IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Май ще купуваме жилетки на 97 имаме гап да пълним и докато не го асвалтират изглежда няма да мирясат!
    Има май нещо такова.
    Ма мене много ме сърбеше и допълних малко на 101.2
    Има кеш още, пробие ли 100 ке пълним по яко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      дай му превод на това GNN,какво по точно дава тоя дивидент.скаран съм с английския и ми е мътна темата
      Mи по добре да не ти давам превод тогава....

      А я аз пак да си открия SCO позиция.
      Толкоз много нефтеняк реве за малко протекция...

      Коментар


      • Май ще купуваме жилетки на 97 имаме гап да пълним и докато не го асвалтират изглежда няма да мирясат!

        Коментар


        • пипиту много го разбира златото

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            ще се набабаните вие


            Пак ли ще се бабаните, не ви ли стигна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              ще се набабаните вие
              ше почекам още съвсем малко като гледам и купувам билети от 2050 до 1750
              усещам, че ще е кратко и бързо пътуване по тая дестинация и ше стане резко
              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Ранхо е още според мене, едно 20-30% по доле - може по храбро.
                Засега по добре си стой на късо.

                Аз си пълня на интервали GGN (13% дивидент), ала си е добре хеджиран със ZSL
                При всеки подскок продавам по малко, после си го връщам по ниско.
                дай му превод на това GNN,какво по точно дава тоя дивидент.скаран съм с английския и ми е мътна темата
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                  Добре, бе - СП500 нема ли най-сетне да прескочи 2050, че да се набабаним хубаво с къси
                  Много несигурно го надуват, по-смело требе
                  ще се набабаните вие
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Добре, бе - СП500 нема ли най-сетне да прескочи 2050, че да се набабаним хубаво с къси
                    Много несигурно го надуват, по-смело требе
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • Имайте предвид тези символи: APT, CFP, DNN, FAX, IBIO, INTT, PVCT, TXMD, URZ

                      На он холт са били: http://www.cnbc.com/id/102129728#.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        мислите ли че е време за злато и сребро, че ме сърбят ръцете след като почнаха да излизат статии как 10 години щели да са ниски цените на суровините
                        Ранхо е още според мене, едно 20-30% по доле - може по храбро.
                        Засега по добре си стой на късо.

                        Аз си пълня на интервали GGN (13% дивидент), ала си е добре хеджиран със ZSL
                        При всеки подскок продавам по малко, после си го връщам по ниско.

                        Коментар


                        • ее, finviz са направили платен доунлоуда на скрийнер резултатите им.
                          Знаете ли откъде мога да вземам текущи, забавени или поне closing котировките на много компании наведнъж?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            @Равносесов къде си бре яяя кажи понеже луксозната стока не била пари кое да взема са : тврдия или да се хвана за мекия ?

                            Поредния американец упражняващ се във фентъзи жанра.

                            Аз бих казал едно нещо - ако не сте на плюс последния месец значи правите нещо много грешно Което най-вероятно означава че можете да си спеститете много болка ако просто си купите ЕТФ

                            Коментар


                            • мислите ли че е време за злато и сребро, че ме сърбят ръцете след като почнаха да излизат статии как 10 години щели да са ниски цените на суровините

                              Коментар


                              • селнах BBRY ,на 12,32 следващ вход около 10, има огромен wedge на едногодишна.

                                Много интересно как я мислят американците с тези цени на петрола... че то сума ти банки ще им фалират от загуби от кредити към фалиращи петролни компании а те тръгнали да си мерят пишките с руснаците, на които добива им е в пъти по евтин. Ексон и другите американски мейджъри са много стабилни за момента... направо е неистово затишие

                                Коментар

                                Working...
                                X