IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Сееееееч
    муахаха даже пуснАх една дълга, ей така, от състрадание към телетата
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Сееееееч

      Коментар


      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
        братле наистина ще има коледно рали и нови върхове на индексите.очаквам дау по празниците на около 18050-18100
        Пантеро ич не ми пука какво рали ще има .знаеш ли колко хамерикани изфалирах днес чакащи коледното рали .Мноу.ай наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          А SDRL докога ще копае?
          Под 9-10$ май вече си струва?
          Дивидента обаче си замина или ще раздават, все пак?
          нека Пиб да отговори на този въпрос-той е мастъра по тази позиция
          да добавя преди да забравя.... при NADL мисля да го отиграя като тото......влизам на леФче и чакам да видя какво ще стане след около година примерно
          Last edited by orakula; 12.12.2014, 22:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            да, ама моше в моя любим сают пуснаха това

            Market slide setting up for Santa Claus rally


            , като ми пуснат нещо такова в яху финанс и почвам да гледам подозрително на коледното рали
            братле наистина ще има коледно рали и нови върхове на индексите.очаквам дау по празниците на около 18050-18100

            Коментар


            • А SDRL докога ще копае?
              Под 9-10$ май вече си струва?
              Дивидента обаче си замина или ще раздават, все пак?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                направо ме разтъртиха днес
                Райфата, Раша
                Казват който не може да спи когато акцията му спадне наполовина - не е за тоя бизнес...мисля Бъфя беше го рекъл нейде.
                РВ 0.3 P/CF 2
                RSXJ e най безумно евтиния етф по цялото земно кълбо.
                При това диверсифициран и с минимална експозиция към нефта за разлика от събратята си, дори повечето позиции в него би трябвало да растат при тоя олио спих.
                Само дето е руски ..
                Та - сам си решаваш дали да добавяш или не.

                ПС Вече дивидента му е над 5%, ала не е това основното...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  направо ме разтъртиха днес
                  Райфата, Раша
                  како стана бе

                  Коментар


                  • направо ме разтъртиха днес
                    Райфата, Раша

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      пък и 17358 е толкова наблизо дай да го тестваме
                      Я ма ти си голема работа ,позна бе, какво има 17358 ?

                      Коментар


                      • хахо моше пусни го тоя наско надолу 1000 бройки бе човек да си отпочине що така все се напъвате и после пискате що тъй стана . лоши хора сте вии американците ей го и зехтина и той пънкане пънкане 5 години да обирате парите на ората и надувати инфлацията .а сега? то това графика ли е права линия надолу

                        Коментар


                        • добре се получиха първите минути на американски оптимизъм - МИСИ

                          Коментар


                          • пък и 17358 е толкова наблизо дай да го тестваме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Архитекте няма да се притесняваш, коледното рали идва, чука на вратата.
                              От другата седмица почваме нагоре, този спад беше засилка.
                              Края на Декември ДАКС 10100
                              А Януари има и мегдан за малко QE от ЕЦБ, ако не е Януари, може би до Март ще има някакъв по-сериозен стимул.
                              Така че тренда е плавно нагоре.
                              Над 10000 на ДАКС-а може да пускаш късите.
                              Също така е добре да се купи някой троен ЕТФ* за петрол или енергия, не виждам много мегдан за падане на цените на петрола повече а догодина ще се качат поне малко така че си е "сейф бет"
                              да, ама моше в моя любим сают пуснаха това

                              Market slide setting up for Santa Claus rally


                              , като ми пуснат нещо такова в яху финанс и почвам да гледам подозрително на коледното рали

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Хахо баце не знам DAX ама SPX на седмична има един дебел прът на доле и май и следващата седмица няма мой го прехвърли ... а щом той нема може DAXa надали ше може и май тая година сефте Коледното рали ше се пързаля на доле ....
                                Никак даже няма да е за сефте, ако има коУедно рали, ама надоле
                                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X