IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    За мен Тръмп-спада ще започне до 2 до 5 месеца, като преди това сигурно ще има поне още 1-2 яхута.... после вече ми е мъгла...

    и не знам какво му се кефите (някои) при положение, че той в бизнеса е измекяр...при всеки от фалитите му реално се е измъквал от това да плати на предприемачите работили по проектите му...сега ходи и се прави на супер честен.

    ще кажа, че е честен ако ги е издирил тия хора и им е платил дължимото...

    в момента Тръмп мисли как да прецака останалия свят, защото му е ясно, че дългът е на предел и това дето го излапаха в последните десетилетия няма как да го излапат пак в идните ...затова си мисли как да ги реформира, но не мисли как да плати дълга.
    Тръмп ли го мисли или тези, които го добутаха до където е и му дърпат конците в сянка!??

    Не познаваме Тръмп и уменията му като предприемач. Не ясно, дали всичко, което пишат за него е така, както е предоставено на офцете да го смилат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      За мен Тръмп-спада ще започне до 2 до 5 месеца, като преди това сигурно ще има поне още 1-2 яхута.... после вече ми е мъгла...

      и не знам какво му се кефите (някои) при положение, че той в бизнеса е измекяр...при всеки от фалитите му реално се е измъквал от това да плати на предприемачите работили по проектите му...сега ходи и се прави на супер честен.

      ще кажа, че е честен ако ги е издирил тия хора и им е платил дължимото...

      в момента Тръмп мисли как да прецака останалия свят, защото му е ясно, че дългът е на предел и това дето го излапаха в последните десетилетия няма как да го излапат пак в идните ...затова си мисли как да ги реформира, но не мисли как да плати дълга.
      Аз лично не съм му голям поддръжник (даже хич), а по-скоро сериозен опонент на неговия опонент.

      Но казано накратко от моя гледна точка, той си позволява да говори истината, без значение дали на някои им звучи популистки или не - тя (истината) е такава. Това може да отвори очите на някои, цената ще е голяма - лично започнах да разпродавам част от акциите. За съжаление всяка война с грешната страна, която преди това е управлявала, ще доведе до пълен крах - няма друг изход. Когато са ти заключили вратата, а нямаш ключ - разбиваш. Та това ще се случи и с пазарите, както с вратата - ще бъдат покусени, но вярвам че времето ще излекува всичко.
      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • За мен Тръмп-спада ще започне до 2 до 5 месеца, като преди това сигурно ще има поне още 1-2 яхута.... после вече ми е мъгла...

        и не знам какво му се кефите (някои) при положение, че той в бизнеса е измекяр...при всеки от фалитите му реално се е измъквал от това да плати на предприемачите работили по проектите му...сега ходи и се прави на супер честен.

        ще кажа, че е честен ако ги е издирил тия хора и им е платил дължимото...

        в момента Тръмп мисли как да прецака останалия свят, защото му е ясно, че дългът е на предел и това дето го излапаха в последните десетилетия няма как да го излапат пак в идните ...затова си мисли как да ги реформира, но не мисли как да плати дълга.
        Last edited by bertram; 01.02.2017, 13:56.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • не е лесно да си трейдър
          Trader Tries To Short Apple Earnings, Pukes Up Life Savings

          http://finance.yahoo.com/news/trader...215918039.html
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            много добре формулирано.
            Много добре е фурмулирано с общи лафове....ма така е то като си лягаш и ставаш облъчен със соц пропаганда от cnn &co.
            Само като погледнеш кои са най протестиращите и ревящи и ти става ясно - Америка е на прав път.
            Както са и правилно вече формулирани и основните приоритети ( и се действа по тях) - производството във вътрешен план и сигурността и ислямския терор във външен.
            Досега много години се правеше само едно и също - НИЩО.

            Ма стига сме спамили тук с политика, не че е без значение - доню си има отделна тема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

              За сега реално нищо не е направил. Създава хаос в администрацията и сенаторите републиканци вече неформално си говорят, че явно екипът на Тръмп е некомпетентен да управялва. Което си личи от недомислените и несъгласувани със собствената му администрация изпълнителни заповеди.

              И това за по-малко от две седмици. Според мене има два варианта от тук нататък: или ще се вземе в ръце или ще го импийчнат. Има и трети варинат, за който говори dddd, но аз вярвам, че няма да стане.

              Тръмп е много подходящ за президент в някоя бананова република, и защо пък не и в една Италия. Но в САЩ мисля, че все пак номерът му няма да мине.
              много добре формулирано.
              предполагам, някои биха намерили сериозен аналог с един демагог и дебил а.к.а. Тиквата, бивш прайм на бананова република.
              туит vs sms

