IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мен лично Футси много ме кефи. Вече си закрих позицията там. Реших че риска ми трябва за друго. Но иначе е по-слабо волатилен от останалите популярни индекси, с особено добра дивидентна доходност, и като цяло евтин. Проблем е че Хонг Конг и Китай му тежат много. И през банките и през ресурсните компании. Но пък ако човек иска дългосрочна позиция в международни компании, от относително консервативни отрасли Футси е може би най-добрия индекс.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
      Извинявай за глупавия въпрос, ама какво ФТСЕ ?
      Ми мислех че ти беше купил FTSE100 заедно с ДАКС-а на дъното.
      Но може само да сме го коментирали, или някой друг да беше казал че вижда дъното на FTSE100 където беше дъното на ДАКС-а.
      Май Ravnovesie ко каза това.
      Някой във форума трейдва ли FTSE100?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Кажи за ФТСЕ-то?
        Там как ги виждаш нещата?
        До къде ще държиш?
        Извинявай за глупавия въпрос, ама какво ФТСЕ ?
        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
          Са 34 точки на фона на 600, на проблем ли ще ги правим

          Ако знаех отговора на този въпрос, сега щях да пиша от частната си вила във Френска Полинезия, а не от мизерен офис в Гео Милев

          Иначе из си мисля, че ДАКС, ще се движи в рамките на 9000-9400 точки до началото на декември, после очаквам коледно рали. А и тъпите америкаци ще помпат, така че докрая на годината не мисля да затварям (освен ако не ми ги затворят служебно ).
          Но както споменах по-долу, от търговия на фондовите пазари съм доста назад, така че мнението ми не бива да се взема под внимание
          Поздрави и успех на всички !
          Кажи за ФТСЕ-то?
          Там как ги виждаш нещата?
          До къде ще държиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Аз мога да потвърдя за ДАКС-а ама не е 8400 ами нещо от сорта на 8434 беше май.
            Са 34 точки на фона на 600, на проблем ли ще ги правим
            Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Въпроса е сега до къде да държим.
            Ако знаех отговора на този въпрос, сега щях да пиша от частната си вила във Френска Полинезия, а не от мизерен офис в Гео Милев

            Иначе из си мисля, че ДАКС, ще се движи в рамките на 9000-9400 точки до началото на декември, после очаквам коледно рали. А и тъпите америкаци ще помпат, така че докрая на годината не мисля да затварям (освен ако не ми ги затворят служебно ).
            Но както споменах по-долу, от търговия на фондовите пазари съм доста назад, така че мнението ми не бива да се взема под внимание
            Поздрави и успех на всички !
            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
              Много правилно използва думата "уцели". Аз не твърдя, че съм някъв велик инвеститор просто имах късмет. И това че съм постоянен, тоест винаги дълги, доведе до някакъв успех през последната седмица. Но по-често не уцелвам и/или нямам късмет и като цяло за четири години търговия с индекси съм назад и то не малко пари.
              И има човек който може да потвърди, че съм отворил от 8400. 15% потвърди ако обичаш.
              Аз мога да потвърдя за ДАКС-а ама не е 8400 ами нещо от сорта на 8434 беше май.
              И аз имам един в този район.
              И имаше едно ФТСЕ пак на дъното.
              Въпроса е сега до къде да държим.
              За ДАКС-а не го виждам повече от 9500 тази година (освен ако няма стимули на ЕЦБ или конфликта Украйна-Русия не се разреши и санкциите да се премахнат).
              За ФТСЕ 6600 го виждам макс.
              Но за мен СиП ще ми е ориентир удари ли 2000 значи сме стигнали върха.

              Коментар


              • Няма нужда да ми доказваш нищо просто от по-предния ти пост останах с впечатлението, че видиш ли как отваряме на ниското и затваряме на върха и после пак така. Истината е, че ние дребните риби, ако не играеш дългосрочно, просто трябва да се молим да уцелим какво са намислили ония с машините, което си става чист хазарт за съжаление и жена ми може да се справя и по-добре. Язък за дипломите ми или анализи на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                  Абе ти си уникален. На дакса си отворил дълга на 8400 а на СиП сигурна на 1822. Няма друг като теб. Как ги уцелвате тия дъна и върхове. А в същото време ми играеш на нашата борса, където се играе с 10-20К. Та нали ако така ги уцелваше дъната и върховете нямаше да знаеш, че нашата борса съществува ами да си в Камбоджа но не на сървайвър. Абе ние тука доматите с колците....
                  Много правилно използва думата "уцели". Аз не твърдя, че съм някъв велик инвеститор просто имах късмет. И това че съм постоянен, тоест винаги дълги, доведе до някакъв успех през последната седмица. Но по-често не уцелвам и/или нямам късмет и като цяло за четири години търговия с индекси съм назад и то не малко пари.
                  И има човек който може да потвърди, че съм отворил от 8400. 15% потвърди ако обичаш.
                  Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Toва е 3-ти тест на 80$ тоя месец, счупи ли се - отиде къде 70-75.
                    Но пък ще настанат славни времена за пълнене
                    По-скоро 75-80. Станал си по-голям песимист за петрола и от мен. Въпреки всичко не виждам причина за пълнене.

                    Коментар


                    • Абе ти си уникален. На дакса си отворил дълга на 8400 а на СиП сигурна на 1822. Няма друг като теб. Как ги уцелвате тия дъна и върхове. А в същото време ми играеш на нашата борса, където се играе с 10-20К. Та нали ако така ги уцелваше дъната и върховете нямаше да знаеш, че нашата борса съществува ами да си в Камбоджа но не на сървайвър. Абе ние тука доматите с колците....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        жорка ако и на хима му беше сметнал дъната и върховете както сега ги смяташ щеше да си ехеееееееееее
                        10000 ще видиш през крив макарон виж втората световна може и да я видиш ама дотам
                        Хима си ми е екстра 1.35 средна при обикновените и 1.75 при привилегиите
                        И ДАКС ми е добре, от 8400 съм отворил....шестин точки майна
                        За американците нема да ти говорим, че там положението е още по-добро, и мое да получиш некой обрив ако ти кажем за кво иде реч
                        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                        Коментар


                        • кът направите вие бичаците некъв чутурляк на дакса и си мислите че сте хванали господ за шлифера . ама тоя големия на седмична е за надолу. началото на 2014 го казах е случва се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                            9000
                            1000 точки до бутилката
                            жорка ако и на хима му беше сметнал дъната и върховете както сега ги смяташ щеше да си ехеееееееееее
                            10000 ще видиш през крив макарон виж втората световна може и да я видиш ама дотам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Toва е 3-ти тест на 80$ тоя месец, счупи ли се - отиде къде 70-75.
                              Но пък ще настанат славни времена за пълнене
                              Не се обзалагай че ще спре на 70. Три години ниска волатилност при петрола и хората забравиха че това не е правило, а изключение. Петрола съвсем спокойно може да се движи в диапазон +-70% в средносрочен период.

                              Коментар


                              • 9000
                                1000 точки до бутилката
                                Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                                Коментар

                                Working...
                                X