IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    ИГРАТА НА БОРСИ МНОГО МИ ХАРЕСВА . САМО ЗАЩО МИШОКА НЕ КАЗВА КЪДЕ Е ВЪРХО ЧЕ ДА Я ИЗЧАКАМ ТАЯ КУРЕКЦИЯ
    Само дълго през цялата 2018

    Коментар


    • Мишок пусна ли къса за корекцията отговори защо се появи на първи септември 2015-та когато е най-големият обем на Данчо и дъното

      Коментар


      • СиП 2850 в предварителната търговия. Таргетът ми за годината е изпълнен...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Догодина и в Европа
          Нямам европейски банки, но мисля, че вече стават за взимане.

          А Caterpillar яко нагоре днес. Има още хляб в бика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Всичко върви по план, ютилититата (които спадат към bond proxies) надолу, банки нагоре. За мене това беше no brainer, дето се вика.


            Догодина и в Европа
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Всичко върви по план, ютилититата (които спадат към bond proxies) надолу, банки нагоре. За мене това беше no brainer, дето се вика.

              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


              To вече влияе, виж тренда от месеци на ютилитата и рейтовете - нанадоле.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Чак сега го погледнах видеото с Рей Далио. Верно, човекът всъщност предупреждава, че малко вдигане на лихвите може да има голям негативен ефект върху цените на активите.

                Но иначе той потвърждава твоя план за мелтъп преди мечия пазар.


                To вече влияе, виж тренда от месеци на ютилитата и рейтовете - нанадоле.

                Коментар


                • Чак сега го погледнах видеото с Рей Далио. Верно, човекът всъщност предупреждава, че малко вдигане на лихвите може да има голям негативен ефект върху цените на активите.

                  Но иначе той потвърждава твоя план за мелтъп преди мечия пазар.

                  Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  По тая логика дедо Бъфю требе да умре от срам....
                  Малко ме притесняват такива категорични изказвания.
                  Пък и бъди малко по точен в превода, не е че който е с кеш е глупав, а че може да се почувства глупаво, има малка интонационна разлика все пак...

                  Гладам малко над 1% само останало до твоя годишен таргет, точиш ли късите вече
                  Last edited by Money; 25.01.2018, 01:25.

                  Коментар


                  • мишок пусна ли къса за курекцията на джендъра

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                      Сел Дау от 26220- цел януари 2021
                      Да не стане кат 2008-ма. И тогава много го сел-каше...?!

                      BTW, кво стана тогава?

                      Коментар


                      • Сел Дау от 26220- цел януари 2021

                        Коментар


                        • ИГРАТА НА БОРСИ МНОГО МИ ХАРЕСВА . САМО ЗАЩО МИШОКА НЕ КАЗВА КЪДЕ Е ВЪРХО ЧЕ ДА Я ИЗЧАКАМ ТАЯ КУРЕКЦИЯ

                          Коментар


                          • И аз държа доста кеш.

                            Не мисля да влизам къс. Може да продам нещичко: но и повечето неща, които имам не ми се продават.

                            А и не мисля, че ще има нещо повече от корекция от 10-15%.

                            Но дори да почне мечи пазар пак не съм настроен за продажби. 30% надолу, рецесия, после пак нагоре и нови върхове над 3000.

                            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            По тая логика дедо Бъфю требе да умре от срам....
                            Малко ме притесняват такива категорични изказвания.
                            Пък и бъди малко по точен в превода, не е че който е с кеш е глупав, а че може да се почувства глупаво, има малка интонационна разлика все пак...

                            Гладам малко над 1% само останало до твоя годишен таргет, точиш ли късите вече
                            Last edited by Money; 23.01.2018, 19:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Пип, дръж акциите, мелтъпа идва. Така казва Рей Далио:

                              https://www.cnbc.com/2018/01/23/ray-...ty-stupid.html

                              Ray Dalio says market surge may be ahead: 'If you're holding cash, you're going to feel pretty stupid'



                              Който държи кеш е глупав, казва той.

                              За изкуствения интелект ми се видя интересно като идея. Не че разчитам на това. Идеята може да се критикува.
                              По тая логика дедо Бъфю требе да умре от срам....
                              Малко ме притесняват такива категорични изказвания.
                              Пък и бъди малко по точен в превода, не е че който е с кеш е глупав, а че може да се почувства глупаво, има малка интонационна разлика все пак...

                              Гладам малко над 1% само останало до твоя годишен таргет, точиш ли късите вече

                              Коментар


                              • Пип, дръж акциите, мелтъпа идва. Така казва Рей Далио:

                                https://www.cnbc.com/2018/01/23/ray-...ty-stupid.html

                                Ray Dalio says market surge may be ahead: 'If you're holding cash, you're going to feel pretty stupid'



                                Който държи кеш е глупав, казва той.

                                За изкуствения интелект ми се видя интересно като идея. Не че разчитам на това. Идеята може да се критикува.

                                Коментар

                                Working...
                                X