IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
    Абе не знам - QE е на финала, петролът няма да расте скоро, икономиката цикли, ХонгКонгски вълнения, ебола... а, забравих и джуджето в Кремлин ако нещо ще расте следващите месеци, то това ще са само бондовете, а акциите са чао
    По принцип причина за ръст или спад винаги може да се намери дори и да липсва такава.
    Стига да решат правилните хора и стадото тръгва.
    Така че нека да поживеем да видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      важно е да се запитаме какви са приоритетите на бичия пазар и с какви политики тези приоритети ще бъдат изпълнени
      Очакват коледно рали и като захапят стръвта капана ще щракне.

      Коментар


      • важно е да се запитаме какви са приоритетите на бичия пазар и с какви политики тези приоритети ще бъдат изпълнени

        Коментар


        • момчета аз съм аут до края на месеца. Тази движения на дакса последните 10 дни ми разказаха играта. Отървах се със сравнително малка загуба, но докато не мине срещата на Фед няма да бутам нищо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
            Абе не знам - QE е на финала, петролът няма да расте скоро, икономиката цикли, ХонгКонгски вълнения, ебола... а, забравих и джуджето в Кремлин ако нещо ще расте следващите месеци, то това ще са само бондовете, а акциите са чао
            те тряя причина да имат, а те ше си намерат и ше падне, ама Хонг Монгски вълнения, няма, защото Партията им каза в прав текст, че ше ги изгърби и такива финансирания на разни протести ала ФБР да си ги неаме иначе 100 тояги на голо .....

            Коментар


            • абе на върхо какъв оптимизъм беше спомняте ли си . еейййййййййййййй дива работа. единия ден говори бабата на другия драгомирчо после нещо още по хубаво направо излитаме . па то какво стане 2 хилки надоле

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                Капан за мечки
                Абе не знам - QE е на финала, петролът няма да расте скоро, икономиката цикли, ХонгКонгски вълнения, ебола... а, забравих и джуджето в Кремлин ако нещо ще расте следващите месеци, то това ще са само бондовете, а акциите са чао
                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                Коментар


                • ей сега наско ще го изропат

                  Коментар


                  • Капан за мечки
                    Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                    Коментар


                    • абе да бием обема на 8351 ще се успокоя ама съм ви казал и поне 200 фибонце от 8402 . хамериканците все пак може за изшипят днеска да прецакат малко работата ама то долу пропаст

                      Коментар


                      • хахаха тоя, констипираният търси къде точно са тия "дъна" от миналата седмица, че нящо ни мой ги види
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • жив е той жив е БИЧИЯ ПАЗАР жив е ,там на балкана потънал в кърви лежи и пъшка.
                          Сорос го пръсне с вода студена,
                          Бъфет го в уста целуне бърже,
                          и той ги гледа, – мили, зесмени!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            удриииииииии уйнооооооооооооооо
                            +1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                              Чудесно започваме седмицата
                              обаче тоя на аватара ти как се е ококорил все едно има запек или е открил църна дупка

                              Коментар


                              • удриииииииии уйнооооооооооооооо

                                Коментар

                                Working...
                                X