IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
    Ситигруп защо пада така?
    Точно за това говоря по-долу.

    Компанията отчита рекордна печалба за 10 години назад и бие всички очаквания, цената пада с почти 7% ?!?!? Поредното доказателство за тезата ми, че търговията се диктува от малоумници, които гледат "пазара", а не акциите, в които са инвестирали.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Здравейте гледам някой от тези компании да ми кажете още някой дивидентни да разгледам ..... мисля да започвам да купувам по малко от другата седмица

      VZ, KO, XOM, CVX, CAT, IBM, JPM, WFC, T

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Форката го няма и друг жълтобълх се опитва да го имитира, ма не му е от класата...
        Вярно е ! Форката беше ненадминат,жалко че го няма

        Коментар


        • Не знам ... МААЕ сега като потупат иранците по рамото и олиото жмуцне до 24-25$ за барел ще има още кървища, поне още една седмица. Ако след това продължава това мазало значи ще ядем бахура през 2016 ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Интересно четиво-но спада надали ще е само 20%
            Форката го няма и друг жълтобълх се опитва да го имитира, ма не му е от класата...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Баааси мазаляка

              SQQQ
              Tц, аз предпочитам дабълите.
              QID вече ми е на 23 плюс, BIS даже 1% повече, ама най кърти мивките BZQ с неговите 54% и умиргам от яд че ми е най малкото...

              Обаче май на малки порции скоро ще почна да пълня и антитезите им QQQX, BIB, SSO
              Добре че се отървах от QQQX още на 19$, бе ми най голяма позиция..
              Ама от 5-те GILD опции и 1-та ябълка кървя лошо...
              Ма нищо, ще си ги ролна за ян18, а като се повъзстановят тези за ян17 ще ги кеширам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                A recession worse than 2008 is coming

                http://www.cnbc.com/2016/01/15/a-rec...ommentary.html
                Интересно четиво-но спада надали ще е само 20%

                Коментар


                • За любителите на апокалиптичните прогнози

                  A recession worse than 2008 is coming

                  http://www.cnbc.com/2016/01/15/a-rec...ommentary.html

                  Коментар


                  • Клането взе да става сериозно

                    Коментар


                    • Баааси мазаляка

                      SQQQ

                      Коментар


                      • Ситигруп защо пада така?

                        Коментар


                        • Проблемът е, че мишкуняците, като са купили акции от нещо, гледат "пазарът", което е малоумство. Ами аз като купих акции на Ford, гледам Ford... не ме интересува "пазарът", защото не съм инвестирал в "пазарът". Ако нозинството хора правеха същото, нямаше да гледаме тая гнусна сеч.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                            Не четеш ли, че като цяло 2015 е най-лошата година след 2009, а се очертава 2016 да е по-лоша.
                            Не знам - ама ето - и Citigroup бие очакванията с печалба - най-най-голяма от Шеста година насам, а акцията пада с 12% само от началото на годината. Всички казват, че годината била лоша, ама не става ясно за кого.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Продавай си мишоците и другите балоняци на бфб....
                              Е-е-е, не искам да оставам без Бръзи мишоци.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Intel пада с 8.31%, след общо взето нелоши резултати в годишния отчет ?!?!?

                                Е, това вече е дебилна работа - умирам от яд, че нямам сухо да си купя !!! Пазарите вече навлизат в идиотска фаза.
                                Продавай си мишоците и другите балоняци на бфб....

                                Коментар

                                Working...
                                X