IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
    Не знам какво са изсипали но Дакса си е все още на 11% корекция а СиП е само на 4% от върха
    Хамериканите винаги са били по напредничеви
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Не знам какво са изсипали но Дакса си е все още на 11% корекция а СиП е само на 4% от върха

      Коментар


      • В понеделник изсипаха пари на Франция,вчера на Италия ,може и ний да намажем
        от тези нови 1 трилион евро.Това води до покачването на акциите и долара и
        срив на еврото,както се получи при шогуните,нищо сложно и ненормално няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          няма ненормален пазар .днеска вече ще трепа късо късо до дупка цел 1$
          В момента е безмислено,ЕСВ започна с количествените улеснения.

          Коментар


          • Жорка, ако влезем в детайлите на тези прогнози, възможно е да отчетем, че преди да бъдат надхвърлени, те са били занижени. Особено в сравнение на миналогодишните. От началото на годината, вече неколкократно бяха занижени прогнозите за световния растеж, а компаниите в Сип в голямата си част са мултинационални. Ако си спомняш отчети от миналата година, всяка втора фирма (аз следя Насдак по-често) се заканваше как ще покори Китай. Тази година избягват дори да си го спомнят. От пъзела им отпадат Русия, Украйна, Западна Африка, все незначителни пазари за тях, но отпадсат, не се добавят. Бразилия няма да направи крачка напред, според последните екзит полове. От друга страна щатската монетарна политика тръгна в противоположна посока на тази в Япония, Европа и Южна Корея, това предполага по-скъп долар в 2-3 годишна перспектива. Това няма как да добави бензин в растежа им. Аз залагам против вероятността щатските индекси да бият върховете си.
            Освен ако не залагаш на ръсел и въобще на компаниите им които нямат голяма експозиция навън.
            Виж ако искаш за справка движението на Коспи в Южна Корея през последните 3 години и при липса на улеснения (при условие че конкурентите им в САЩ и Япония улесняваха.
            https://www.google.com/finance?q=IND...DIOVwQO9zYDYAg

            Тази прогноза е на по-малко от 10 дни и вече е в коша за боклук. Въпреки, че няма в нея нито грешен факт нито нелогично заключение.
            Да ти е,.;!ем и бизнеса и професията
            Last edited by Tkilata; 31.10.2014, 16:22.

            Коментар


            • До този момент 79% от компаниите в S&P 500 са публикували своите тримесечни финансови отчети. За 61% резултатите са по-добри от първоначалните пазарни очаквания.

              Добри новини от финансовите отчети на европейските компаниите за последното тримесечие.

              Акциите на Apple поскъпнаха с повече от 2,6% до цена от над 102 долара за брой. Компанията прогнозира рекордни продажби за своите продукти. Това стана причината за най-доброто дневно представяне за Nasdaq от януари 2013 година насам, отбелязва Bloomberg.

              Добри новини идват и от САЩ. Продажбите на жилища на вторичния пазар са нараснали изненадващо силно с 2.4% през 12-те месеца до септември, до 5.17 млн. Това е най-голямото им увеличение от година насам.


              И после пак говорете, че няма фундамент.
              Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение
                Пазарът е ненормален, или по-скоро - пазарът не е нормален. Не си мисли че някой може да ти каже какво точно става, и кога ще става. Абе то може, ама няма да ти кажат точно на теб . Обикновено после истината излиза, я в някоя книга, я в някоя съдебна зала, затова внимателно с левъриджа ... Иначе предполагам си чувал поговорката - когато маркета върви само и все нагоре - всички се чувстват като гении... Успехи
                Аз знам, че няма как някой да знае със сигурност или пък и да знае, че ще ми каже. По-скоро ме интерсуваше за усещане какво ще стане. Според някои като архитекта и Михелис ще има откат до към 1940 и сме надолу доста. Аз си мисля, че ще се задържи към 2000, че и по-нагоре известно време. Просто не знам дали е дошъл момента за голямата пързалка. Трябва ми един Леман или Енрон за пързалката

                Коментар


                • Ръст
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • видите малко качване и се предавате пред еврейте .я така малко по мъжки . че те тия всички са гейове

                    Коментар


                    • няма ненормален пазар .днеска вече ще трепа късо късо до дупка цел 1$

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                        абе то не се знае дали ще купува и европейски. щели да го обсъждат. така, че не мислч, че това е причината за ръста днес. Може да избиват къси стопове, избори идват. Въпросът е къде да го чакам за сеч, че с левъридж не мога да го чакам да ми ходи 60-100 пункта нагоре
                        Пазарът е ненормален, или по-скоро - пазарът не е нормален. Не си мисли че някой може да ти каже какво точно става, и кога ще става. Абе то може, ама няма да ти кажат точно на теб . Обикновено после истината излиза, я в някоя книга, я в някоя съдебна зала, затова внимателно с левъриджа ... Иначе предполагам си чувал поговорката - когато маркета върви само и все нагоре - всички се чувстват като гении... Успехи
                        life is simple and clear when you make the right choices

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                          Скептичен съм. Освен ако ЕЦБ не почне да купува облигации на US фирми.
                          абе то не се знае дали ще купува и европейски. щели да го обсъждат. така, че не мислч, че това е причината за ръста днес. Може да избиват къси стопове, избори идват. Въпросът е къде да го чакам за сеч, че с левъридж не мога да го чакам да ми ходи 60-100 пункта нагоре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Май ще излезе вярно.
                            Pipbel, да не си посмял да го купуваш преди 11
                            Голям хазарт са това бразилките
                            Eй, как позна бе, точно на 11 съм се прицелил за влизане, също като Валето

                            Страхотен ден, онзи ден не стана, но днес отбелязвам ол тайм хай на дневна база - цели 3.27%, супер !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                              Момчета, СиП ще прави ли нови рекорди (нали коледно рали ще чакаме) или към 1950-1970 ще се спре? какво мислите?
                              Скептичен съм. Освен ако ЕЦБ не почне да купува облигации на US фирми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                                Момчета, СиП ще прави ли нови рекорди (нали коледно рали ще чакаме) или към 1950-1970 ще се спре? какво мислите?
                                Коледа вече дойде, ралито почна и няма спиране. Хубавото е че аз съм се запасил яко с индекси. Имам от всички по много
                                Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                                Коментар

                                Working...
                                X