IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Те като гледам сами се изясниха нещата.

    Нямам препоръка
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Пичове накъде смятате отиваме днес?

      Нямам препоръка
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • От средата на януари насам съм много предпазлив. Намалил съм екцпозицията си към доларови активи до 43% в момента от 100% в началото на годината. Също така 32% от от портфейла ми в момента е кеш разпределен между 4 валути. Тези мои действия намалиха профита ми значително през този период, но се надявам при следващите "драми с обрати" да огранича загубите си и да имам възможност да се възползвам от ниските цени. А драми очаквам да има ако не с Европа то със Северна или Южна Америка.

        Коментар


        • мръъъъъъъъъъсни балонерчета американски

          Коментар


          • айде айде 17853 не се офлянквайтееееееееееее

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              За това ли говориш?
              http://www.cnbc.com/id/102714347
              тва е поредна фаскиа.

              влиzа, повли4а стадото и вдига волата и zатвара с добар профит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                В един чат по разбиращите и по сериозни трейдъри от мен споделят.

                Обаче тези мошенници банките вдигат изкуствено еврото за да могат да налапат повече кинти при падането му и който се върже...върже взимат му парите и приключва.

                Аз понеже нищо не правя освен валутите и тея дни смятам да продам всичко американско....и само ги слушам.

                Имало пут опции на SPY za okolo 25 M купени с падеж следващия петък. Не съм проверявал но няма начин да не е така щото единия е от Дойтче банк.
                За това ли говориш?
                http://www.cnbc.com/id/102714347

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  В един чат по разбиращите и по сериозни трейдъри от мен споделят.

                  Обаче тези мошенници банките вдигат изкуствено еврото за да могат да налапат повече кинти при падането му и който се върже...върже взимат му парите и приключва.

                  Аз понеже нищо не правя освен валутите и тея дни смятам да продам всичко американско....и само ги слушам.

                  Имало пут опции на SPY za okolo 25 M купени с падеж следващия петък. Не съм проверявал но няма начин да не е така щото единия е от Дойтче банк.

                  това е hedge

                  Коментар


                  • В един чат

                    Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    Това къде го гледаш?Ако може дай линк!
                    В един чат по разбиращите и по сериозни трейдъри от мен споделят.

                    Обаче тези мошенници банките вдигат изкуствено еврото за да могат да налапат повече кинти при падането му и който се върже...върже взимат му парите и приключва.

                    Аз понеже нищо не правя освен валутите и тея дни смятам да продам всичко американско....и само ги слушам.

                    Имало пут опции на SPY za okolo 25 M купени с падеж следващия петък. Не съм проверявал но няма начин да не е така щото единия е от Дойтче банк.
                    Last edited by Iv_max; 02.06.2015, 10:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                      Залога срещу пазара гледам се е вдигнал бая до следващия петък когато изтичат опциите..
                      Това къде го гледаш?Ако може дай линк!

                      Коментар


                      • Гърция

                        Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Пазарите "дрейфуват" и чакат. Засега не е станало страшно, ама знае ли човек.
                        Вярно е че сделката с Гърция много се политизира, ама много.
                        МВФ не дава, накрая Обама и Меркел ще се чуят по телефона.
                        После МВФ ще смекчи тона и ще направи отстъпки и ще се тръгне на сделка.
                        Ама така НЕ ТРЯБВА да се решават проблемите.
                        Гърция си е фалирала и трябва да си отиде по реда - и това всички да го знаят от месеци.
                        Много става интересно. Кой ще се изметне от "принципите" си и как ще оправдае това измятане ще бъде любопитно да се види.

                        Аз продължавам да мисля че ще я оставят да фалира. Ако Ципрас се съгласи на техните условия Гърците ще го изядат жив, ако Меркел се отметне от строгата си политика...Германците ще я изядат жива.

                        Залога срещу пазара гледам се е вдигнал бая до следващия петък когато изтичат опциите..

                        Аз се придържам към старата приказка....ако едно животно изглежда като патка, лети като патка и издава звуци на патка....най вероятно е патка.

                        Коментар




                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          При 4 Мах е нормано да ти хрумват разни свръхзвукови идеи, но на фона на абсурдите в последната страница, това направо кърти...
                          Защо? ))

                          Коментар


                          • Ей това

                            Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            брато , абе ти не разбра ли най-елементарното нещо на тия пазари . когато индексите падат , еврото Ръъъъъъъъсте
                            Ей това не съм го разбрал. Не знам и как да го разбера. Ти знаеш ли?

                            Коментар


                            • Good call , добро рали стана
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Tуканка дали не се маркира дънце вече....
                                Добър отскок с добър обем при як за деня гущер...

                                Нарамих аз преди малко някой друг чувал на гръб...

                                http://finviz.com/quote.ashx?t=JO

                                Коментар

                                Working...
                                X