IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Ще ми е интересно около 2020-25!!!
    щом и архитекта се умълча, не е добре работата за мечките
    утре, алибаба това онова,пак разкикерени мечки.но са упорити,нямат настъргване

    п.п само да падне 5 или 15 пункта, глей кво ме правят
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      разкикерени мечки, има ли ест или нет, или сичкото кеч е на дълги
      Ще ми е интересно около 2020-25!!!

      Анди,допредих ли те???
      Last edited by kefala; 23.09.2014, 23:52.

      Коментар


      • разкикерени мечки, има ли ест или нет, или сичкото кеч е на дълги
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Хич не се облизвайте на тази захар, ами дайте да започнем да я смятаме.
          За житото ясно, че вече слезе под кост и засмука субсидията.

          Коментар


          • Ще настане лежжжжж

            Коментар


            • Абе нещо много се говори за някакъв вирос.нали ви бях разправял преди няколко месеца че гнидите ще пуснат вироса.пак познах.късо през 50 и 100

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Колко пари си вкарал на тая прогноза???
                Купих долари,да видим накрая какво ще излезе.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Прогнозите на рейнтинговите агенции за Великобритания са много лоши.Инвеститорите
                  бягат,един положителен вот ще срине пазара ,а това неминуемо ще повлече и
                  другите пазари,защото всички са балонизирани и им е нужен някакъв повод за
                  да изгърмят.Койго е гледал филма/ Смело сърце /с Мел Гибсън трудно би съдил
                  шотландците,колкото и да не са прави.
                  Тия рейтингови агенции ли?
                  http://www.oddschecker.com/politics/...rendum-outcome

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Прогнозите на рейнтинговите агенции за Великобритания са много лоши.Инвеститорите
                    бягат,един положителен вот ще срине пазара ,а това неминуемо ще повлече и
                    другите пазари,защото всички са балонизирани и им е нужен някакъв повод за
                    да изгърмят.Койго е гледал филма/ Смело сърце /с Мел Гибсън трудно би съдил
                    шотландците,колкото и да не са прави.
                    Колко пари си вкарал на тая прогноза???

                    Коментар


                    • В момента куцо кьораво,сакато бяга към долара ,а металите и петрола падат,за
                      рисковите активи като акциите е въпрос на време.Какви други доказателства ще
                      търсим?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                        Ако си заложил, мога само да ти стискам палци. Идея нямам как ще гласуват.
                        По принцип съм против отделянето им и ако твърдят че не ми влиза в работата, вдигам рамене и повече шотландско уиски да не кусна.

                        Що мислиш, че ще е незабавно драматично за пазара на акции?
                        Прогнозите на рейнтинговите агенции за Великобритания са много лоши.Инвеститорите
                        бягат,един положителен вот ще срине пазара ,а това неминуемо ще повлече и
                        другите пазари,защото всички са балонизирани и им е нужен някакъв повод за
                        да изгърмят.Койго е гледал филма/ Смело сърце /с Мел Гибсън трудно би съдил
                        шотландците,колкото и да не са прави.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Залагам ,че шотландците ще гласуват за отделяне от Великобритания и на пазарите
                          ще настане шок и ужас тогава г-жа Елън ще не ще ще трябва да вдигне лихвата.
                          Ако си заложил, мога само да ти стискам палци. Идея нямам как ще гласуват.
                          По принцип съм против отделянето им и ако твърдят че не ми влиза в работата, вдигам рамене и повече шотландско уиски да не кусна.

                          Що мислиш, че ще е незабавно драматично за пазара на акции?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                            Това е бъдещето на интернет.
                            Персонализиране на интернет според нуждите на клиента или на ....продавача.
                            Провери през друг акаунт дали картината е същата
                            Залагам ,че шотландците ще гласуват за отделяне от Великобритания и на пазарите
                            ще настане шок и ужас тогава г-жа Елън ще не ще ще трябва да вдигне лихвата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                              E... баси пазара... просто не виждам откъде расте,,, загуба от късите индекси... загуба и от някои от дългите акции днес... напълно съм озадачен и няма да пипам нищо и да става каквото ще
                              Това е бъдещето на интернет.
                              Персонализиране на интернет според нуждите на клиента или на ....продавача.
                              Провери през друг акаунт дали картината е същата

                              Коментар


                              • E... баси пазара... просто не виждам откъде расте,,, загуба от късите индекси... загуба и от някои от дългите акции днес... напълно съм озадачен и няма да пипам нищо и да става каквото ще

                                Коментар

                                Working...
                                X