IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Short again CMG

    Short again CMG

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      От десетина дена чета само за кризата 2008,всички които я прозряха са на мнение че ако при нея фалираха банките ,при следващата която е неизбежна ще фалират правителствата,може да стане 2016,2020,2025 година ,най-сигурното е че ще стане.Проклетите голдмани и всички от банкерското котило ще крепят пазарите,но няма да могат да вдигнат на крака реалната икономика и това ще ги повлече в пропаста,и ако 2008 имаше кой да спаси банките и златото достигна само до 1911$ сега няма кой да спаси правителствата ,най-добрия хедж срещу това което идва е златото
      Съгласен съм, но правителствата ще се спасят като печатат, печатат като луди, друго спасение няма.
      Виж за тези в Еврозоната не знам, там понеже има много интереси, може и и да има фалирали.

      Коментар


      • това са луди дни като говори бабата....първо иху-яху после леле к'во стана....кажи к'во стана, а най-жалки и смешни са тия от икономическите телевизии дето се въртят като фурнаджийски лопати и за всичко имат достоверна теория вече не ги гледам

        сега да видим какво ще сервират задушено мечешко или говеждо печено
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Short X @ 15.15

          Коментар


          • Short X @ 15.10

            Коментар


            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
              Short AA @9.22
              Stop

              Коментар


              • Short X @ 14,98

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                  Да
                  мерси

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Падат ли банките ,че ме мързи да гледам
                    Да

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      73
                      ти ли купуваш тая тенекийка
                      От десетина дена чета само за кризата 2008,всички които я прозряха са на мнение че ако при нея фалираха банките ,при следващата която е неизбежна ще фалират правителствата,може да стане 2016,2020,2025 година ,най-сигурното е че ще стане.Проклетите голдмани и всички от банкерското котило ще крепят пазарите,но няма да могат да вдигнат на крака реалната икономика и това ще ги повлече в пропаста,и ако 2008 имаше кой да спаси банките и златото достигна само до 1911$ сега няма кой да спаси правителствата ,най-добрия хедж срещу това което идва е златото
                      Last edited by Hermes73; 16.03.2016, 21:22.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Честито на печелившите...аз прибрах каквото можах....и сега ще съм в ичаквателен период ))

                        Колкото дал ГОСПОД толкова....от 181-182 до 202 - берекет версен..))

                        да няма стрес
                        Падат ли банките ,че ме мързи да гледам

                        Коментар


                        • Честито на печелившите...

                          Честито на печелившите...аз прибрах каквото можах....и сега ще съм в ичаквателен период ))

                          Колкото дал ГОСПОД толкова....от 181-182 до 202 - берекет версен..))

                          да няма стрес

                          Коментар


                          • Недей да слагаш каруцата пред коня

                            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            СиП - горе
                            Евро - горе
                            Банки - долу
                            Недей да слагаш каруцата пред коня.

                            Чакай да видим какво ще стане ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              73
                              ти ли купуваш тая тенекийка

                              Коментар


                              • 73
                                ти ли купуваш тая тенекийка
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X