IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    недейте пощурява ей
    кой ще добива злато на такива цени
    Който иска

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      И през ум не ми минава да търся дъна след днес.
      ...евентуално акции на някой производител на пищови или храни.
      ...а и на дърво, да чукнем да дърво.
      Е аз казвам първо да продадеш след това да купиш. така търсиш върховете, не дъната

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        И през ум не ми минава да търся дъна след днес.
        ...евентуално акции на някой производител на пищови или храни.
        ...а и на дърво, да чукнем да дърво.
        ей,ще ви доде акъла,само да не е късно
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • И през ум не ми минава да търся дъна след днес.
          ...евентуално акции на някой производител на пищови или храни.
          ...а и на дърво, да чукнем да дърво.

          Коментар


          • недейте пощурява ей
            кой ще добива злато на такива цени
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
              Тази година 800, догодина 600, след това 500, 400, 300, и някъде там ще се успокои цената за едно 10-20 години.
              Ти си по-голям песимист за златото даже и от мен. Аз го виждам между 500 и 1000 в следващите 10-20 години. Ще има волатилност, но ще остане дълги години в този диапазон.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                Златото пък особено с голям кеф го шортя до края на годината е напълно възможно да се търгува на 800-900
                Не е изключено даже хич, при 10-11 рейшио спрямо олиото си е баш толкова.
                А е било и под 8....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  евала бе дано да стигне до там аз на хилка започвам изкупуване, не шортвам нищо ....
                  само не знам дали ще стигне хилка еле па на 800-900 мечта ...
                  Тази година 800, догодина 600, след това 500, 400, 300, и някъде там ще се успокои цената за едно 10-20 години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                    Златото пък особено с голям кеф го шортя до края на годината е напълно възможно да се търгува на 800-900
                    евала бе дано да стигне до там аз на хилка започвам изкупуване, не шортвам нищо ....
                    само не знам дали ще стигне хилка еле па на 800-900 мечта ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      така така лъвовете те чекат със сопата от доле а ти ги шорти и аз ги чакам да паднат ама не смея да шортвам злато и сребро ....
                      Златото пък особено с голям кеф го шортя до края на годината е напълно възможно да се търгува на 800-900

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                        И да не забравя също така шорт злато, шорт сребро ако човек може да изкара през нормалната волатилност, която сигурно ще се случи.
                        така така лъвовете те чекат със сопата от доле а ти ги шорти и аз ги чакам да паднат ама не смея да шортвам злато и сребро .... там само наливам за на горе и кат гледам ефект има .. поне за са ..

                        Коментар


                        • И да не забравя също така шорт злато, шорт сребро ако човек може да изкара през нормалната волатилност, която сигурно ще се случи.

                          Коментар


                          • QE ефективно приключи днес. Или е много близо до приключване.

                            За известно време играта ще е продавай нови върхове, купувай нови дъна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              от твоите уста в Божиите уши
                              еми ти го чекаш тва от как съм у тоя форум почти две години вече ше слезне има гравитация нема къде да хои ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                айде ти си 8700 не му мърда на фашиста, ако се засили на седмична SMA200 е на 7750 и си на плюс и си избил всьо и вся ...
                                от твоите уста в Божиите уши
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X