IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • MGA?

    Коментар


    • аз се чудя къде се загуби човека от лас вегас и уоулстрииит Мухото да даде прогнозка

      Коментар


      • а най хубавото е че още в хамерика не знаят за бомбите на архитекта . а тогава ще им се стъжни целия свят доста

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Ти на колко години си? И от къде си?

          Всяка 2 ра дума ти е мухааааааа....какво трябва да значи това? Нещо оригинално ли?

          Не искам да се заяждам ама отдавна искам да те питам.
          Защо не вземеш да напишеш нещо смислено...а не да изразяваш странни за мен емоции от този тип което главно правиш.
          е малко да се посмеем . пак казвам гледай за числата 358

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Ти на колко години си? И от къде си?

            Всяка 2 ра дума ти е мухааааааа....какво трябва да значи това? Нещо оригинално ли?

            Не искам да се заяждам ама отдавна искам да те питам.
            Защо не вземеш да напишеш нещо смислено...а не да изразяваш странни за мен емоции от този тип което главно правиш.
            Виж какво, човекът се забавлява. И мен понякога ме учудва, но в крайна сметка този живот е толкова неприятен, че какво лошо поне един човек нещо да се радва. Да ни е жив и здрав...
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Ти на колко си години?

              Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              как е американцииииииииииииииимухахаааааааааааааааааааааааа
              Ти на колко години си? И от къде си?

              Всяка 2 ра дума ти е мухааааааа....какво трябва да значи това? Нещо оригинално ли?

              Не искам да се заяждам ама отдавна искам да те питам.
              Защо не вземеш да напишеш нещо смислено...а не да изразяваш странни за мен емоции от този тип което главно правиш.

              Коментар


              • как е американцииииииииииииииимухахаааааааааааааааааааааааа

                Коментар


                • Недей

                  Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  LNKD и TWTR направиха по една корекция заради лош отчет и очаквания за спад в приходите...ама то я камилата я камиларя и съм в питанка към момента дали да не си натваря малко и от двете позиции...ако някой ги следи ще ми е интересно и неговото виждане по въпроса...
                  иначе от нефтеняка ми остана малко SDRL и NADL като едните ги държа с надеждата че след време пак ще има дивидент което към сегашната цена изглежда доста добре,а вторите са ми малко като ТОТО ако евентуално стигнем пак 90-100 долара за барел
                  Недей да се натоварваш в момента.

                  Коментар


                  • той дакса 2009 великата криза пак отскочил от 3589 . цъ цъ цъ лоша работа не са тествали 3581

                    Коментар


                    • сега като видях шумахера и пак си спомних как мръсно отскочи от 8358 тоя дакс . мисля че следващите 10 години ще го закарам на 1 долар и 35,8 цента. приготвил съм страхотни изненади в джобчето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Караме ли Тесла модел S

                        Няма препоръка
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Караме ли Тесла модел S

                          Няма препоръка
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • LNKD и TWTR направиха по една корекция заради лош отчет и очаквания за спад в приходите...ама то я камилата я камиларя и съм в питанка към момента дали да не си натваря малко и от двете позиции...ако някой ги следи ще ми е интересно и неговото виждане по въпроса...
                            иначе от нефтеняка ми остана малко SDRL и NADL като едните ги държа с надеждата че след време пак ще има дивидент което към сегашната цена изглежда доста добре,а вторите са ми малко като ТОТО ако евентуално стигнем пак 90-100 долара за барел

                            Коментар


                            • Мухо голям ръст днеска бе . скъсахте се

                              Коментар


                              • аз викам 18358 и да потапям америката

                                Коментар

                                Working...
                                X