IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Надали дивидентът на добре печелеща компания ще падне, защото и е паднала цената... въпросът е, че просто няма как да падне до подобни нива. Сметнах това и за Allianz - при спад на цената със 75% дивидентната доходност ще е над 18%. Нали разбираш, че това просто няма как да се случи. Кой ще продаде за 38 кинта акция, която му носи 7 кинта дивидент - някой кретен ли?
    Мисля че всичко започна с едно голямо "Ако..". Ако акцията на Кока Кола спадне с 75% ..., и т.н. Не съм казал че акциите им ще спаднат с толкова. Иначе няма спор че КО е една от акциите с най-стабилни дивиденти
    life is simple and clear when you make the right choices

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Цял ден махам къси и накрая се оказа, че съм се престарал и съм по-дълъг отколкото искам утре трябва да пускам къси пак, въобще кипи безмислен труд
      Три пъти го режа и все късо ...
      life is simple and clear when you make the right choices

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
        Цял ден махам къси и накрая се оказа, че съм се престарал и съм по-дълъг отколкото искам утре трябва да пускам къси пак, въобще кипи безмислен труд
        Аз ще почакам следващото движение нагоре преди да пускам пак къси. Към момента индекса се намира в долната граница на това какво се очаква като резултати от компаниите. 2050 -2100 вече ще им авкаран оптимизъм - не като сега да е предимно песимизъм.

        Коментар


        • Цял ден махам къси и накрая се оказа, че съм се престарал и съм по-дълъг отколкото искам утре трябва да пускам къси пак, въобще кипи безмислен труд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Дал е възможност световната икономика да се развива без голяма война вече 70 години. Определено е направил повече за световната икономика от който и да било друг
            Абе хубавко е една такава да удари гнездото на осите...уупс, уахабити ли им викаха...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Да, бе - аз: виновен, а не - мишкуняците и дръпнатооките и чаршафосаните.


              Проклетидаса.
              Да ги видим чайна бабетата доколко ще докарат утре индексо като нямат вече спирачки...а и вече 3000 го пробиха..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Дал е възможност световната икономика да се развива без голяма война вече 70 години. Определено е направил повече за световната икономика от който и да било друг
                През тия 70 години не е имало и една без война.... не че отричам, че е добре да си имаш Бомба, жалко, че ние си нямаме... но не е това, не е това.

                Пробвай пак.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                  От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

                  Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле
                  Да, бе - аз: виновен, а не - мишкуняците и дръпнатооките и чаршафосаните.


                  Проклетидаса.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Тоя е измислил Бомба.



                    Хайде, ТИ си от хората, които би трябвало да отговорят... оставям ви го за домашно.
                    Дал е възможност световната икономика да се развива без голяма война вече 70 години. Определено е направил повече за световната икономика от който и да било друг

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Опенхаймер
                      Тоя е измислил Бомба.



                      Хайде, ТИ си от хората, които би трябвало да отговорят... оставям ви го за домашно.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                        От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

                        Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле
                        Аз ги използвам както използвам инвестора за български акции. Да се види настроението. Иначе като качество на коментарите е горе долу същата работа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          И огромно количество пълни глупости, разказвани със сериозен глас по бизнес медии.
                          От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

                          Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Като заговорих за Форд - тестови въпрос на който учениците ми знаят отговорът:

                            Кои са двамата създатели на съвременната икономика? Единият е Форд, а другият е?
                            .......................


                            Опенхаймер

                            Коментар


                            • Като заговорих за Форд - тестови въпрос на който учениците ми знаят отговорът:

                              Кои са двамата създатели на съвременната икономика? Единият е Форд, а другият е?
                              .......................


                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Брент по евтин от WT

                                Коментар

                                Working...
                                X