IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Ако HY а и други облигации са хеджирани с трежърис за лихвения риск, и същевременно имаме повишаване на кредитния риск и по-плоска структура на трежърис заради QE то в еврозоната и япония, то това няма ли да предизвика точно рязък ръст на негативна конвексност.
    On pm tomorrow

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Решил съм да казвам тук , абсолютно всичко което правя. Докато съм тук.
      Bye

      Коментар


      • IBB добър избор ли е за биотехнологии ?

        Коментар


        • Решил съм да казвам тук

          Решил съм да казвам тук , абсолютно всичко което правя. Докато съм тук.

          Коментар


          • Добавих малко BA

            Добавих малко BA

            И приключих с пазаруването

            Отивам да играя Call of Duty

            Коментар


            • Увеличих си позицията леко на MS

              Увеличих си позицията леко на MS.

              Беше много малка.

              Коментар


              • Купих дълъг индекс на битехнологиите

                Купих дълъг индекс на битехнологиите. Като допълнение към настоящата ми позиция.

                Както и малко BIIB

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Биотехнологиите
                  То това ясно че е с най голям потенциал и най добър риск/риорд от всички сектори, ала си имам бол, почти половината от дългите, чи и от късите...

                  Коментар


                  • Да

                    Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                    lv_max ти да не си брат на императора?
                    Да. Братя сме. От различни майки и бащи.

                    Коментар


                    • Биотехнологиите

                      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Затворих аз нацяло TGA макар и със скромни само 7% капиталова, с още толкова дивиденти през годината - не е зле.
                      Не беше неочаквано, ала мразя да ми спират дивидента както днес го обявиха.
                      Пък и числата им не ме възторгнаха особено.
                      Дано да е трипъл ойл ботъма та може пак да напълня от тези по близо до 1гущер, ще си заслужава макар и без дивита.

                      Вече 47% кеш де пари мънинко, с късаците даже 60%....дайте някоя по "сигурна" игра бе ?
                      Биотехнологиите

                      Коментар


                      • Затворих аз нацяло TGA макар и със скромни само 7% капиталова, с още толкова дивиденти през годината - не е зле.
                        Не беше неочаквано, ала мразя да ми спират дивидента както днес го обявиха.
                        Пък и числата им не ме възторгнаха особено.
                        Дано да е трипъл ойл ботъма та може пак да напълня от тези по близо до 1гущер, ще си заслужава макар и без дивита.

                        Вече 47% кеш де пари мънинко, с късаците даже 60%....дайте някоя по "сигурна" игра бе ?

                        Коментар


                        • Ако HY а и други облигации са хеджирани с трежърис за лихвения риск, и същевременно имаме повишаване на кредитния риск и по-плоска структура на трежърис заради QE то в еврозоната и япония, то това няма ли да предизвика точно рязък ръст на негативна конвексност.

                          Коментар


                          • lv_max ти да не си брат на императора?

                            Коментар


                            • Изненадвща победа на Сандърс...

                              Изненадвща победа на Сандърс...и "изнеадваща" победа на Тръмп в Мичиган.

                              Защо е изнеадваща? Изненадваща е заради медиите разбира се.

                              Дали можете да усетите настроенията на средния американец различващи се тотално от това което говорят медиите?

                              Подобно е положението в Европа, политиката е по медиите а настроенията на повечето хора коренно различно.

                              Коментар


                              • Преди няколко дена ....

                                Преди няколко дена ....ви казах един индикатор за това че трябва да се продава...

                                Това е ако петрола се вдига а акциите падат. Т.е обратната корелация на сегашното положение.

                                Почват да дават "разумни" уж обяснения по СНБС . Те не са разумни...но подготвят почвата.

                                Понеже, го казах преди няколко дена ми е приятно че СНБС почват да говорят след мен. И ще продължат да го задълбават в следващите седмици. За да могат да обяснят следващата игра.

                                http://www.cnbc.com/2016/03/09/when-...rt-stocks.html

                                Коментар

                                Working...
                                X