IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • днеска една кола СА 8888 СА ме преследва . викам си това е знак и ето на .

    напоследък търгувам само по знаци от всевишния и извънземните

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      SDRL ми кацна на засадата на 24.01. Следва 23, 22, 21..и за 20 имам готовност.
      Добавка и на TAN, VLO, RSXJ
      Кеш все още има бол, а и винаги може да добавим още при нужда.

      Добър тайминг от моя страна че ги измъкнах точно навреме от фиделити доларесите
      Пип сидрил върви към 15-16 - както и преди ти бях казал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Купих зърна, защото приемам ебола, като сериозен риск. По същата причина и съм къс в Насдак. Ако имах лост направо щях да шортя нефт, туристически фирми и въобще всичко което би било засегнато от страха на хората да пътуват и да контактуват.
        Не си спомням пазара при "свинския грип", така че моята интуиция това ми подсказва.
        А в Самсунг съм....щото евтин според мен!
        Вземи си ETF за какао ако вярваш че ебола е проблем.

        Коментар


        • SDRL ми кацна на засадата на 24.01. Следва 23, 22, 21..и за 20 имам готовност.
          Добавка и на TAN, VLO, RSXJ
          Кеш все още има бол, а и винаги може да добавим още при нужда.

          Добър тайминг от моя страна че ги измъкнах точно навреме от фиделити доларесите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
            За какво ги държиш тези зърна. Храните се ок за диверсификация ама да държи човек 1 до 2%. Между другото за какво ти е хедж след като нямаш лост. Просто дръж 30-40% кеш. Какво като играе нагоре надолу портфейла, без лост си шапка на тояга. Заебаваш го за един месец и изобщо не го гледаш. То декември вече ще е нагоре най-вероятно.
            Купих зърна, защото приемам ебола, като сериозен риск. По същата причина и съм къс в Насдак. Ако имах лост направо щях да шортя нефт, туристически фирми и въобще всичко което би било засегнато от страха на хората да пътуват и да контактуват.
            Не си спомням пазара при "свинския грип", така че моята интуиция това ми подсказва.
            А в Самсунг съм....щото евтин според мен!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
              3-та година съм на пазара и ми е малко рано да откривам сметка с лост.
              В момента съм на дълго в Самсунг (който въпреки, че е на цената на активите си вече, не движи в тази посока) и къс Насдак за хедж чрез SQQQ, който е отвратителен инструмент.
              И малко зърно през CORN и WEAT.
              За какво ги държиш тези зърна. Храните се ок за диверсификация ама да държи човек 1 до 2%. Между другото за какво ти е хедж след като нямаш лост. Просто дръж 30-40% кеш. Какво като играе нагоре надолу портфейла, без лост си шапка на тояга. Заебаваш го за един месец и изобщо не го гледаш. То декември вече ще е нагоре най-вероятно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                Е аз казвам първо да продадеш след това да купиш. така търсиш върховете, не дъната
                3-та година съм на пазара и ми е малко рано да откривам сметка с лост.
                В момента съм на дълго в Самсунг (който въпреки, че е на цената на активите си вече, не движи в тази посока) и къс Насдак за хедж чрез SQQQ, който е отвратителен инструмент.
                И малко зърно през CORN и WEAT.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  недейте пощурява ей
                  кой ще добива злато на такива цени
                  Който иска

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    И през ум не ми минава да търся дъна след днес.
                    ...евентуално акции на някой производител на пищови или храни.
                    ...а и на дърво, да чукнем да дърво.
                    Е аз казвам първо да продадеш след това да купиш. така търсиш върховете, не дъната

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                      И през ум не ми минава да търся дъна след днес.
                      ...евентуално акции на някой производител на пищови или храни.
                      ...а и на дърво, да чукнем да дърво.
                      ей,ще ви доде акъла,само да не е късно
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • И през ум не ми минава да търся дъна след днес.
                        ...евентуално акции на някой производител на пищови или храни.
                        ...а и на дърво, да чукнем да дърво.

                        Коментар


                        • недейте пощурява ей
                          кой ще добива злато на такива цени
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                            Тази година 800, догодина 600, след това 500, 400, 300, и някъде там ще се успокои цената за едно 10-20 години.
                            Ти си по-голям песимист за златото даже и от мен. Аз го виждам между 500 и 1000 в следващите 10-20 години. Ще има волатилност, но ще остане дълги години в този диапазон.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                              Златото пък особено с голям кеф го шортя до края на годината е напълно възможно да се търгува на 800-900
                              Не е изключено даже хич, при 10-11 рейшио спрямо олиото си е баш толкова.
                              А е било и под 8....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                евала бе дано да стигне до там аз на хилка започвам изкупуване, не шортвам нищо ....
                                само не знам дали ще стигне хилка еле па на 800-900 мечта ...
                                Тази година 800, догодина 600, след това 500, 400, 300, и някъде там ще се успокои цената за едно 10-20 години.

                                Коментар

                                Working...
                                X