IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Sell 1000 BIS

    Sell 1000 BIS short

    46.75

    Коментар


    • 400 не 300

      Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Bay 300 VRX 37.02 колкото да съм в играта))
      400 не 300

      Коментар


      • Bay 300 VRX 37.02

        Bay 300 VRX 37.02 колкото да съм в играта))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
          Ами в тази игра, в която ги вкара султанът е въпрос на време за даунгрейд. Ама за тайминга нямам идея. Жалко, че не мога да отворя позиция. Може би няква прокси игра: шорт на борсовия индекс, кво мислиш? Добър ли ще е потенциалът?
          С кой брокер си между другото?
          Warrants от Deutsche Bank.

          Consors Bank (Germany zа structured prodcuts/not available in US)
          IB

          Коментар


          • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
            Long EUR. 4екам да свалат ратинга на турциа, таке 4е тогава и трите ратинг агентури сте sa subinvestment grade. има неколко облигации каито тогава сте иzпаднат от индексите и сте има раzпродажби
            Ами в тази игра, в която ги вкара султанът е въпрос на време за даунгрейд. Ама за тайминга нямам идея. Жалко, че не мога да отворя позиция. Може би няква прокси игра: шорт на борсовия индекс, кво мислиш? Добър ли ще е потенциалът?
            С кой брокер си между другото?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              В коя посока си?
              Така като гледам в момента ми изглежда малко в неутрална зона. 3,20 е съпорт, тестван многократно. Следващите дни ще определят посоката. Ама дългосрочно трябва лирата да се сгъне. Не я следя, щото при Интерактив я няма.
              Long EUR. 4екам да свалат ратинга на турциа, таке 4е тогава и трите ратинг агентури сте sa subinvestment grade. има неколко облигации каито тогава сте иzпаднат от индексите и сте има раzпродажби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                кво мислис zа EUR/TRY. аz влиzам все около 3.20
                В коя посока си?
                Така като гледам в момента ми изглежда малко в неутрална зона. 3,20 е съпорт, тестван многократно. Следващите дни ще определят посоката. Ама дългосрочно трябва лирата да се сгъне. Не я следя, щото при Интерактив я няма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Поръчка. на 37.65
                  Време е да избият зъбите на късите
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Би трябвало да слезе поне до 111. Натам тегли

                    Дълго EUR.CNH имах предвид от предишния пост. Объркал сън го. Дано не се прецаках, че си затворих позицията в долари, ама преди FOMС-а ми се струва тъпо да държа такива глупости. Ще стане както винаги. Ще ударят стоповете и отгоре и отдолу. Стари номера ще си играем
                    кво мислис zа EUR/TRY. аz влиzам все около 3.20

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                      Long JPY сам и аz. вси4ки говори zатова, наи ве4е кво прават големите life insurance
                      Би трябвало да слезе поне до 111. Натам тегли

                      Дълго EUR.CNH имах предвид от предишния пост. Объркал сън го. Дано не се прецаках, че си затворих позицията в долари, ама преди FOMС-а ми се струва тъпо да държа такива глупости. Ще стане както винаги. Ще ударят стоповете и отгоре и отдолу. Стари номера ще си играем

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                        Няма как да стане. Не беше с опции както хеджфонд мастърите от статията на Блуумърг. Шорта си беше с кеш без марджин. Тръгна както трябваше още вчера сутринта и както казах вече бях сложил стоп на 0. Риск = 0.

                        Затворих на 6.5071 преди малко. Еврото ми изглежда по-отскокливо и ще търся вход за същата операция, само че с късо EUR.CNH. Потенциалът ми изглежда по-голям в момента.
                        А през това време:
                        - Long USD.CAD @ 1.326 снощи. Стоп на нула вече и далеч.
                        - Short GBP.USD @ 1.418
                        - Short USD.JPY@ 113
                        Всичко по същата схема, да видим. Може би ще е разумно утре следобед да се затвори всичко
                        Long JPY сам и аz. вси4ки говори zатова, наи ве4е кво прават големите life insurance

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                          Vola-ta sha ta kill-ne
                          Няма как да стане. Не беше с опции както хеджфонд мастърите от статията на Блуумърг. Шорта си беше с кеш без марджин. Тръгна както трябваше още вчера сутринта и както казах вече бях сложил стоп на 0. Риск = 0.

                          Затворих на 6.5071 преди малко. Еврото ми изглежда по-отскокливо и ще търся вход за същата операция, само че с късо EUR.CNH. Потенциалът ми изглежда по-голям в момента.
                          А през това време:
                          - Long USD.CAD @ 1.326 снощи. Стоп на нула вече и далеч.
                          - Short GBP.USD @ 1.418
                          - Short USD.JPY@ 113
                          Всичко по същата схема, да видим. Може би ще е разумно утре следобед да се затвори всичко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Поръчка. на 37.65
                            long 5,625% (01.12.2021) @ 86 Euro

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              VRX вход на 46
                              Поръчка. на 37.65
                              Last edited by Protokol; 15.03.2016, 17:27.
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • То да се играе само фундаментално не е интересно, така че реших и аз да се включа в модерните напоследак манипулации

                                Коментар

                                Working...
                                X