IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хубо го вдигни...

    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    С тези ниски лихви, отслабващ долар и покачващ се петрол май скоро ще трябва да си вдигам таргета за СиП за декември 2016 от 2200 на 2250.
    Хубо го вдигни...ама за продажба....щото няма да го гледаш дълго

    Коментар


    • Е аз така купих сума неща...

      Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      Ако беше купил Шел на 35 през януарското суркане, наслаждавайки се на дивидента и да го продадеш днес на 50... ето ти "врътка" с почти 50% напред. Ама както каза току що равния, "ако" е много условно понятие
      Е аз така купих сума неща част от които последно вчера продадох...само на Равния шибаните битехнологии ме врътнаха

      Я виж WYNN и LVS?

      Имам тонове от двете

      Коментар


      • The expiration date of various stock index futures, stock index options, stock options and single stock futures. All stock options contracts expire on the third Friday of each month and once every quarter - on the third Friday of March, June, September and December - all four asset classes expire on the same day. Because futures and options investors must close out of their positions on those days, they often witness increased trading volume.

        Read more: Quadruple Witching Definition | Investopedia http://www.investopedia.com/terms/q/...#ixzz43BAtZv3p
        Follow us: Investopedia on Facebook
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          Ако бях баба Ванга ....Ехеее.... И защо Шел, които са затънали в дългове и чиято капитализация е двойна на собственият им капитал вместо да кажем TGA, чиято капитализация е четвъртинка от собствения капитал, почти нямат дългове и имат кеш равен на капитализацията им. Къде е валюто в Щел и къде е е в трансглоб? При трансглоб веоятността от фалит е близка до нула а Шел може яко да го загазят при определени обстоятелства. Ама не. То аз не разбирам. Шел велики и могъщи а трансглоб кой е чувал тях. Май прекалявам със спама си. Ще се постарая да не досаждам
          ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

          Коментар


          • С тези ниски лихви, отслабващ долар и покачващ се петрол май скоро ще трябва да си вдигам таргета за СиП за декември 2016 от 2200 на 2250.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Ако беше купил Шел на 35 през януарското суркане, наслаждавайки се на дивидента и да го продадеш днес на 50... ето ти "врътка" с почти 50% напред. Ама както каза току що равния, "ако" е много условно понятие
              Ако бях баба Ванга ....Ехеее.... И защо Шел, които са затънали в дългове и чиято капитализация е двойна на собственият им капитал вместо да кажем TGA, чиято капитализация е четвъртинка от собствения капитал, почти нямат дългове и имат кеш равен на капитализацията им. Къде е валюто в Щел и къде е е в трансглоб? При трансглоб веоятността от фалит е близка до нула а Шел може яко да го загазят при определени обстоятелства. Ама не. То аз не разбирам. Шел велики и могъщи а трансглоб кой е чувал тях. Май прекалявам със спама си. Ще се постарая да не досаждам
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                А за компаниите аз една не мога да си харесам а ти чак 50. Браво !
                Ако беше купил Шел на 35 през януарското суркане, наслаждавайки се на дивидента и да го продадеш днес на 50... ето ти "врътка" с почти 50% напред. Ама както каза току що равния, "ако" е много условно понятие

                Коментар




                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ако дядо беше женски
                  Тук си прав...от кога не бях се съгласявал с тебе.

                  Коментар


                  • Има.....много вчера го продадох всичките ))

