IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • VRX ше падне до 30

    Сложил съм поръчка за покупка на 30.50 - 1000

    Коментар


    • Short CVS @ 101.19

      Коментар


      • Биотехнлогиите

        Биотехнлогиите - събират се огрмни позиции - главно на IBB - директно на индекса

        Дали нагоре или надолу обаче е въпроса.


        Според мен нагоре и съм заложил на това.

        Коментар


        • Short X @ 14.99

          Коментар


          • BAY 200 VRX 35.20

            BAY 200 VRX 35.20

            Коментар


            • Кakво става с биотехнолногиите спука ли се балона ?
              Валеант ли новия Енрон ?

              Коментар


              • Short X @14.95

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  50-100$ нагоре-надолу е без значение
                  за теб може и да е без значение но други хора в тенекийкината тема се подмокрят и за 20 долара
                  майтапих за плюсчетата.първите плюсчета са даже на квадрат.вторите гласувам въздържал се
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • BAY 400 VRX 36.3

                    BAY 400 VRX 36.3 dobavka

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      тенекийката тъкмо се изсили и нахлузи кафявите гащи
                      ......73 чакам си плюсчетата
                      50-100$ нагоре-надолу е без значение

                      Коментар


                      • тенекийката тъкмо се изсили и нахлузи кафявите гащи
                        ......73 чакам си плюсчетата
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                          Аз имам една максима:

                          "Когато постъпваш правилно, независимо от крайния резултат, ти вече си спечелил!"

                          Колебанието за извършването на една или друга стъпка има пряко отношение към самоувереността! Тя от своя страна се предопределя от вътрешната убеденост и обезпечението на тезите в очите на АЗа!
                          Липсата на самоувереност и волята за действие, може да е резултат от слаб дух, но в много от случаите, те са резултат от вътрешния конфликт на АЗа, относно достоверността на застъпваните тези, в собствените очи!

                          Това е огледало на форума, където много малка част от хората са откровенни, а думите им застъпват, реални действия спрямо тезите, които заемат!
                          +++++++++++++++++++++++++++++++++++

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                            Това не знам дали е вярно. Почти съм сигурен че не е вярно защото аз които познавам няма повече от 10% фалирали. Ама добре да предположим че е вярно. Аз никога не бих се изразил така. Щях да кажа че 10% са успели и щях да гледам да съм от тях.
                            Някой си макдоналдс навремето продавал сандвичи и докъде стигнал. Някакви си хора забъркали някаква си напитка кока кола и те взели че успели и т.н Ако човек не вярва няма как да рискува а ако не рискува няма как да спечели. Сега разбирам за какво пишеше Ив че вярата е всичко. Тази вяра е може би най-важното условие за успех. Ето ти не вярваш че има 50% доходност. Ами всички тези забогатели от нулата? Аз познавам доста такива хора. Как са я постигнали тази доходност?
                            +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

                            Коментар


                            • Sell 1000 BIS

                              Sell 1000 BIS short

                              46.75

                              Коментар


                              • 400 не 300

                                Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Bay 300 VRX 37.02 колкото да съм в играта))
                                400 не 300

                                Коментар

                                Working...
                                X