IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей тия се скъсаха от продажби днес,
    но май всичко ще приключи когато петрола намери дъно и спре движението си надолу.
    Петрола се оказа по-голям от фондовия пазар и може да го води, това е урока който научих.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ти гледаш една компания, че затваря магазини и оттам вадиш изводи за целия свят, аз гледам 10+ компании, които увеличават продажбите си?

      Кой е по-възможно да греши?
      Тази компания е най-големия работодател в света,най-големия търговец на дребно в света и сигурно още доста работи от сорта най-големия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        Според мен дъното ще го видим до 1 месец при цена около 25 долара.
        Ще се стигне до крайност 10-11$

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
          Свило се е навсякаде .Недей да вярваш на официалните данни едно към едно,защо Уол-Март затвори 2015 264 магазина? Два процента и полвина от обектите си?За един ден акциите и поевтиняха с 10 %.
          Ти гледаш една компания, че затваря магазини и оттам вадиш изводи за целия свят, аз гледам 10+ компании, които увеличават продажбите си?

          Кой е по-възможно да греши?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен
            Според мен дъното ще го видим до 1 месец при цена около 25 долара.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен
              Аз съм за април месец. Цената е пълна неизвестност. Вероятно ще съвпадне с тотален катаклизъм в някоя от държавите производителки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен
                + 50 цента отгоре за мене...

                Коментар


                • Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Нъл...супер хедж си е, не ти требе жълто тенеке кат я има..
                    И аз си го мисля ,съвсем сериозно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Нашето БФБ би трябвало много скоро да тръгне.
                      Нъл...супер хедж си е, не ти требе жълто тенеке кат я има..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                        Свило се е навсякаде .Недей да вярваш на официалните данни едно към едно,защо Уол-Март затвори 2015 264 магазина? Два процента и полвина от обектите си?За един ден акциите и поевтиняха с 10 %.
                        Нашето БФБ би трябвало много скоро да тръгне.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          С колко се е свило потреблението - с 20% ли? И къде се е свило? Спадът в продажбите на дребно в САЩ бе 0.1% - в предела на статистическата греша... а колко е нарастнало потреблението в Китай - най-ногочисленият пазар?

                          А и като гледам компаниите, в които аз съм инвестирал, никоя не отчита спад на продажбите.
                          Свило се е навсякаде .Недей да вярваш на официалните данни едно към едно,защо Уол-Март затвори 2015 264 магазина? Два процента и полвина от обектите си?За един ден акциите и поевтиняха с 10 %.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                            Проблема не е само в петрола,свива се потреблението от джапанки до стомана.А то се свива защото пресъхват кредитите.
                            С колко се е свило потреблението - с 20% ли? И къде се е свило? Спадът в продажбите на дребно в САЩ бе 0.1% - в предела на статистическата греша... а колко е нарастнало потреблението в Китай - най-ногочисленият пазар?

                            А и като гледам компаниите, в които аз съм инвестирал, никоя не отчита спад на продажбите.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Малко да ви развеселя ...
                              Mлъкни малко бе...сега не му е времето за лириките ти..

                              Ех тоя мръсен Целген не пада бе, неговата верица ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Малко да ви развеселя - с една животинска теория за разнопосочните във времето пазарни тенденции, която измислих на прибиране от кантората.

                                Нормално е човек като мисли да инвестира, да покани на масата срещу себе си всички пазарни жувотни - бикът, мечката, вукът и мишкунякът, да изслуша всички мнения и да вземе решение. Ако слуша само бикът, възможно е да загуби, възможно е да спечели. Ако слуша мечокът - също така. Ако слуша обаче мишкунякът, той няма да инвестира... никога, тоест няма да има дори шанс да спечели.
                                Защото когато бикът мучи, мечката си мълчи. Когато мечката реве, бикът си трае - че нищо се не знае. Мишкунякът обаче непрекъснато цвърчи. Ако има ръст, прогнозира спад, ако има спад, прогнозира срив.

                                В моментът пазарът не е мечи дори, той е мишкуняшки. Някъде четох анализ, че от петролният срив в Америка ще бъдат засегнати пряко 4-5% от хората и непряко още десетина процента, докато облагодетелствани ще бъдат всички останали. Е?
                                Проблема не е само в петрола,свива се потреблението от джапанки до стомана.А се свива защото пресъхват кредитите.
                                Last edited by Hermes73; 20.01.2016, 17:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X