IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инфаркт може и да не е получила

    Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Инфаркт може и да не е получила но определено тази жена преживява много и аз не бих искал да съм на нейно място.

    Коментар


    • Ако си в Маями

      Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Аз бих я направил с бранд "мокра фланелка"
      - все още няма такава
      - клиенти винаги ще има
      - труженички ще се намерят
      ....
      Ако си в Маями...идеята повече ще работи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Празните приказки за наливане от пуст в празно ги оставям на аджамиите.
        Иначе само аз в тоя форум предрекох, че лихвите от Фед няма да се вдигат и тази година.
        Браво! Предсказанието ти все още има шанс да се сбъдне. Но така или иначе то не показва разбиране за това, което прави Федът.

        Що се отнася до празните приказки, докато някои си чешат езиците за разследването на S&P, други са действали и са били пазара от тогава насам.
        Last edited by Misho ILIEV; 25.09.2015, 14:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Стига зарибяване на глупаци.... Закъсняваш с отчитането на позиции. Всеки може да каже, че е купил или продал 5 минути след като има рязко движение.... Само хората с две гънки в мозъка могат да се хващат на тази въдица!

          Предварително се дават нива за влизане и нива за излизане ако искаш някой да ти вярва!
          ????

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vomma
            no advice for free. you pay, I say
            Стига зарибяване на глупаци.... Закъсняваш с отчитането на позиции. Всеки може да каже, че е купил или продал 5 минути след като има рязко движение.... Само хората с две гънки в мозъка могат да се хващат на тази въдица!

            Предварително се дават нива за влизане и нива за излизане ако искаш някой да ти вярва!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Със сигурност обаче не е в разбиране на паричната политика.
              Празните приказки за наливане от пуст в празно ги оставям на аджамиите.
              Иначе само аз в тоя форум предрекох, че лихвите от Фед няма да се вдигат и тази година.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                Long X, FCX, GILD, C
                all options: 1 cent move

                Коментар


                • Long X, FCX, GILD, C

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Да, така е - 20 базови точки.
                    И идея си нямаш за силата ми....
                    Със сигурност обаче не е в разбиране на паричната политика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Абе не са 0.2 базови точки, а цели 20-25.
                      Да, така е - 20 базови точки.
                      И идея си нямаш за силата ми....
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Едно вдигане на лихвите с 0,2 базови точки нищо не променя... Печатарите на пари напълно се откъснаха от реалната икономика още през 2008 г. Системата се движи по инерция и скоро пътниците ще поставят ребром въпроса - има ли пилот в самолета?
                        Абе не са 0.2 базови точки, а цели 20-25. Щото един базисен пункт е 1/100 от процента, но да не издребнявам. Не ти е силата тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          След "Китайският президент се отправи към Вашингтон за дългоочаквана среща с Обама" онзи ден, явно са се разбрали нещо Китай и САЩ и веднага след това Йелън заяви, че ще вдигат до края на годината. Склонен съм този път да повярвам. Решението вече е взето във Вашингтон, а не във ФЕД.
                          Едно вдигане на лихвите с 0,2 базови точки нищо не променя... Печатарите на пари напълно се откъснаха от реалната икономика още през 2008 г. Системата се движи по инерция и скоро пътниците ще поставят ребром въпроса - има ли пилот в самолета?
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Оставете автомивката, кажете кака ви Йелън какво направи? Би било добре да я дигнем лихвицата до края на годината, ама може и да не...
                            След "Китайският президент се отправи към Вашингтон за дългоочаквана среща с Обама" онзи ден, явно са се разбрали нещо Китай и САЩ и веднага след това Йелън заяви, че ще вдигат до края на годината. Склонен съм този път да повярвам. Решението вече е взето във Вашингтон, а не във ФЕД.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              .... и почти се издрайфа....
                              тъй,дай да видим кой ще е новия на този пост?
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                                Хахаха, загуби си реда бре!
                                .... и почти се издрайфа....
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X