IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес няма и следа от вчерашната куха еуфория... пък такива хубави тримесечия се репортват в момента, шо така ?!?
    Надявах се да качи още малко преди да излезнат в 3 и половина данните за фърсттаймърите чакащи обезщетения, пък то май ша се сурне преди да ги ошортя
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      таргета му е къде 25 нека и последната вълна да слезне на доле и после ше скиваш, ей погледни в % кво е напрайл GDXJ и SSRI ... ако па се обърка тва да слезне на 4$ ше продам и палтото на любовницата и само тех купувам ...
      ако прибавиш и нея към палтото да пращам кеша
      кога казваш ще падне на 4$
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Днес "ракета", утре метеор и космически прах, мани мани...
        таргета му е къде 25 нека и последната вълна да слезне на доле и после ше скиваш, ей погледни в % кво е напрайл GDXJ и SSRI ... ако па се обърка тва да слезне на 4$ ше продам и палтото на любовницата и само тех купувам ...

        Коментар


        • тоест ако отиде тия дни на предния връх после 16061 . ако още по нагоре . урожай

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            ше стои,няма страшно.той моя индекс е джелезен.само с пингвина трябва внимаваме
            аз затова я карам на стоп-тармък,обаче все сънувам че направило някакъв гап.прескочило ми тармъка и ми гризе портфейла

            п.п наздраве
            аз за тва избегах от CFD's щи еба и тъпотията с тея стопове и боклуци само опции и то отдалеко, та да не ми прай сечено, то ше слезне до 1300 треа си затвори дупката, ама коги не знаем.
            Ми кат имаш таквиз сънища махни стопа кво те боли щеката, аз като бех с фашистите никви стопове, че станах спонсор на брокера ше ги еба у мурдерите с тея стопове съкрати позициите кат мине над 2 иляди и рупай семки и гледай ...

            Коментар


            • сега от мен един съвет . хващате 16715 и сега до дето стигне два пъти надолу после

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                не знам аз у тех се кълнем, нема избушляци там, само ракети 10% за ден смятай за седмица ....
                Днес "ракета", утре метеор и космически прах, мани мани...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  архитекте братле и 18 000 ще видим преди голямото падане.тя се видяла.
                  карай аз съм изчистил туй онуй и точа ножляка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Айде стига с тия избушляци бе...виж жилетката ми дава двойно по малко от това днес, ала кат ми е 40% от всичко...та смятай....
                    не знам аз у тех се кълнем, нема избушляци там, само ракети 10% за ден смятай за седмица ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      е за ко да не го барам ей вече е 10.42% да си ебе и ракетата е тва SSRI ....
                      Айде стига с тия избушляци бе...виж жилетката ми дава двойно по малко от това днес, ала кат ми е 40% от всичко...та смятай....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        long SPX +1840/-1845 NOV 20 -0.80$ (в превод ше стои над 1845 до 20.11.2014) 3 парчака да видиме дали ше ме огрее за си взема печалбицата ...
                        а ако руския пингвин заговори нещо за ядрени терапии на украинска територия и тряя мноо бързо да се намесвам, че опцията отиди ...
                        ше стои,няма страшно.той моя индекс е джелезен.само с пингвина трябва внимаваме
                        аз затова я карам на стоп-тармък,обаче все сънувам че направило някакъв гап.прескочило ми тармъка и ми гризе портфейла

                        п.п наздраве
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          обаче анди кажи сега не вярват ли в добрия бог 666 американите , богът на добротата и човечността . е , не са християни но все пак обичат Жииииисъс
                          ето виждаш ли хухото кат го шибна по едната бузонка и дава другата
                          архитекте братле и 18 000 ще видим преди голямото падане.тя се видяла.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            тихо де,ще вземеш да ги урочасаш .фаталисти са.ще чуят ся нещо я за ебола я нещо за ония джихад-михад и отиде пакпък ако пръдне путин и са оцапали смокингите
                            ай наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              тихо де,ще вземеш да ги урочасаш .фаталисти са.ще чуят ся нещо я за ебола я нещо за ония джихад-михад и отиде пакпък ако пръдне путин и са оцапали смокингите
                              long SPX +1840/-1845 NOV 20 -0.80$ (в превод ше стои над 1845 до 20.11.2014) 3 парчака да видиме дали ше ме огрее за си взема печалбицата ...
                              а ако руския пингвин заговори нещо за ядрени терапии на украинска територия и тряя мноо бързо да се намесвам, че опцията отиди ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Преди 15$ SLV не барам.
                                Не че не може иде и до 10-12....
                                е за ко да не го барам ей вече е 10.42% да си ебе и ракетата е тва SSRI 5-12 глей къв як диапазон има, а среброто ако слезне на 12-15 обръщам всичко в сребърния плъх той както е и по отскоклив от жълтеницата мани мани ....

                                Коментар

                                Working...
                                X