IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
    тоо хатъра може да ми е че ще катери.. преди да падне до сегашните нива
    сега 15% от новите върхове .... еее малко не виждам на базата на кво, освен евреите да си признаят, че са виновни за кражбите в банките аз друго не виждам ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      Не бе то ше падне и с повече ние хатъра не сме ти трошили, но не знаем кога, ако знам кога ше е влизам и с трите крака вътре
      тоо хатъра може да ми е че ще катери.. преди да падне до сегашните нива
      Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
        баткии , батки.. не ми вярвате
        ще повярвате
        Не бе то ше падне и с повече ние хатъра не сме ти трошили, но не знаем кога, ако знам кога ше е влизам и с трите крака вътре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
          кога според вас ще е корекцията на фондовия пазар и с колко.
          аз лично мисля че ще имаме 30-тина % корекция на сп500 ,обаче след като качи 15% от предишните върхове.
          баткии , батки.. не ми вярвате
          ще повярвате
          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            fPE 90 ....а настоящо естествено йок.
            Внуците ти ще доживеят ли толкова години та да ти избият "инвестицията"...

            Щото то като е за спекула само - всяка волатилна хартия става....

            ПС За теслата - само дръжката..
            Гледах ги сите цифрички и числа, ама все пак исках да чуя мнения.
            Явно съм фенбой на конкрентната акция - дали заради самия Мъск или спейса+солар ситито не знам. Все си мисля, че като петрола върне и започнат да вадят следващо поколение батерии, които ще са по-оферта ще избият рибата. Ще я погледам до края на годината и ще видим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Гледах ги числата, но някак си не мога да сложа знак равно между тесла и тВитер (част от моя списък "суетата-любимия грях на сатаната"), те затова ми се искаше да чуя и други мнения.
              fPE 90 ....а настоящо естествено йок.
              Внуците ти ще доживеят ли толкова години та да ти избият "инвестицията"...

              Щото то като е за спекула само - всяка волатилна хартия става....

              ПС За теслата - само дръжката..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                Мани ги колите, на мен са ми по-интересни домашните им батерии. Според мен това има дори по-голяма перспектива от колите.
                начи викаш почват батерии за дрелки и лаптопи да праат ...... де да знам, акцията тъй или иначе им е балонясала, т.е. те всички са балонясали, ноо като послезнат на 50% тогава ... изпуснахме влака за теслата на 20 кинта сега ходи ги гони на 200$ ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  netflix busted him. i am long
                  sold the Apples

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
                    Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
                    Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.
                    Начини за добър вход има много.
                    Ето ти един.
                    Представи си, че ги купиш днес.
                    И тя след това почне да пада. Не бързай да купуваш.
                    Ако продулжи да пада, ще решиш, че е нечестно да е толкова евтина. Не бързай.
                    По някое време ще почне да пада така, че ще ти прилошее, ако се вживееш, че я притежаваш. Не бързай да купуваш.
                    Чак когато ти стане напълно безразлично, какво ще става с нея, може би е момента.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Коя точно от следните цифри не си видял, че смяташ, че са ок ...
                      Book/sh 6.56 P/B 36.97 EPS next Y 2114.30%
                      Тая акция съм я сложил в списък наречен "суетата-любимия грях на сатаната"
                      Гледах ги числата, но някак си не мога да сложа знак равно между тесла и тВитер (част от моя списък "суетата-любимия грях на сатаната"), те затова ми се искаше да чуя и други мнения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                        Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
                        Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
                        Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.
                        Коя точно от следните цифри не си видял, че смяташ, че са ок ...
                        Book/sh 6.56 P/B 36.97 EPS next Y 2114.30%
                        Тая акция съм я сложил в списък наречен "суетата-любимия грях на сатаната"
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          Ми мнооо убава кола, ама арабите и ебааа века с тоя бензин, те много често го праат тоя номер, щом нещо излезе и айде цените на доле та шистаци та чудесии, ел коли моли - всичко в канала ....
                          Мани ги колите, на мен са ми по-интересни домашните им батерии. Според мен това има дори по-голяма перспектива от колите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
                            Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
                            Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.
                            Ми мнооо убава кола, ама арабите и ебааа века с тоя бензин, те много често го праат тоя номер, щом нещо излезе и айде цените на доле та шистаци та чудесии, ел коли моли - всичко в канала ....

                            Коментар


                            • Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
                              Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
                              Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.

                              Коментар


                              • Ох как ме изкушава това бяло сладко злато....облизвам се като котарак и се пляскам през ръката да не натиска бутона...
                                Едно кръгло такова число 25$ за SGG...дали няма да закръгли по добре на 20....

                                http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=SB&p=m1

                                Коментар

                                Working...
                                X