IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Не вярвам да коригира много.
      нещо не са бляскави първите думи - гледам блоговете тука...Залагам на цена под 118 през този месец.

      цените са зверски + датата е чак края на април. Не очаквам чудеса.
      Last edited by Дебнем на замаушка; 09.03.2015, 20:33.

      Коментар


      • ....

        Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
        Нещо до тук нищо кой знае колко паметно - златни macbook-ци... В общи линии това е. Но цената им е скандална. Да видим дали ще има one more thing. Ако има логика, залагам тия дни да коригира apple, защото очакванията бяха огромни.

        Аз излязох в четвъртък, но в следващите дни може би ще се отвори добро ниво за дълга позиция.
        Аз съм разочаораван до момента само от факта че очаквах да дадат някоя яка апликация за чаасовника за която никой не се есещал

        Коментар


        • APPL

          Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
          Нещо до тук нищо кой знае колко паметно - златни macbook-ци... В общи линии това е. Но цената им е скандална. Да видим дали ще има one more thing. Ако има логика, залагам тия дни да коригира apple, защото очакванията бяха огромни.

          Аз излязох в четвъртък, но в следващите дни може би ще се отвори добро ниво за дълга позиция.
          Не вярвам да коригира много.

          Коментар


          • Нещо до тук нищо кой знае колко паметно - златни macbook-ци... В общи линии това е. Но цената им е скандална. Да видим дали ще има one more thing. Ако има логика, залагам тия дни да коригира apple, защото очакванията бяха огромни.

            Аз излязох в четвъртък, но в следващите дни може би ще се отвори добро ниво за дълга позиция.
            Last edited by Дебнем на замаушка; 09.03.2015, 20:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Давам пари да те видя шорт на епъл.
              Погледни GILD - еуфорията там беше същата когато мина 100 $. Сега ще кажеш, че случая е различен... например нямат реален конкурент и т.н.
              Успех, дано си прав...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • .....

                Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Голям опиат ...когато качва ...
                Жалко, повлякло те е стадото (без ирония),... аз бих го шортил след като потвърди връхчето от миналия месец


                Почнах да купувам от сутринта шефе. Точно епъл да кажеш че се купува като се качва...той се купува защото ще се качва.

                Коментар


                • ....

                  Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Голям опиат ...когато качва ...
                  Жалко (без ирония),... аз бих го шортил след като потвърди връхчето от миналия месец

                  Давам пари да те видя шорт на епъл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max
                    Az sym na 6 miliona do momenta ))
                    Голям опиат ...когато качва ...
                    Жалко, повлякло те е стадото (без ирония),... аз бих го шортил след като потвърди връхчето от миналия месец
                    Last edited by Protokol; 09.03.2015, 19:54.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • На кой казах

                      На кой казах че Епъл ще представят други неща освен часовника?

                      Апъл 140 съвсем скоро

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Това второто добре като стратегия, ама докато си на пусия може да не ти издържат нервите и пушката да гръмне....
                        Има и трети вариант, който някои прилагат ... да им се чуди човек - допълвайки по надолнището
                        Който няма нерви не е за този бизнес. Всъщност не е за какъвто и да било бизнес.
                        А за този третия вариант, аз не правя разлика между него и втория. Има разбира се гении / този форум е пълен с такива/ дето знаят баш кога са дъната и все ги уцелват ама аз не съм от тях
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          Здравей,
                          Понеже разбиранията ми за търговията доста се доближават до твоите, много ми е любопитна стратегията ти при мечи пазар. Би ли откривал къси позиции или би търсил перспективни компании на ниски цени? Почти съм сигурен че е второто но все пак да попитам
                          Това второто добре като стратегия, ама докато си на пусия може да не ти издържат нервите и пушката да гръмне....
                          Има и трети вариант, който някои прилагат ... да им се чуди човек - допълвайки по надолнището
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Някой беше ме попитал в лично собщение и аз му обясних подробно стратегията си ако това може да се нарече стратегия при взимане на решение и всъщност какво правя аз. Ако наистина някой го интересува аз мога да обясня и тук точно какво правя на пазара и защо го правя по този начин във всеки конкретен момент и всеки може да си извади извод - дали това е правилно или не...дали това съответства на неговото виждане на нещата и ще бъда щаслив ако някой аргументирано ме убеди че аз бъркам някъде в това което правя.
                            Здравей,
                            Понеже разбиранията ми за търговията доста се доближават до твоите, много ми е любопитна стратегията ти при мечи пазар. Би ли откривал къси позиции или би търсил перспективни компании на ниски цени? Почти съм сигурен че е второто но все пак да попитам
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • Момци, стига с тези американски акции, много са скъпи нещо. Без нефта и златото
                              Никой ли не купува нищо в Европа?
                              INDY, INDA, MCHI и FXI как ви се струват?
                              Last edited by andy2000; 09.03.2015, 16:06.

                              Коментар


                              • ссега едно жокерче и от мен..днес дау е с цел 18 000 и след това бой по късата идея

                                Коментар

                                Working...
                                X