IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • бтв купих малко NYSE:CTB, какво мислите за тях?
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • за какаови компании - EBR:ALKKO в момента строят най-голямата ферма в света
      https://www.bloomberg.com/news/artic...al-ivory-coast
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Някой да се е пробвал с какаото ?
        ETF или компании ... понеже ще го гледам с хоризонт 1-2 г забравям за фючърсите ...
        There are currently two ETFs that offer exposure to cocoa, both through Barclays iPath. The iPath Dow Jones-UBS Cocoa Total Return Sub-Index ETN (NIB) tracks a single-commodity, sub-index currently consisting of one futures contract on the commodity of cocoa, while the Pure Beta Cocoa ETN (CHOC) comprises a single exchange-traded future at a time but with contango-reducing technology [see also Which Cocoa ETF Is Right For You? NIB vs CHOC].
        • iPath Dow Jones-UBS Cocoa Total Return Sub-Index ETN (NIB)
        • Pure Beta Cocoa ETN (CHOC)
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Някой да се е пробвал с какаото ?
          ETF или компании ... понеже ще го гледам с хоризонт 1-2 г забравям за фючърсите ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Мишееееее приготвяш ли се да се скриеш скоро като оня отворен трол жорката борисов , твоят предшественик от преди няколко години . що бе мише що си продаваш мнението за 4 лева на евреите . и не каза кви са ти слънчевите очела . мноу си готин .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Някой играе ли моментум ? Някакви отзиви ?

              Аз обикновено на 10 и 25 число, 8 ротационни с-ми общо. Доволен...ама засега, нямам още цяла година история.
              Към момента е това:

              SSO / ZIV / QQQ+EEM / CWB / EPOL+RSXJ / MDY / YCS / SPXL
              Ако ти трябва история, пиши ми да пуснем една симулация на стратегията.

              Коментар


              • Голдманите са доста оптимистични. Лъжат, нали?

                Директно от извора (видео): http://www.goldmansachs.com/our-thin...vironment.html

                Коментар


                • Някой играе ли моментум ? Някакви отзиви ?

                  Аз обикновено на 10 и 25 число, 8 ротационни с-ми общо. Доволен...ама засега, нямам още цяла година история.
                  Към момента е това:

                  SSO / ZIV / QQQ+EEM / CWB / EPOL+RSXJ / MDY / YCS / SPXL

                  Коментар


                  • През живота си търгуването на акции е било 99% BUY, BUY, BUY! Веднъж SELL-нах и го поех голям и сух. Предпочитам да купя, да продам на високо и да чакам да падне, за да купя пак, но вече не влизам с къси позиции. Цените винаги вървят нагоре. Това, че от време на време падат, е моментен период - време има. Ако ще и завещание на децата да е.
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      10% днес, не е зле. Не е нерезонно още 10 поне. В края на краищата гайдят 20% по ниско за сейлс тая година.
                      Ма преди следващия рапорт трябва се затваря. Прекалено ниско свалиха летвата вече и вероятно ще следват няколко т-я на ърнингс биитс.
                      А и на около 60$ хепС все едно не съществува хич, само хив франчайза и той оценен по евтино от пиърите.

                      Идната седмица ако може същото да се случи и при тева....
                      Само леко се избъзиках за Гилиъд. Може пък сега вече да е късно да се шорти. Нали знаеш, аз бях скепитк за Гилиъд още 2015г. Но не достътчно, че да препоръчам шорт тогава. А тогава е бил моментът.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Щото импе това зависи от времената, а не от нас. И аз предпочитам да съм инвеститор, но не е сега момента.
                        Звучи ми като оправдание...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Щото импе това зависи от времената, а не от нас. И аз предпочитам да съм инвеститор, но не е сега момента.
                          Разбирам твоята мисъл, но и сега има сгодни работи. Поради твоята мисъл, която споделям, запазих една немалка за моите навици сума в кешовица в платформата си.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ами: неговата кожа - щом не ставате за спекуланти, защо не си инвестирате като хората? Аз що не губя? - Щото не ме бива за спекулантин - и си го зная - и си го признавам.
                            Щото импе това зависи от времената, а не от нас. И аз предпочитам да съм инвеститор, но не е сега момента.

                            Коментар


                            • От моя гледна точка страха си е налице и искрата само чака да бъде подпалена, в момента, в който цените паднат 3-4% от върха/не броим еднодневни събития като брексит и Тръмп/ за седмица-две ще върнат още 10-15%, друг е въпроса, че не вярвам събитието, което провокира това да е от щатите, вариантите са само Китай и Европа.

                              Коментар


                              • Ами: неговата кожа - щом не ставате за спекуланти, защо не си инвестирате като хората? Аз що не губя? - Щото не ме бива за спекулантин - и си го зная - и си го признавам.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X