IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от elit19 Разгледай мнение
    Не спирай да споделяш. Аз в момента се уча и с интерес ти проследявам действията.Да попитам и в кой университет си учил , добро образование си получил.
    Университета дава добра платформа, но трейдинга е повече психология и топки. Там не може се научи тва, но базата е важна както и да създадеш контакти ако не с колеги, тона колежки хаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      иии колко ти е доходността на целия портфейл от началото на годината?
      Защо те интересува ? И друг път съм ти казвал, не съм тък сади го меря. Това въобще не важно, но ако намеря време ще се пусна в тия social trading да ми следиш позициите

      Коментар


      • не!!!!!!!!! мишето каза че няма да има падане . аз му вярвам . той ги разбира нещата

        Коментар


        • Еиднствения ден от сума време насам

          Еиднствения ден от сума време насам в който няма гапове на централните банки.

          Спрат ли да купуват - СП - ще е 160.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
            Провери в темата Дакс. Сделката и инструмента са пуснати както е присъщо за мен. 75% процента от количеството е продадено от 8 цента на 10 цента. 25% процента си останах лонг. Тогава дойдоха новините за потенциално сливане между линде и prахair.Акцията се изстреля с 10-12% и таи като опцията бе slight otm, движението + високата волатилност доведоха до огромен скок. Да съм честен: имах и къса позиция в немския амазон ( zalando), кадето след страхотни новини акцията скочи 20-25%. Добре че отвори само с 5 % гап и загубих около 15 цента (стоп не го хвана ) като цяло спекулативното ми портфолио варви добре, но семейна дела не ми дават време за повече ...
            иии колко ти е доходността на целия портфейл от началото на годината?
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              От техническа гледна точка, проблемът на мечата теза е че имаме ал тайм хай. Така че графиката в момента върви към "о-бичаване".
              Само с една подробност, колкото и да се о-бичава доста на преклонна възраст си е добичето.
              Не усещаш ли усилията му и тежкото му дишане...а и стероидите действат до време

              Появи ли се хубава пика в ръцете на правилния матадор и края му ще е бърз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                Аз пиша от скука между треидовете. Нито искам да ме следва някои, нито очаквам нещо. Както често съм писал, в това съм нерационален . Пък и имам сантимент към този форум откакто бях студент, но нивото е отвратително ниско сравнение с тогава...
                Не спирай да споделяш. Аз в момента се уча и с интерес ти проследявам действията.Да попитам и в кой университет си учил , добро образование си получил.

                Коментар


                • X съм пуснал къс от 22 с цел 18

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    чудя се какво правят всички онези милиардери като сорос които се набухаха с пут опции вържу s&p
                    Поне отчасти са ги затворили и са глътнали малко вода. Не вярвам да се набухват все повече и повече. Гаранция за сурване надолу в следващите месеци няма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                      Ми не знам Ники. За да има някакъв смисъл упражнението за мен трябва да имам поне 30% от капитала си в една позиция, за да може като направя 30%, всъщност да направя 10% доходност на портфейла. За да направя това трябва да съм много навътре в компанията. Ама не просто навътре а много навътре В този смисъл си ми полезен с това че ми обръщаш внимание на някои компании, обаче за мен това съвсем не е достатъчно за да те следвам на сляпо без да знам причините за сделките ти. Не че си длъжен да се опитваш да си полезен. Всеки за себе си, както казваш. Смисълът за мен е да споделям мислите си е евентуално да породя някакъв спор и да се поправя ако греша. Иначе ако съм сигурен винаги и във всичко просто ще направя акаунт и ще правя кинти от тези които ме следват. Ив така и не намери обяснение защо пише тук, но за мен дори и да не си го признава също търси противоположни мнения. Проблема му е че повечето не го разбираме, нито пък имаме неговата информация и контакти за да можем да сме му полезни. Та за мен е добре да изясниш какво търсиш, срещу времето и усилията да пишеш тук. Ако не на нас, поне на себе си
                      Аз пиша от скука между треидовете. Нито искам да ме следва някои, нито очаквам нещо. Както често съм писал, в това съм нерационален . Пък и имам сантимент към този форум откакто бях студент, но нивото е отвратително ниско сравнение с тогава...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                        чудя се какво правят всички онези милиардери като сорос които се набухаха с пут опции вържу s&p
                        Нищо не правят. Един трейд от всичките придобили популярност.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          От техническа гледна точка, проблемът на мечата теза е че имаме ал тайм хай. Така че графиката в момента върви към "о-бичаване".
                          чудя се какво правят всички онези милиардери като сорос които се набухаха с пут опции вържу s&p
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                            някой друг да вижда проблем?



                            http://charleshughsmith.blogspot.bg/...2016-ugly.html
                            От техническа гледна точка, проблемът на мечата теза е че имаме ал тайм хай. Така че графиката в момента върви към "о-бичаване".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                              някой друг да вижда проблем?



                              http://charleshughsmith.blogspot.bg/...2016-ugly.html
                              Статистически, когато това се случи идва мечи пазар. Но този път може и да е различно

                              Коментар


                              • някой друг да вижда проблем?



                                http://charleshughsmith.blogspot.bg/...2016-ugly.html
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X