IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Калимера
    Гледам,добре сте го докарали,ама винаги може и още.
    Анди и Хахи,да слагат кафевите костюми,има още път надолу
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      СЕЧ
      мечките да се напънат, още малко.добри нива оформят
      Купувай да не останеш КАПО. Повече от 16200 едва ли ще падне. Ама знае ли човек.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Съгласен съм с теб, че още е рано за големия спад, но както ти каза още 2-3 седмици. та в тия 2-3 седмици кой ще падне повече от тук нататък

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
          Момчета, чудя се кое да шортя? СиП или Дакса. Европейската икономика е по-зле обективно погледнато, но дакса пък падна вече 12% а СиП само 5%. Къде страха ще ги тресе повече? Нали знаете, лакомия съм
          Според мен се каниш да хващаш на вълната на овчето настроение - вече всички говорят само за спад ....
          Аз ги виждам така нещата - ще изгърмят стоповете на всички , които са на левъридж и после отново нагоре ...Някъде още 2-3 седмици - докато излязат "добрите" резултати от тестовете на европейските банки и в САЩ да отчетат някаква поредна добра новина....
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Момчета, чудя се кое да шортя? СиП или Дакса. Европейската икономика е по-зле обективно погледнато, но дакса пък падна вече 12% а СиП само 5%. Къде страха ще ги тресе повече? Нали знаете, лакомия съм

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
              Чак пък сеч не е. като вземе да пада с по 5 -10 % на ден в няколко поредни дена тогава е сеч
              e да то на американците нищо им нема на SPX той бетон, ама RUT и DJ имат леки поражения, но DAX той води класацията до са е 10% down ше дое и тоя момент де където ше слизат с по 10-15% дневно ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Пичове,в Гърция съм и много ми харесва кво става кат не гледам,хахо слагай кафявите гащи бате, кат не слушаш,пердах ще има.
                Анди пич,диетата ще продължи още малко стискай кълките,аз съм вече в играта след 2 години чакане
                бааааааааааааа шумахере къ две години бе човек . ебаси нервите имаш ей аз чакам 16161 от април и ми се струва цяла вечност

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Как да се сдържи човек колкото и бол да има да не сложи още малко жилетки на 104$.... минус 2% при тая супер новина, макар и очаквана...
                  Естествено и сидрилче на 22. 3 преди това, вече е на 1 към 2 спрямо гилда.
                  Изпълни се и взятката TGA на 5.01, голям урожай чакам при тях като му дойде времето...вече определено и безусловно артия номер 3.

                  Какво става със семикондукторите бе ребята ?
                  Всички май ядат яко пердах, ала мю-то цели 10%....
                  Веднага отговарям за му-то. Идеята да се играе в тях, е че са част от олигопол, и не съществува натиск върху тях да продават евтино и да се бият с цени. Колкото до оборота, те продават памет, сам прецени, аз за себе си смятам, че паметта ще се търси повече от нефта и дори от златото.
                  Обаче този олигопол включва в себе си един голям риск: Самсунг. Той се управлява от семейна фирма (както повечето корейски) и за разлика от фирмите в западния свят действа емоционално и понякога непредсказуемо.
                  Последното и решение от преди ден-два, да инвестира 15млрд долара в нов завод за чипове беше латентно няколко дни и днес се разви. Катализатор за разпродажбите в целия сектор беше предупреждение за лош отчет от MCHP, който също произвеждат чипове.
                  Бе нали се разбрахме преди 22-24 да не я пипаме. Дотогава
                  https://www.facebook.com/video.php?v=521103448023760

                  П,С. Този завод ще бъде завършен чак след 2.5год и не застрашава дотогава да наводни пазара. Когато бъде завършен, таман ще посрещне нарасналия деманд.
                  Да не говорим, че ранно предупреждение за него би могло да се тълкува като предупреждение към инвеститори който смятат тепърва да влизат в бизнеса.
                  Last edited by Tkilata; 11.10.2014, 00:00.

                  Коментар


                  • Пичове,в Гърция съм и много ми харесва кво става кат не гледам,хахо слагай кафявите гащи бате, кат не слушаш,пердах ще има.
                    Анди пич,диетата ще продължи още малко стискай кълките,аз съм вече в играта след 2 години чакане
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Голям ден майкъле.това песимистичен петък е най зверския удар върху гнидите

                      Коментар


                      • Чак пък сеч не е. като вземе да пада с по 5 -10 % на ден в няколко поредни дена тогава е сеч

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Сееееееееч.бях я забравил тази дума.какъв хубав песимистичен петък.наздраве пичове
                          тъкмо викам, че си под масата някъде в безсъзнание от наслада ... а то си оживял след тоя сееечч .....

                          Коментар


                          • Как да се сдържи човек колкото и бол да има да не сложи още малко жилетки на 104$.... минус 2% при тая супер новина, макар и очаквана...
                            Естествено и сидрилче на 22. 3 преди това, вече е на 1 към 2 спрямо гилда.
                            Изпълни се и взятката TGA на 5.01, голям урожай чакам при тях като му дойде времето...вече определено и безусловно артия номер 3.

                            Какво става със семикондукторите бе ребята ?
                            Всички май ядат яко пердах, ала мю-то цели 10%....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              СЕЧ
                              мечките да се напънат, още малко.добри нива оформят
                              архитекта е в бесъзнание от кеф .... напрао много добър финал, на мене обаче тоя смръдлив SPX ми доближава линията на 1845 и не е добре а вече купих и на 1825 при първия подскок ги махам 1845 да не вземат да слезнат съвсем ...

                              Коментар


                              • Сееееееееч.бях я забравил тази дума.какъв хубав песимистичен петък.наздраве пичове

                                Коментар

                                Working...
                                X