IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    Вярно, но все пак не е чак толкова фантастично човек да си представи този растеж да спре и дори да върнат малко назад в идните години. Мене ябълките ме кефят, купувам им продуктите и се радвам, че добре се развиват. Но има един не абсолютно пренебрежим риск да спрат растежа и малко да върнат назад в близките години.

    Затуй имат ниско ПЕ.
    Ма ти верно си просмукан от мантрите на уолстрийт....

    Такива кеш машини като апъл и гилиъд и хич растеж да нямат, могат си купят колкото си искат ( доказали са многократно че им е прозорлив мениджмънта)...а най малко и чрез байбака могат едно поне 4-5% годишно да осигуряват.
    На такива нива дори си е повече от обоснован и при 2-те хартии.

    Коментар


    • http://www.investor.bg/centralna-i-i...2016-g-204965/

      Равен, честито....ако държиш все още туй онуй там де...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Така е: а как ще се приеме - зависи от настроенията на инвеститорите като цяло - дали са бичешки, дали са мечешки, дали са мишешки.

        При предният отчет на власт бяха мишкуняците - ефектът видяхме го.

        Впрочем засега Франкфурт реагира на отчетът положително: ръст от 1.45%

        А че Ябълка - голямо - и няма накъде да расте - то така се говори от години и за Софарма Трейдинг - ама все не спира да расте.
        Вярно, но все пак не е чак толкова фантастично човек да си представи този растеж да спре и дори да върнат малко назад в идните години. Мене ябълките ме кефят, купувам им продуктите и се радвам, че добре се развиват. Но има един не абсолютно пренебрежим риск да спрат растежа и малко да върнат назад в близките години.

        Затуй имат ниско ПЕ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Така е: а как ще се приеме - зависи от настроенията на инвеститорите като цяло - дали са бичешки, дали са мечешки, дали са мишешки.

          При предният отчет на власт бяха мишкуняците - ефектът видяхме го.
          .
          Гилиъд го няма тоя проблем с непостоянството - винаги бие с много и винаги пада след отчетите
          Нищо че след снощи вече е на под 10 ре трейлинг....и на 9 следващия отчет...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Добър е отчета, но при Епъл пазарът понякога смята добрия отчет за лош. Епъл са прекалено големи и не е сигурно, че могат да растат. Същите притеснения като през 2012-2013.
            Така е: а как ще се приеме - зависи от настроенията на инвеститорите като цяло - дали са бичешки, дали са мечешки, дали са мишешки.

            При предният отчет на власт бяха мишкуняците - ефектът видяхме го.

            Впрочем засега Франкфурт реагира на отчетът положително: ръст от 1.45%

            А че Ябълка - голямо - и няма накъде да расте - то така се говори от години и за Софарма Трейдинг - ама все не спира да расте.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • курс за инвеститори в акции

              Привет!

              За който се интересува, на 10 и 11 ноември провеждаме безплатни курсове за ролята на опциите върху акции при търговията с акции

              Успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Аз мисля - отчет - добър:

                http://www.apple.com/pr/library/2015...r-Results.html

                Оттук нататък зависи от настроението на пазарът - при излизането на предният отчет то бе изразено мишкуняшко.
                Добър е отчета, но при Епъл пазарът понякога смята добрия отчет за лош. Епъл са прекалено големи и не е сигурно, че могат да растат. Същите притеснения като през 2012-2013.

                Коментар


                • Аз мисля - отчет - добър:

                  http://www.apple.com/pr/library/2015...r-Results.html

                  Оттук нататък зависи от настроението на пазарът - при излизането на предният отчет то бе изразено мишкуняшко.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Да - Ябълката е ужасно важна акция - и може би най-най-най-търгуваната от могъщите компании на света.
                    Аз мисля: няма да се издънят - въпросът е как ще бъде прието неиздънването от пазарът... помним какво се случи преди не ного отдавна пак с ябълкаджиите.

                    Що си нямаш?
                    Да, без ябълките сме за никъде, както показа периода октомври 2012 - юли 2013

                    Коментар


                    • Tomorrow Long Twitter

                      Коментар


                      • Пъкна вече ли? Ето - нищо особено не стана - даже Насдак: пьяу - нагоре.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Рехаво е, на мен все ми се струва че насдак прави локален връх, но сигурно ще добута още няколко пункта нагоре - вече май няма нито една важна компания която да бъде катализатор за растеж, а с тези до сега не можаха даже да достигнат предходния връх.
                          Абе сбъркана работа. На мен най-много на резултата на ябълката ми реагира петролът

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Последно, харесват им. Ама рехаво. 3% - нищо работа
                            Рехаво е, на мен все ми се струва че насдак прави локален връх, но сигурно ще добута още няколко пункта нагоре - вече май няма нито една важна компания която да бъде катализатор за растеж, а с тези до сега не можаха даже да достигнат предходния връх.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Последно, харесват им. Ама рехаво. 3% - нищо работа
                              Това 3 % е скока на афтър маркета ли? Щото там е 118 дол сега.

                              Коментар


                              • Последно, харесват им. Ама рехаво. 3% - нищо работа

                                Коментар

                                Working...
                                X