              пс: сори, тиквата не е за тази тема, но аналога и случващото се от ноември насам е 1:1 с изминалите действия през годините на застой.
              ппс: даже е нещо съвсем нормално и типично за такива типажи - като не знаеш и не можеш, объркай и заблуди.
              Last edited by Ferry; 01.02.2017, 10:53.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                Вчера имаше фейсбук пост за среща с тях.
                Значи днес-утре може да е задънването .... ако не измисли някоя простотия .
                Напоследък само лоши новини при Тева - спадащи печалби, глоби, проблеми с патенти .... Дали не е време за нагоре ?
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Вчера Ъндър Армър направо ме заклаха,така и така съм се набутал днес ще купя още акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Аз имам изчаквателна "стратегия ".... да видя едни други новини - Доналд да туитне нещо за гадните фармацевти ... Време е - не го превил от предизборната си кампания. Вероятно ще има силен и кратък психо ефект ... т.е. на втория ден започвам да пълня ...
                    Вчера имаше фейсбук пост за среща с тях.
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

                      Демек не си купи, така ли? А трябваше, ама има време, влакът не е тръгнал още. И аз не си купих вчера на афтър маркета, ама си допълних леко преди няколко дни около $33.
                      Аз имам изчаквателна "стратегия ".... да видя едни други новини - Доналд да туитне нещо за гадните фармацевти ... Време е - не го превил от предизборната си кампания. Вероятно ще има силен и кратък психо ефект ... т.е. на втория ден започвам да пълня ...
                      Last edited by Protokol; 01.02.2017, 08:50.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Частичното хеджиране на тева с моментата в очакване на развръзката с копаксона се отплаща добре.
                        Сега вече може да се гледа и за позадънване на тевата. Малко съм поразочарован обаче, мислех че ще е по близо до 30$ днес...да видим идните дни как ще е.
                        Демек не си купи, така ли? А трябваше, ама има време, влакът не е тръгнал още. И аз не си купих вчера на афтър маркета, ама си допълних леко преди няколко дни около $33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          За сега реално нищо не е направил. Създава хаос в администрацията и сенаторите републиканци вече неформално си говорят, че явно екипът на Тръмп е некомпетентен да управялва. Което си личи от недомислените и несъгласувани със собствената му администрация изпълнителни заповеди.

                          И това за по-малко от две седмици. Според мене има два варианта от тук нататък: или ще се вземе в ръце или ще го импийчнат. Има и трети варинат, за който говори dddd, но аз вярвам, че няма да стане.

                          Тръмп е много подходящ за президент в някоя бананова република, и защо пък не и в една Италия. Но в САЩ мисля, че все пак номерът му няма да мине.
                          Доналд трябва да управлява САЩ като диктатор на бананова република, защото обкръжаващата го администрация е пълна с негодници, предатели и всякаква измет - като оная прокурорица. Ако започне и да ги беси такива, още по-добре. Щели да го импийчнат? Кой? Кой ще го свали - бандите протестиращи извратеняци ли? Нелегалните мигранти? Или старият парцал мадона? Или холивудските актьори, които от именията си за милиони се правят на комунисти? - Като изпълни това, което е започнал - да очушка нелегалите, подбиващи трудовия пазар и даде работа на онеправданият бял американец, революция ще стане, ако опитат да го импичнат - тогава от президент направо император може да стане, ако поиска.
                          Анди негодува, че е забранил достъпът (хем временно) на талибанци от няколко бандитски държави? - Ами действа като отговорен държавник. Още при следващият атентат или гнъсна гавра като в Кьолн, Доналд (съвсем оправдано) ще каже: "Ето виждате ли от какво ви пазя ???" Прав е и за нелегално пребиваващите - нима е нормално в САЩ и в която ще да е страна всеки да си влиза както си поиска, да се мотае където си иска и да прави каквото си ще? В Европа най-добре виждаме докъде води това... ъх, защо си нямаме и туканка един Доналд?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            За 1 път в живота си виждам политик за 10 дена да изпълни половината от предизборните си обещания...без аналог !
                            За сега реално нищо не е направил. Създава хаос в администрацията и сенаторите републиканци вече неформално си говорят, че явно екипът на Тръмп е некомпетентен да управялва. Което си личи от недомислените и несъгласувани със собствената му администрация изпълнителни заповеди.

                            И това за по-малко от две седмици. Според мене има два варианта от тук нататък: или ще се вземе в ръце или ще го импийчнат. Има и трети варинат, за който говори dddd, но аз вярвам, че няма да стане.

                            Тръмп е много подходящ за президент в някоя бананова република, и защо пък не и в една Италия. Но в САЩ мисля, че все пак номерът му няма да мине.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Пак ни бият в Америка и по света, ърм? Това рисувачите на чертички по графики - предвидиха или непредвидиха?
                              "рисувачите на чертички" изкарват пари всеки ден за разлика от льольовците които си чакат дивидента един път годишно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Как на долу наскоро гледах шапки с DOW 30 000
                                Ще му свикнат на Тръмпа
                                Това беше като подписа указa за намаляване на регулациите и се сцепи да обяснява как ще либерализира всичко и правенето на бизнес ще е безгрижно удоволствие.
                                След указа за мюсюлманите от 7-те държави, последвалото уволнение на прокурорицата, вълните от критики и ударите от демократите, ситуацията добива червен оттенък... Интересното е, че бутна евро индексите повече от щатските, ама това е положението и ще върви на по-зле.
                                Дау ще си върне до 19 700 поне, преди да мисли за друга посока.

                                Коментар

                                Working...
                                X