                    Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                    Бих допълнил и тези:
                    Великите мисли идват в главата на човека толкова рядко, че никак не е трудно да се запомнят.
                    Вечната загадка на света е, че е предсказуем .
                    Въображението е по-важно от знанието.
                    Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.
                    Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.
                    Две неща са нужни за нашата работа: неуморна издръжливост и готовността да изхвърлиш нещо, в което си вложил много време и труд.
                    Това последното е най-гадното. Наистина хората смятат че като са хвърлили някакъв труд да проучват и азнализират то този труд ще отиде на вятъра ако не се възползват от него. Това вероятно е в основата на много грешни решения. Една компания ми коства няколко дни четене докато изчета всичко с нея и накрая забелязвам нещо, и виждам че компанията не става. Труда ми е отишъл на вятъра
                    И в предприемачеството е същата рабта. Възможност за инвестиция. Проучвания на пазара, закони, адвокати, наредби и най накрая ядец Такава ни е съдбата. Само вярата може да ме накара да търся пак и пак. Ако я нямаше вярата вероятно щях да цепя дърва.
                    А за компаниите аз една не мога да си харесам а ти чак 50. Браво !
                    Има.....много вчера го продадох всичките ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Това още по зле...ако беше продал до сега щеше да си фундаментално напред 120 % за Х години далавера и сега пак щеше да си фунндаментално от 240
                      Ако дядо беше женски

                      Коментар


                      • И алчността и страха

                        Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Ми да де. Аз нали затова сега гледам да не купувам. Таман си харесам нещо и като се сетя какво може да стане и се отказвам
                        А за цел номер едно не знам. Щом казваш така значи е така Аз не съм много убеден. Има такива при които водеща е алчността а има и такива при които водещ е страха.
                        И алчността и страха са присъщи за всички.

                        Аз например от алчност вчера продадох почти всичко кото беше на добра печалба.

                        Сега съм с WYNN, LVS,( хубаво че чаках откриването на новия ресор на WYNN ) шибаните биотехнологии - някой на загуба вече ))) малко късо евро...малко банки които тъй и не мръдгнаха...да не забравяме най новата ми "покупка" )))) VRX )) и шорт na CNG 498 който при тези резултати не му давам "фундаментално" повече от 350...ще видим какво му дават хората които го управляват )))

                        Обаче съм спокоен....което цена няма,.,,,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Всеки, който иска да види резултатите от своята работа веднага, да стане обущар.

                          Да унищожиш предразсъдъците е по-трудно,отколкото да разделиш атома на частици.

                          Информацията не е знание. Единственият източник на знание е експериментът.

                          Правѝ нещата толкова просто, колкото е възможно, но не по-просто.

                          Умните хора решават проблеми, гениалните ги предвиждат.
                          Бих допълнил и тези:
                          Великите мисли идват в главата на човека толкова рядко, че никак не е трудно да се запомнят.
                          Вечната загадка на света е, че е предсказуем .
                          Въображението е по-важно от знанието.
                          Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.
                          Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.
                          Две неща са нужни за нашата работа: неуморна издръжливост и готовността да изхвърлиш нещо, в което си вложил много време и труд.
                          Това последното е най-гадното. Наистина хората смятат че като са хвърлили някакъв труд да проучват и азнализират то този труд ще отиде на вятъра ако не се възползват от него. Това вероятно е в основата на много грешни решения. Една компания ми коства няколко дни четене докато изчета всичко с нея и накрая забелязвам нещо, и виждам че компанията не става. Труда ми е отишъл на вятъра
                          И в предприемачеството е същата рабта. Възможност за инвестиция. Проучвания на пазара, закони, адвокати, наредби и най накрая ядец Такава ни е съдбата. Само вярата може да ме накара да търся пак и пак. Ако я нямаше вярата вероятно щях да цепя дърва.
                          А за компаниите аз една не мога да си харесам а ти чак 50. Браво !
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • Sell 1/3 BIS + 15% NSU >>> buy HQH < 22$
                            Keep cash pile safe..

                            Коментар


                            • Това още по зле...

                              Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              По скоро от 120
                              Това още по зле...ако беше продал до сега щеше да си фундаментално напред 120 % за Х години далавера и сега пак щеше да си фунндаментално от 240

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Това е вярно...ето и аз сега вярвам че битехнологиите ще дадат нагоре ама те дават надолу )))))

                                Въпроса е дали си си вързал гащите....докато падат))

                                Питай Равния...той е фундаметалист в тях от ИББ 350 насам...аз поне съм "фундаметалист" от 250 )))))
                                По скоро от 120

                                Коментар

                                Working...
                                X