IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
    вместо да се дърляте като първолаци поствайте трейдове
    стандарден треди е таргувас ДАХ с опции около 8 и да ги продадес около 9- 9.05 когато
    ВДАХ се ка4ва много.

    ина4е интересните новини беха около ЕОН, но не ме изненадаха. сресту политиката не се варви

    може да спекулирас с промените в индекса, кадето ланксес наи веройтно сте изпадне, за сметка на Воновиа. неколко фунда са посиционират саответно.

    успех

    Коментар


    • вместо да се дърляте като първолаци поствайте трейдове

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Cyrillic alphabet - unavailable
        Greece - definitely not
        IQ and profit - unknown
        Location - по доле и в лево .... южна Малякия - Кипър
        Патагониа е хубаво место.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
          хората са казали: на крива раката, и космоса и пре4и.

          кирилицата е важна, както и всеки друг език, и ако знеасе осте един, дори и малко, немасе да питас глупаваи вапроси за Инфинеон. Колкото до пазара: ако ми следвасе мнениата от Маи до момента когато си махнах страриа ник Ники5 и ги бе приложил сте да имас между 30 и 400 процента в зависимост оттова дали си използвал инструмент с делта 0 или инструменти с конвексен профил или видови стратегии. ти пуснал ли си траид с цел и временна рамка? НЕ.

          у лево
          Cyrillic alphabet - unavailable
          Greece - definitely not
          IQ and profit - unknown
          Location - по доле и в лево .... южна Малякия - Кипър
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Това че пишеш на развален български от къде е ....от кирилицата или от това че ти е трудно да пишеш на български?

            Въобще не се заяждам но единственото което ми прави сериозно впечетление у теб е това...че имаш голям проблем с кирилицата и с правописа.

            Кой компютър няма и фонетична и по БДС кирилица в днешно време че това да е проблем. Няма нужда да инсталираш нали...?

            Относно пазара...не ми се коментира.
            мерси за мненито. както казах всеки език е важен. но нито това е местото, нито темата.

            ако споедлис една идеа с цел и ентри и времева рамка, аз сте се постариа да ти отговора на добар бг език.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Стига се дърлихте
              вижте това интерво на Бъфет , винаги е интересно да чуеш най-големия (пък и да го видиш)
              http://www.bloomberg.com/news/videos...d-donald-trump

              Vdax - само спами с глупави приказки и отговори. Ако имаш някакво виждане за пазарите го кажи, а не да дрънкаш глупости на развален Български.
              хората са казали: на крива раката, и космоса и пре4и.

              кирилицата е важна, както и всеки друг език, и ако знеасе осте един, дори и малко, немасе да питас глупаваи вапроси за Инфинеон. Колкото до пазара: ако ми следвасе мнениата от Маи до момента когато си махнах страриа ник Ники5 и ги бе приложил сте да имас между 30 и 400 процента в зависимост оттова дали си използвал инструмент с делта 0 или инструменти с конвексен профил или видови стратегии. ти пуснал ли си траид с цел и временна рамка? НЕ.

              у лево

              Коментар


              • Това че пишеш на развален български

                Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                немам никакво мнени да се зайгдам. пазара ресава накраиа, не коментарите ми. аз сам приател на то4ни и йасно ресениа.

                каде си ходил, кво ис у4ил, и колко милиона имас: за мен нема никакво зна4ени. да си
                жив и здрав
                Това че пишеш на развален български от къде е ....от кирилицата или от това че ти е трудно да пишеш на български?

                Въобще не се заяждам но единственото което ми прави сериозно впечетление у теб е това...че имаш голям проблем с кирилицата и с правописа.

                Кой компютър няма и фонетична и по БДС кирилица в днешно време че това да е проблем. Няма нужда да инсталираш нали...?

                Относно пазара...не ми се коментира.
                Last edited by Iv_max; 09.09.2015, 23:52.

                Коментар


                • Стига се дърлихте
                  вижте това интерво на Бъфет , винаги е интересно да чуеш най-големия (пък и да го видиш)
                  http://www.bloomberg.com/news/videos...d-donald-trump

                  Vdax - само спами с глупави приказки и отговори. Ако имаш някакво виждане за пазарите го кажи, а не да дрънкаш глупости на развален Български.

                  Коментар


                  • Научих - благодаря. Има кой да ми обясни това.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ти излез от - и се концентрирай върху букварът за Първи клас.
                      нау4и ли ква е разликата межди БМВ Vorzuege и БМВ Staemme?

                      ако бе питал както требва стех да ти обесна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                        немам никакво мнени да се зайгдам. пазара ресава накраиа, не коментарите ми. аз сам приател на то4ни и йасно ресениа.

                        каде си ходил, кво ис у4ил, и колко милиона имас: за мен нема никакво зна4ени. да си
                        жив и здрав
                        Само така !Няма да се даваш!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                          ъммм ... и най-голямата новина е Ipad-a

                          Едит : ТВ-то не е лошо, доста интересно
                          Да му мислят тия заювци, дето продаваха ябълки по 90 кинта.

                          Днес обаче американците се държат като мишове, изложиха всичкото световно пазари. Отново виждаме затихваща вълна, тръгваща от Азия - но тоя път вълна не на спад, но на ръст. Самурайците колко скочиха - около 7% ли? - А краварите се окъкаха.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                            препора4вам да излеес от тематаи и да се конценриац варху книгата на кобилкина
                            Ти излез от - и се концентрирай върху букварът за Първи клас.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Не смятам че книгата на Кобилкина е лоша.

                              Значи сега в чужбина няма киилица казваш...като се прибереш чак тогава.

                              Аз пък като не съм ходил никаде...нямам представа...
                              немам никакво мнени да се зайгдам. пазара ресава накраиа, не коментарите ми. аз сам приател на то4ни и йасно ресениа.

                              каде си ходил, кво ис у4ил, и колко милиона имас: за мен нема никакво зна4ени. да си
                              жив и здрав

                              Коментар


                              • Не смятам че книгата на Кобилкина

                                Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                                препора4вам да излеес от тематаи и да се конценриац варху книгата на кобилкина
                                Не смятам че книгата на Кобилкина е лоша.

                                Значи сега в чужбина няма киилица казваш...като се прибереш чак тогава.

                                Аз пък като не съм ходил никаде...нямам представа...

                                Коментар

                                Working...
                                X