IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Няма конспирация. Просто геополитическа сделка на САЩ и сауди арабия да се *бе майката на русия. Следете украйна, сещайте се нефта. Ако договореностите от Минск имат известен ефект нефта ще литне към $60 другата седмица. Всичко зависи кога ще се предаде лудия от кремъл.

    Няма препоръка.
    Е, няма конспирация, но цената не зависи от пазарни признаци, от търсене - предлагане, а от сделки, които се знаят от 20-30 човека в света
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
      То е ясно, че всичко малко или много се манипулира, но аз лично не бих търгувал инструмент, който за конкретния период няма нищо общо с традиционните „пазарни сили“ и е изцяло зависим от политически решения!
      По повод на това се сещам какво ни каза професора за петрола навремето - цената на петрола се определя изцяло от американската външна политика.

      нямам препоръка
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        От цялата търговия през живота си, най-много съм озадачен от петрола. Изчетох над 100 анализа сигурно за запаси, за търсене, за предлагане, за себестойности, за прогнози. След това сравних тези данни с последния срив при него по време на кризата. Сметнах за добре да си хеджирам дългата позиция, но резултатът от това е трагичен и спирам да се интересувам и търгувам. По принцип въобще не вярвам в конспирации, но тук наистина се случва нещо, което просто не е логично.

        П.П. За всяка една моя загуба във времето съм намирал логика и съм разбирал къде съм сбъркал. При петрола си нямам хал-хабер къде сбърках, а още по-малко какво ще се случи с цената му.
        За мен, нещата са пределно прости. САЩ инвестира сериозни ресурси, за да манипулира цената на петрола в посока надолу. Достатъчно е да погледа човек 5 минути Блумберг по темата за да му е ясно, че е нагласена работа!

        Има някакви договорки да се компенсира Саудитска Арабия за загубите, които вероятно са и с определен срок.

        То е ясно, че всичко малко или много се манипулира, но аз лично не бих търгувал инструмент, който за конкретния период няма нищо общо с традиционните „пазарни сили“ и е изцяло зависим от политически решения!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          От цялата търговия през живота си, най-много съм озадачен от петрола. Изчетох над 100 анализа сигурно за запаси, за търсене, за предлагане, за себестойности, за прогнози. След това сравних тези данни с последния срив при него по време на кризата. Сметнах за добре да си хеджирам дългата позиция, но резултатът от това е трагичен и спирам да се интересувам и търгувам. По принцип въобще не вярвам в конспирации, но тук наистина се случва нещо, което просто не е логично.

          П.П. За всяка една моя загуба във времето съм намирал логика и съм разбирал къде съм сбъркал. При петрола си нямам хал-хабер къде сбърках, а още по-малко какво ще се случи с цената му.
          Няма конспирация. Просто геополитическа сделка на САЩ и сауди арабия да се *бе майката на русия. Следете украйна, сещайте се нефта. Ако договореностите от Минск имат известен ефект нефта ще литне към $60 другата седмица. Всичко зависи кога ще се предаде лудия от кремъл.

          Няма препоръка.
          Last edited by Fiscalist; 13.02.2015, 21:20.
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
            Петрола започва леко спускане към 38 $
            От цялата търговия през живота си, най-много съм озадачен от петрола. Изчетох над 100 анализа сигурно за запаси, за търсене, за предлагане, за себестойности, за прогнози. След това сравних тези данни с последния срив при него по време на кризата. Сметнах за добре да си хеджирам дългата позиция, но резултатът от това е трагичен и спирам да се интересувам и търгувам. По принцип въобще не вярвам в конспирации, но тук наистина се случва нещо, което просто не е логично.

            П.П. За всяка една моя загуба във времето съм намирал логика и съм разбирал къде съм сбъркал. При петрола си нямам хал-хабер къде сбърках, а още по-малко какво ще се случи с цената му.
            Last edited by 15%; 13.02.2015, 20:07.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • а трепат стопове от атомка до другата атомка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Американските производители на нефт и газ отчитат големи загуби, Apache Corporation близо 5 милиарда!
                Петролеца да жмуцне пак надолу, може и малко под 40$ за WTI и тогава ще има смисъл да се пазаруват нефтени. Всички помпат като за последно и корекцийката + намаляването на действащите платформи в САЩ не трябва да ни заблуждава, поне според мен.

                Коментар


                • Американските производители на нефт и газ отчитат големи загуби, Apache Corporation близо 5 милиарда!

                  Коментар


                  • айде днеска едно тестче на 17916 поне

                    Коментар


                    • сега ако беше пич щеше да си пуснеш едно за 17805 и утре си на печалба . ама нали си велик

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        умре темата , утрепах я . а колко е хубава идеята за америка . толкова блянувана, толкова мечтана , такава хубава страна .

                        Но Мухото сега ще каже ръст и отново темата за Америка ще възкръсне. Алилуя .
                        Откакто ти си отвори, твоя си тема, и започна да си пишеш глупостите там и да си спамиш с простотии на воля, няма кой да пише в NYSE
                        Споко в момента няма много волатилити така че няма и много какво да се пишe ... Спи града ... и селяните в него.

                        Коментар


                        • умре темата , утрепах я . а колко е хубава идеята за америка . толкова блянувана, толкова мечтана , такава хубава страна .

                          Но Мухото сега ще каже ръст и отново темата за Америка ще възкръсне. Алилуя .
                          Last edited by the architect; 12.02.2015, 19:05.

                          Коментар


                          • hey smart people

                            we keep AA+ AMAT climbing

                            watch for VFC and buy on weakness

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Чат пат съгласен, ти кажи за газта ...
                              Нагоре!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Петрола започва леко спускане към 38 $
                                Чат пат съгласен, ти кажи за газта ...

                                Коментар

                                Working...
                                X