IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Някой има ли представа yield-a на 10Y treasury защо така потегли нагоре ?
    Mежду другото категорично надмина нашенския....

    http://www.investing.com/rates-bonds...ear-bond-yield

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      Абе за тез, да кажем че мога да го разбера. Може да им обясни едно-две неща за фискалните оптимизации и т.н., ама Кока, Пепси, цигарите и другите стейпълси кво им се случва. Аз ли съм идиот или вече няма да се пият Кола и сокчета. Ква е връзката
      1. маркет ротейшън - малко ли се бяха надули тази година стейплетата барабар с ютилитата и рейтовете, уж като главни дефанзивни с/ри.
      Сега на ред са банките и био/фармите, строителните и оръжейните.
      2. рейт хайк на хоризонта - това също обяснява горното, подкрепено и от засилването на $..а и виждаш TBT как хвърчи напоследък, нали...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
        за БФБ става въпрос...то на НИСЕ сега всичко върви наобратно....сигурно ако Хилари беше победила можеше да видим як срив и тъмно червени индекси
        Е как що ти е да излизаш? Като ти потрябва кеш, излизаш. И на фондовете понякога им трябват. Или пък като видиш, че влизаме в рецесия, кво правиш? Кешираш. Ама като няма никой отсреща? Сълзи сополи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Някой има ли представа yield-a на 10Y treasury защо така потегли нагоре ?

          Да не би Китайците да пращат съобщение на Тръмп
          Нали човекът ще харчи трилион долара за инфрастуктура. Икономиката ще дрълне, инфлацията ще се вдигне...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Някой има ли представа yield-a на 10Y treasury защо така потегли нагоре ?

            Да не би Китайците да пращат съобщение на Тръмп
            Интерпретации, че ако въведат мита и финансират инфраструктура с дълг, щяла да се вдигне инфлацията. Рибата в морето, те сложиха тигана. Дивотии

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Къде е това тук? На БФБ или на NYSE?
              за БФБ става въпрос...то на НИСЕ сега всичко върви наобратно....сигурно ако Хилари беше победила можеше да видим як срив и тъмно червени индекси
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Фангчетата и яблъките 4-5% на червено.
                Ще се бъзикат с перчема, а....
                Абе за тез, да кажем че мога да го разбера. Може да им обясни едно-две неща за фискалните оптимизации и т.н., ама Кока, Пепси, цигарите и другите стейпълси кво им се случва. Аз ли съм идиот или вече няма да се пият Кола и сокчета. Ква е връзката

                Коментар


                • Някой има ли представа yield-a на 10Y treasury защо така потегли нагоре ?

                  Да не би Китайците да пращат съобщение на Тръмп

                  Коментар


                  • Дау нови рекорди прави а беше голям страх от Тръмп. Изборите свършиха и сега ще видим реално какво мисли и ще направи Тръмп.

                    Сигурен съм че адски много хора шортиха пазара и понесоха огромни загуби. Да не забравяме че Тръмп продава имоти именно на тези хора които контролират голямата игра та не ми се вярва да не се вслушва в тях и Фед Виж ако беше някой краен консерватор от Южните щати друго щеше да е настроението.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Не че се оплаквам, ама кво стана в крайна сметка?! Побъркаха ли се? Викса падна с 23%! Дау се върна на предния АТН с над 1000 пункта разлика между дъното и върха Господ ли избраха за президент, небето ли им падна на главата, що ли? 1
                      Аз очаквам още екшън!Може и 1500 да ни зове!!!Мишката и Арчи ще се скапят от кеф.В турската баня!!!

                      Коментар


                      • Фангчетата и яблъките 4-5% на червено.
                        Ще се бъзикат с перчема, а....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Напазарих Tesla на 182 секси ми се вижда на тези нива.
                          Вярваш в скорошното колонизиране на марс със соларни совалки... ?

                          Коментар


                          • Напазарих Tesla на 182 секси ми се вижда на тези нива.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                              +1

                              прав си ама за какво да излиза-тук си ни е добре на всички
                              Къде е това тук? На БФБ или на NYSE?

                              Коментар


                              • Не че се оплаквам, ама кво стана в крайна сметка?! Побъркаха ли се? Викса падна с 23%! Дау се върна на предния АТН с над 1000 пункта разлика между дъното и върха Господ ли избраха за президент, небето ли им падна на главата, що ли? 1

                                Коментар

                                Working...
                                X