргет някакъв времеви хоризонт (3-5 г) а не конкретна цена...... освен ако не отлети бърже като PBR
    Бързите печалби ме правят нервен
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
      некои в Norilsk или 90% от хората тука гледат линии
      На коя борса са тея Norilsk дай някви координати да ги погледнем

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Вярно множко са 40% , ама като знам че това ми е печалбата от продажбата на ПИБ и то не цялата .....В кофти вариант ставам дългосрочен
        Кофти варианта е да фалира. Ако не фалира цената ще стане *5 на сегашната. А лично аз смятам че вероятността за фалит е минимална.

        Но все пак поне в моя портфейл това е най-играещата нагоре надолу акция и ако държа дори 20% в нея това доста ще ме напряга

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Аз я подържам трета по големина в портфейла ми. И сега накупих пак при този спад. Но 40% е адски много за подобно влакче на ужасите. При мен е под 15%. Не мисля че ще има силен катализатор за растеж преди ноември, но може и да се върне до 20-23 евро следващия месец, месец и половина, но може и още да падне
          Вярно множко са 40% , ама като знам че това ми е печалбата от продажбата на ПИБ и то не цялата .....В кофти вариант ставам дългосрочен
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • некои в Norilsk или 90% от хората тука гледат линии

            Коментар


            • Аз я подържам трета по големина в портфейла ми. И сега накупих пак при този спад. Но 40% е адски много за подобно влакче на ужасите. При мен е под 15%. Не мисля че ще има силен катализатор за растеж преди ноември, но може и да се върне до 20-23 евро следващия месец, месец и половина, но може и още да падне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                10 evro след това merger с Erste
                ОК, ще имам едно наум .... точно се бях вторачил в Erste
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Взех си от Райфата на 17.8 - не можах да оцеля дъното, но май потегли нагоре.
                  Някой има ли мнение на къде ще ходи в следващите месеци (години) ?
                  Малко късно питам - като се има предвид, че скочих вътре с 40% от портфейла
                  Доколкото знам Ravnovesie e фен, сигурно има и други.....
                  10 evro след това merger с Erste

                  Коментар


                  • Взех си от Райфата на 17.8 - не можах да оцеля дъното, но май потегли нагоре.
                    Някой има ли мнение на къде ще ходи в следващите месеци (години) ?
                    Малко късно питам - като се има предвид, че скочих вътре с 40% от портфейла
                    Доколкото знам Ravnovesie e фен, сигурно има и други.....
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • 80 и кусур години лапане и това ще стане . всичко ще бъде занулено . сега трупайте месце да има после за пържолки

                      Коментар


                      • СЕЧ
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • пипи седмичната трендлиниика на еврото я изтестваха . новинките мноого песимистични за еврото . в таквизи моменти се купува. абе то хеврото било куригирало 61 фибунаци

                          злото има някъв тъп гап на 1206 да запълни и то ще обърне . баси гаповете
                          Last edited by the architect; 25.09.2014, 00:39.

                          Коментар


                          • мисля че от 5 октомври се почва сега само ще се бият стопове

                            Коментар


                            • инак бърза и перфектна курекция сега надолу

                              Коментар


                              • хухомухо казах ти долу 17008 за един пип , пак ще се върне .обема на 5 мин долу дау дето потеглиха с него кой ще го тества баба ти от израел ли . мухахаааааа. късо като стане ще ти кажа . стига си ги ловял тия дъна и върхове . няма да свършиш добре винаги познавам

                                Коментар

                                Working...
                                X