IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
    Момци, кви ще ги вършим днес...продължаваме ли надоле?
    Над 1/3 съм кеш - направо си е задължителна една яка корекция..пак до 1850 поне

    Коментар


    • трепииииииииииииииииииии

      Коментар


      • зехтина добре го дава чудесно . депресииката чука на вратата

        Коментар


        • Излизането на Гърция е по-лошо от Lehman Brothers

          уауууууууууууууу ай стига бе

          "В краткосрочен план, това би било Lehman Brothers на квадрат," предупреди Айкънгрийн.

          уауууууууууууууу ай стига бе

          всичко беше добре у гръчко , сега пак зле .защо така за бога гърци . според мен е заради митологията и античната архитектура . хамериканците много ги обичат

          дакса малко го скинаха . Къде е Шостакович да каже ръст . той после като куригира и пръв ще цъфне

          Коментар


          • Само напред! Победа!

            Няма препоръка
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Момци, кви ще ги вършим днес...продължаваме ли надоле?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                Някой пазарува ли Deutsche Bank или е кофти идея преди да стане ясно какво ще правят юнаците от Сириза?
                Над 22,50 не бих я купил

                Коментар


                • Някой пазарува ли Deutsche Bank или е кофти идея преди да стане ясно какво ще правят юнаците от Сириза?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                    Има някаква конвергенция на мненията ни - ако приемем, че вероятността за 50% спад е 66%, а за ръст от 100% е 33% излиза, че вероятността да е между -50% и 100% е вече 1%.
                    Добър търговец си.

                    Иначе съм съгласен, че трендът продължава докато не се обърне. Особено тези, които са надолу. Тя тази сентенция не носи никаква информация, затова и си вадим противоположни изводи от нея.
                    Тази сентенция носи изключително много информация. Като в нея особено би трябвало да се слушат хора които се впускат от рано да играят на контра на тренда или пък продават прекалено рано без да изчякат цялото движение да се развие. А това са си двете най-често срещани аматьорски грешки.

                    то на пазарите нещата не ставят рязко. Като се обърне тренда това няма да доведе до ръст от 100% на ден. ще си кюта малко по-малко нагоре, също както е падало малко по малко надолу. И ще има предостатъчно време човек да влезе в добрата посока, без да гълта вода по пътя надолу.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Има шанс да е навсякъде. Но тренда продължава до като не се обърне. Така че е много по-вероятно низходящия тренд да продължи, а не да се обърне. Така ако да кажем вече има стабилизация при низходящ тренд вероятността да е 50/50 то поне за мое улеснение като няма стабилизация аз приемам 75/25 че тренда ще продължи. Като искаш приеми 66/33 то това не променя много нещата.
                      Има някаква конвергенция на мненията ни - ако приемем, че вероятността за 50% спад е 66%, а за ръст от 100% е 33% излиза, че вероятността да е между -50% и 100% е вече 1%.
                      Добър търговец си.

                      Иначе съм съгласен, че трендът продължава докато не се обърне. Особено тези, които са надолу. Тя тази сентенция не носи никаква информация, затова и си вадим противоположни изводи от нея.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                        ЧНГ

                        Младежи, какво ще търгуваме през 2015? Дайте идеи?
                        ЧНГ на всинца , здрава и доходна да е.

                        Бате, от тебе чакаме знака кога да се юркаме на нат. газа.
                        Добри % ми се чини че може да се направят там зимата за броени седмици/месеци както е волатилно...

                        Инак аз бих предложил да поразгледате TGA...и дали е случайно това че докато олиото е на - 30% последния месец оно е на 40% от дъното си вече...ма все още над 10% под моята средна де
                        Поне дабъл ми се види тая година от тия нива.
                        CVRR също ми се струва задънено вече и има доста ракетен потенциал. В допълнение към сочния дивидент.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                          Как ги смяташ тези проценти? Аз ги разчитам, че според теб няма шанс доходността да е между -50% и 100%.
                          Има шанс да е навсякъде. Но тренда продължава до като не се обърне. Така че е много по-вероятно низходящия тренд да продължи, а не да се обърне. Така ако да кажем вече има стабилизация при низходящ тренд вероятността да е 50/50 то поне за мое улеснение като няма стабилизация аз приемам 75/25 че тренда ще продължи. Като искаш приеми 66/33 то това не променя много нещата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Браво, имаш шанс да загубиш половината си пари в рамките на 2015 Или да ги удвоиш - което е доста по-малко вероятно.

                            Да кажем 75% шанс за 50% загуба и 25% шанс за 100% печалба, реалистична очаквана доходност към момента -12,5%.
                            Как ги смяташ тези проценти? Аз ги разчитам, че според теб няма шанс доходността да е между -50% и 100%.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Долари USA,злато и петрол на късо.
                              Мисля че долара ще посъпне(поне с 10%) през 2015 и това ще бъде една от причините за поевтиняването на USA, злато и петрол.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                                ЧНГ!
                                Аз чакам да пуснат новия фонд COIN на братята Winklevoss.

                                Също ще заложа на възстановяване на златари GDX, енергетици VDE и петрол DBO.
                                Може да купя дългосрочно SPY на някой дип, през 2014 не можах да го бия.
                                Браво, имаш шанс да загубиш половината си пари в рамките на 2015 Или да ги удвоиш - което е доста по-малко вероятно.

                                Да кажем 75% шанс за 50% загуба и 25% шанс за 100% печалба, реалистична очаквана доходност към момента -12,5%.

                                Коментар

                                Working...
                                X