IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    сектор Управление на активи - това Pimco ли е?
    Отчасти е това. Ама като чуя: Pimco - и все си представям Розовото пантера - онова мършавото от децкото, дето го обичахме най-ного едно време.

    Който се кефи на Allianz и има интерес към - мисля сега е нелош момент да си купи. Нищо чудно дивидентът да е над 7 кинта.
    Last edited by Императорът; 06.11.2015, 12:25.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Недобър отчет на Allianz - спад на печалбичките за тримесечието - основно заради сектор Управление на активи - но неголям ръст като цяло - за деветмесечието.
      Според мен от временната финансовата криза естествено следствие.
      сектор Управление на активи - това Pimco ли е?

      Коментар


      • Недобър отчет на Allianz - спад на печалбичките за тримесечието - основно заради сектор Управление на активи - но неголям ръст като цяло - за деветмесечието.
        Според мен от временната финансовата криза естествено следствие.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Вманиачиха по тия тесли - те на загуба, акцията скача.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
            Търгува се на 25 пъти счетоводната стойност...
            Голям праз...ко да кажат теслите на 37...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Амазон се движи нагоре предимно въз основа на растеж на продажбите, а те се очаква да продължат да растат.

              Кога инвеститорите ще се опомнят и ще обърнат по-сериозно внимание на (липсата на) печалбата на Aмазон, не е ясно. Аз не бих рискувал да ги шортвам. Пазарът може да продължава да е ирационален още много дълго време.
              Търгува се на 25 пъти счетоводната стойност...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Какво мислите за къс Амазон?
                Амазон се движи нагоре предимно въз основа на растеж на продажбите, а те се очаква да продължат да растат.

                Кога инвеститорите ще се опомнят и ще обърнат по-сериозно внимание на (липсата на) печалбата на Aмазон, не е ясно. Аз не бих рискувал да ги шортвам. Пазарът може да продължава да е ирационален още много дълго време.

                Коментар


                • Какво мислите за къс Амазон?

                  Коментар


                  • Зеления цар в атака...

                    Коментар


                    • Кой следеше Тесла тука?Какъв хубав гап нагоре направи!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Верно че фейсбука е най големия балоняк.
                        No bubble is a bubble until it bursts

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          http://www.marketwatch.com/story/don...teid=rss&rss=1

                          Верно че фейсбука е най големия балоняк.
                          За жалост го има и в моя QQQX, ма добре че не е кой знае какво тегло.
                          А пък и снощи добре си го хеджнах с прилична порция QID аче височко стана напоследък и малко трудно се диша разреден въздух.
                          За Technology може да се каже дори, че са подценени, ако гледаме чистата p/e и дивидентна статистика.

                          Forward p/e 14.4x
                          15-yr average 19.7x

                          Trailing p/e 17.9x
                          20-yr average 26.0x

                          Dividend yield 1.7%
                          20-yr average 0.7%



                          Страница 9 от последното издание на JP Morgan Guide to Markets:
                          https://www.jpmorganfunds.com/cm/Sat...=1158474868049

                          Друг въпрос е, че тези данни са изкривени от дот ком балона.
                          Last edited by Misho ILIEV; 04.11.2015, 16:02.

                          Коментар


                          • http://www.marketwatch.com/story/don...teid=rss&rss=1

                            Верно че фейсбука е най големия балоняк.
                            За жалост го има и в моя QQQX, ма добре че не е кой знае какво тегло.
                            А пък и снощи добре си го хеджнах с прилична порция QID аче височко стана напоследък и малко трудно се диша разреден въздух.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Долните костенуркаджии пак ми дръпнаха автомобилните надолу - и то точно когато да обезличат силните отчети - прокрлетидасапроклетидаса.
                              Ще отшуми... Беше още една възможност, който още не е пазарувал костенурки, да си вземе, но вече на по-височки цени.
                              Last edited by Misho ILIEV; 04.11.2015, 17:46.

                              Коментар


                              • Долните костенуркаджии пак ми дръпнаха автомобилните надолу - и то точно когато да обезличат силните отчети - прокрлетидасапроклетидаса.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X