IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги PBR май ше лети, ей го пише го в Скандално Жълто


    China Becomes Global Lender Of Last Resort With Bailout Of World's Most Indebted Oil Company
    http://www.zerohedge.com/news/2015-0...ed-oil-company

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Ooo, Мишо техничарчето, нали я чакаше на 30$ и ме заклеваше преди година че там ке иде, много си дигнал таргетите нещо...
      Хайде де, не чакай, открий къса на гилда и чакам да го обявиш публично тук...
      "Gilead Sciences to be Added to S&P 500 Index" аа ей го ше го слагат тука, таман точно кат е на 2 и кусур после кат послезне на 1500 пестин и Жилетот треа да следва индекса майка

      Хм ае Кастро тва тея такова ли нешо прааат, аз викам светия граал намерили, а те грипове там и ги пускат чат пат от лабораториите да се разходат напред назад

      http://www.gilead.com/medicines/request-information
      Lexiscan - Lexiscan (regadenoson) injection is a prescription drug given through an IV line that increases blood flow through the arteries of the heart during a cardiac nuclear stress test. Lexiscan is given to patients when they are unable to exercise adequately for a stress test.

      Та то тва и с аспирина стаа ве за кво са ми GILD и тва

      TAMIFLU - а па тва е ебаси тъпотията пиеш само домашна, и жулиш чесън и си готов ....
      Last edited by michaelis; 02.04.2015, 09:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Ooo, Мишо техничарчето, нали я чакаше на 30$ и ме заклеваше преди година че там ке иде, много си дигнал таргетите нещо...
        Хайде де, не чакай, открий къса на гилда и чакам да го обявиш публично тук...
        а да бе точно къси на акции ше влизам такива побъркани като вас да ме изгърбят там Ше слезне на 30, кога не мога да ти кажа, но има дупка там, а всички дупки рано или късно се запълват - гаранте
        Са малко до 70тка може и Май после пак малко фандък ше ви пуснат и след туй ше ви изтрещят, тва нема да хои на 1000, Путлер така е наредил .LOL
        Тва Жилетката не го знам в кой индекс е, ама в който и да е, нешо всичките са мнооо балонясали, то бива бива манипулация ама то си еба пипера, та кат слезнат индексите тва нема да остане безучастно и то
        Сега съм шорт на Съсела, че ше стои там под 1300 други шортове неам, ааа и доларот и него продаам ....
        Last edited by michaelis; 02.04.2015, 11:39.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          пропускаш, пусни си го на месечна и го виж къде е от EMA 50 пеесе и ше видиш драмата остайте я тая тъпня поне докато слезе до 70/80 .... Графиката в момента на 4H мноо ми мяза на петрола квот беше support support и изведнъж водопад ........
          Ooo, Мишо техничарчето, нали я чакаше на 30$ и ме заклеваше преди година че там ке иде, много си дигнал таргетите нещо...
          Хайде де, не чакай, открий къса на гилда и чакам да го обявиш публично тук...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            Понеже ти и равновесния ги следите отблизо, а и аз мисля да започна да купувам GILD - защо продължава да пада?
            Не мина ли драмата от комбинацията на Harvoni/Sovaldi с Amiodarone? Amiodarone на Sanofi е леко остаряло лекарство и поне в САЩ има доста добри алтернативи, с които няма проблем? То целия сектор коригира, но да не пропускам нещо около GILD?
            пропускаш, пусни си го на месечна и го виж къде е от EMA 50 пеесе и ше видиш драмата остайте я тая тъпня поне докато слезе до 70/80 .... Графиката в момента на 4H мноо ми мяза на петрола квот беше support support и изведнъж водопад ........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Mай шортскуиза при ентата почна.
              И може бая дни да продължи ачи доста са късите маймуняци на клона....
              не ми изглежда още така. Обема е нисък. като мине 40 ще стане лудница, тези камикадзета са шортили акции дето може изобщо да няма от къде да си ги върнат. http://shortsqueeze.com/?symbol=enta...Short+Quote%99

              Тя едната ми консипартивна теория за този доста странен спад е точно тази. Пускат къси като не подкрепят цената, че после да им напомпят цената шортилите. вече късите са повече от всички акции държани от инстутуционални и мажоритари. http://finance.yahoo.com/q/mh?s=ENTA+Major+Holders

              Не знам колко луд трябва да е човек че да шорти такава малка компания, без шансове за фалит. Аз веднъж имах глупостта да шортя една само с 2 милиарда капитализация и волатилността направо ми прецака нервите. Излязох на прилична печалба, ама от тогава съм решил че нищо под 10 милиарда не си заслужава тези нерви.

              Коментар


              • Mай шортскуиза при ентата почна.
                И може бая дни да продължи ачи доста са късите маймуняци на клона....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  В общи линии никой си няма на идея защо не расте. Тя реално не пада а си стои в рейндж. Личното ми мнение е че повечето хора влизат в биотехнологии през ETF за биотехнологии. Което всъщност е разумна стратегия. Обаче когато се минава основно през ETF се получва една доста странна корелация между отделните компоненти. Като няма специфични новини се движат в синхрон. Без значение да ли се търгуват на ПЕ 100 или на ПЕ 13. И само когато излезе нещо специфично се пулочува прилично движение.
                  Благодарско за разяснението

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    И двете са зависими от червени правителства - първите от Бразилското а вторите от Китайското ....трудно може да се правят прогнози
                    Aла смятам че определено Валето си е по читавото от двете.
                    Пък и в тройката лидери в сектора си, при това лоу кост.
                    Което не може да се каже за Браса...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                      Понеже ти и равновесния ги следите отблизо, а и аз мисля да започна да купувам GILD - защо продължава да пада?
                      Не мина ли драмата от комбинацията на Harvoni/Sovaldi с Amiodarone? Amiodarone на Sanofi е леко остаряло лекарство и поне в САЩ има доста добри алтернативи, с които няма проблем? То целия сектор коригира, но да не пропускам нещо около GILD?
                      В общи линии никой си няма на идея защо не расте. Тя реално не пада а си стои в рейндж. Личното ми мнение е че повечето хора влизат в биотехнологии през ETF за биотехнологии. Което всъщност е разумна стратегия. Обаче когато се минава основно през ETF се получва една доста странна корелация между отделните компоненти. Като няма специфични новини се движат в синхрон. Без значение да ли се търгуват на ПЕ 100 или на ПЕ 13. И само когато излезе нещо специфично се пулочува прилично движение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Не пропуснах гилд на 96$, и на 95-94 ако даде - няма.
                        А и малко ябълки сложих, да има ...за DGI - то..

                        Изкушавам се да направя един арбитраж PBR / VALE , ала чакам да стане 15% разликата..то почти там де....
                        Понеже ти и равновесния ги следите отблизо, а и аз мисля да започна да купувам GILD - защо продължава да пада?
                        Не мина ли драмата от комбинацията на Harvoni/Sovaldi с Amiodarone? Amiodarone на Sanofi е леко остаряло лекарство и поне в САЩ има доста добри алтернативи, с които няма проблем? То целия сектор коригира, но да не пропускам нещо около GILD?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Не пропуснах гилд на 96$, и на 95-94 ако даде - няма.
                          А и малко ябълки сложих, да има ...за DGI - то..

                          Изкушавам се да направя един арбитраж PBR / VALE , ала чакам да стане 15% разликата..то почти там де....
                          И двете са зависими от червени правителства - първите от Бразилското а вторите от Китайското ....трудно може да се правят прогнози
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Не пропуснах гилд на 96$, и на 95-94 ако даде - няма.
                            А и малко ябълки сложих, да има ...за DGI - то..

                            Изкушавам се да направя един арбитраж PBR / VALE , ала чакам да стане 15% разликата..то почти там де....
                            Last edited by pipbel; 01.04.2015, 17:22.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Тук мислим различно. Когато смяташ нещо за ценно, го пазиш от посегателства и го продаваш на цената, която смяташ за спаредлива.
                              Решиш ли да правиш благотворителност, просто го правиш. Няма такъв филм цена $1000 тук, а $94к или колкото е там в момента
                              Патентите са въпрос на държавна защита. Когато една държава не ти дава тази защита то ти нямаш нищо. Индия не защитава правата на чуждите фармацефтични компании.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                По добре 1000 долара от нула и по добре 1000 долара за теб отколкото за конкуренцията. Кога мислиш че Индия ще може да си позволи да плаща цени като за развит свят.

                                А, и между другото патентната защита не важи за Индия. Тези си имат собствена представа за интелектуална собственост.
                                Тук мислим различно. Когато смяташ нещо за ценно, го пазиш от посегателства и го продаваш на цената, която смяташ за спаредлива.
                                Решиш ли да правиш благотворителност, просто го правиш. Няма такъв филм цена $1000 тук, а $94к или колкото е там в момента

                                Коментар

                                Working...
                                X